Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Épített konyha fórum

Épített konyha (beszélgetős fórum)


2009. júl. 13. 22:33

Mi tavaly csináltattuk meg a konyhabútort az rs-ben és nagyon jó lett. Akkor utánanéztem és ez volt a legjobb ár-érték arányban. Ott csináltak nekem látványtervet és segítettek berendezni a méretek alapján. Magamtól fogalmam se lett volna mit-hova-miért. :)

Csak az a baj, hogy 5000Ft-ért tervezik meg. Viszont ha náluk rendeled meg végül levonják az árát a bútor végösszegéből.

2009. júl. 13. 19:35

Írd be a google keresőbe. Ott nagyon sokat kidob.


Egyébként az IKEA-s miért nem jó? Úgy sem azt akarod látni, hogy pontosan milyen lesz a vége, mert még azt sem tudod, hogy miből lesz. Meg, hogy milyen színű, stb. Arra az is jó, hogy lássad, hogy kb így fog kinézni.

6. c20c593f1c (válaszként erre: 5. - Rohiani)
2009. júl. 13. 12:29

Ha este hazamegyek, és addig nem ajánlanak Neked, akkor "kikotrom", hogy hol láttam olyat.


Az IKEA-snak anno volt olyan nézete is, ahol 3D alakban, több nézetből is látni lehetett.

5. rohiani (válaszként erre: 4. - C20c593f1c)
2009. júl. 13. 12:14
Ott csak IKEA bútorokkal tudom kipróbálni. Nekem valami olyan kellene mint egy ház tervező program, csak ez a belső téret is mutatná, hogy milyen lesz.
4. c20c593f1c (válaszként erre: 3. - Rohiani)
2009. júl. 13. 11:53
Régen volt az IKEA oldalon ilyen.
2009. júl. 13. 11:52
Nem tud valaki olyan programot amelyikell meg tudom nézni, hogy hogy nézne ki a tervezett konyhám?
2009. júl. 13. 11:42

A tűzhely és a mosogató egy oldalon legyen.

A hűtőt ne tervezd a tűzhely mellé!

Ha olyan tűzhelyed lesz, ahol a sütőt bárhová teheted, akkor ne tedd nagyon alacsonyra!

Ha lehetőséged van rá, akkor a mosogató kerüljön az ablak alá, és ha mosogatógépet is akarsz, akkor az a mosogató mellé. Olyan medencés mosogatót válassz, amelyikben fekve elfér egy "gáztepsi"!

Az ajtók ne legyenek nagyon cirádásak, könnyebb takarítani az egyszerűbbet!

Arra figyelj, hogy jobb vagy balkezes vagy! Gondolkozz el rajta, hogy ha mosogatsz, főzöl...stb mi áll a kezedre!

A tűzhely és a mosogató tálca között ne legyen a csöpögtető!


Egyelőre ennyit jutott eszembe.

2009. júl. 13. 11:31

Sziasztok!

Most építkezünk és az új lakásba épített konyhát szeretnénk.

Mindenféle tanácsot szívesen fogadnék, hogy mire kell oda figyelni, mik az előnyök illetve hátrányok, stb.

Képeket is küldhettek a rohacs.a@freemail.hu-ra.

Mindenkinek előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook