Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Érdekelnek tapasztalatok és vélemények! fórum

Érdekelnek tapasztalatok és vélemények! (beszélgetős fórum)


2022. márc. 8. 18:15
Próbálta már bárki Schobert Norbi étrendjét, vagy Kasza Tibi challenge programját?
4. 55Judit (válaszként erre: 1. - Julika30)
2022. márc. 8. 15:11

Én mér nem vagyok fiatal. Ennél fogva egyre lassúbb az anyagcserém. Egyre nagyobb odafigyelést igényel a súly, és az egészség megtartása.


Az évek során sokféle fogyókúrát kipróbáltam. Hiába mondtam hogy csak ennyit és ennyit lefogyok, aztán már csak meg kell tartani. Az ilyen észjárás miatt van egyre több kövér ember. Addig fogyóztam, míg rám nem jött 20 kg felesleg.


Ami nekem bevált, az életmódváltás. Most ott tartok hogy megszorítás, kúrák nélkül, szépen lassan leolvad rólam a felesleg, és egyre jobban érzem magam. Számomra ez az egyetlen járható út. Azt sajnálom hogy évekig tartó kisérletezések után jutottam erre az útra. Lehetett volna egyből az életmódváltással kezdeni.

3. libikóka (válaszként erre: 1. - Julika30)
2022. márc. 8. 14:45

Hát igen az elszántság,,,ma már azt mondanám,,és a csövön is folyik hogy,, életmódválltás.

A 90 napos jó volt,,de a keto diéta lett az igazi,,,utána pedig a low carb,, :))

2022. márc. 8. 13:32

Elhatározás és kitartás.


Meg anno a 90 napos. 1 hónap alatt lement 6 kg. Imádtam. :)

És mindig finomságokat ettem.:)

2022. márc. 8. 12:33
Sziasztok! Elöször is, egy olyan kérdésem lenne, hogy kinek eddig milyen fogyókúrás módszer vált be?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook