Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ennyire nagy jelentősége van az üres szavaknak is? fórum

Ennyire nagy jelentősége van az üres szavaknak is? (beszélgetős fórum)


20. 011a456b02 (válaszként erre: 6. - 7f9bae9389)
2012. márc. 29. 17:42
ne zizgulj,gyerek szerelem,elmúlik előbb vagy utóbb...addig meg legalább abban van neki milyen JÓóóóó... :o)
19. globus
2012. márc. 29. 17:14
Egyetlen nap nincs, amelyen ne lenne egy FB-os szarkeverés, ami képes tönkretenni kapcsolatokat:)Csak itt a hoxán, hát még mennyi a valóságban.
18. 7f9bae9389 (válaszként erre: 17. - 2a69f78972)
2012. márc. 29. 17:08

Nem kell. Mármint hogy nincs ilyen barátnőkre szükségem. Csak most meg már a sajnálat van bennem felé. Igazából nem is olyan nagy barátnőm, inkább havernőm, akivel néhanapján elvagyunk.

Nem tudom, miért kellett neki kamu face. Talán azért, mert a valódin látnának róla valós képeket, és erre azért még volt esze, hogy ne arccal dumáljon idegenekkel...

Vannak ám körülöttem normális, igaz barátok is. :)

17. 2a69f78972 (válaszként erre: 1. - 7f9bae9389)
2012. márc. 29. 16:44

Kell Neked egy ilyen (kissé ütődött) 15 éves lány "barátnőnek"?

.....és miért kellett kamu-face?

A valós miért nem volt jó?

Korábbi fórumokon okos, kedves lánynak ismertelek meg, keress magad köré normális barátokat.

2012. márc. 29. 15:51

Akkor kezdj aggódni,ha már a 8-10.ilyen"kapcsolatnál" tart-addig hadd tapasztaljon....akkor meg kell rázni majd kicsit,hogy elcsúszott a valóságtól.

De tán addigra majd a saját bőrén is megtanulja,hogy mi a hézag.

Szegény pára..amúgy sajnálom,hogy ekkora hiányérzete van,hogy ilyen műbalhékat csinál magának.

2012. márc. 29. 15:09

Úgy látszik. Tegnap-tegnapelőtt indult egy fórum, hogy minden frankó a pasival, de nem mondta ki hogy "szeretlek" és most "jajistenemmilegyen"???


Nekem inkább soha ne mondja ki senki, de érezzem, mint hogy naponta többször agyonmondaná, hogy szeretlek mögöttes tartalom nélkül.


Az emberek képmutatóak és hiszékenyek, aztán jön a nagy felismerés, jobb esetben előbb, mint utóbb

2012. márc. 29. 15:03
A lány nagyon szeretné, ha foglalkoznának vele, most megkapja. Majd egyszer (talán) rájön, hogy a mögöttes tartalom is fontos, nem csak a kirakat
13. 6736f94fb9 (válaszként erre: 12. - 7f9bae9389)
2012. márc. 29. 15:03
Nem mondtam, hogy minden tininek... Viszont többségnél, akik állandóan a neten lógnak előfordul. :D
12. 7f9bae9389 (válaszként erre: 9. - 6736f94fb9)
2012. márc. 29. 15:02
Nekem ilyenek sose volt, és már elmúltam 15... :D
11. michelle.r (válaszként erre: 1. - 7f9bae9389)
2012. márc. 29. 15:01
Tényleg ne nyisd ki a szádat. Kívülről egy kapcsolatba beleszólni mindig két élű fegyver. Egyet tehetsz, készíted a válladat és betárazol papírzsepiből, hogy legyen hol kisírnia magát.
10. reload (válaszként erre: 6. - 7f9bae9389)
2012. márc. 29. 15:01
Hála az égnek :)
9. 6736f94fb9 (válaszként erre: 6. - 7f9bae9389)
2012. márc. 29. 15:01

Akkor ezért... A tini lányoknak mindig van ilyen... :)

Gyorsan lecseng majd. :D

8. homern (válaszként erre: 6. - 7f9bae9389)
2012. márc. 29. 15:00
pont egyszerre írtunk:) akkor nem tippeltem rosszul :)
7. homern (válaszként erre: 4. - Reload)
2012. márc. 29. 15:00
én 16-17-et tippelek :D
6. 7f9bae9389 (válaszként erre: 4. - Reload)
2012. márc. 29. 15:00

Tényleg, még a korukat le akartam írni, de kimaradt.


A lány 15, a fiú 18 éves.

2012. márc. 29. 14:59
Akkor mondd meg neki, hogy én üzenem - mert én tutira nem vagyok rájuk féltékeny -, hogy ez maga a "kisdedóvó", amit művelnek :-)
2012. márc. 29. 14:58

úristen, hány évesek vagytok?? :O

illetve ők? :)

2012. márc. 29. 14:57
Egyetértek veled. Hülyeség így "ismerkedni". Mert ha tartalmas leveleket váltanának, akkor azt mondom, pár nap alatt kialakulhat igaz szerelem. De így, ahogy leírtad, baromság.
2012. márc. 29. 14:57
hagyd,hamar le fog neki esni hogy ez nem így működik :) neked úgysem hiszi el amíg meg nem tapasztalja (ha kell többször is)
2012. márc. 29. 14:54

Egy barátnőm csinált magának egy kamu facebook-ot, hogy ismerősöket gyűjtsön, velük beszélgessen, ismerkedjen. Leginkább fiú haverokat akar magának, állítása szerint. Beszélget is emberekkel, fiúkkal, lányokkal vegyesen. Egészen normálisan. Onnan tudom, hogy szokta mutatni a beszélgetéseket, hogy nézzem már, milyen jófej emberke.

Aztán egy hete ráírt egy fiú, vele is elkezdtek dumálgatni, haverkodni. Majd olyanokat kezdett el írkálni a fiú, hogy "kedvellek, bízom benned", stb. Barátnőm annyival letudta, hogy "én is". Ja, és mindezt a második napon. Ahogy haladtak a napok, a kedvellekből már szeretlek lett, a megszólítás hirtelen átváltott olyasmire, hogy "kicsim, drágám, édesem, szívem". Kb a negyedik napon megbeszélték, hogy ők mennyire szeretik egymást. És hogy ki kellene tenni fb-n, hogy kapcsolatban állnak egymással, hadd lássa mindenki azt, hogy ők oda vannak egymásért. Ki is tették. Az elmúlt napokban folyamatosan megy a nagy szeretlek duma, meg hogy te vagy az életem, etc.

A csaj folyamatosan a srácról áradozik, hogy milyen kedves, aranyos, jófej, szimpatikus, és nem mellékesen, mennyire szereti. Most kérdezem én, hogy lehet szűk egy hét lefolyása alatt ekkora "szerelembe" esni? Ráadásul úgy, hogy semmit nem tud egyik a másikról. Beszélgetéseik annyiból állnak, hogy "szia kicsim, mizu, hogy vagy? imádlak, te vagy a mindenem". 7 napja ennyi. Tehát a srác szavai konkrétan csak egy lányhoz szólnak, nem az én barátnőmhöz. Ő meg azt hiszi, hogy ŐT szereti, miközben csak azt akarja, hogy végre legyen nője. Hogy végre szóba álljon vele valaki.

A csávó írni nem tud, leír egy 5 szavas mondatot, abból 4 szó helytelenül van írva. A lány pedig viszonylag jó tanuló, legalábbis írni azért tud. De még ez sem zavarja, mert akkora rózsaszín köd van körülötte, hogy az valami hihetetlen.

Még azt hozzá tenném, hogy ez a második srác akivel ezt csinálja. Az elsővel is pontosan ugyanez volt, majd néhány hónap múlva annyival letudta a fiú, hogy bocs, mással járok mától...


Ha véletlenül szóba hozom, hogy ennek így nem sok értelme van,vagy esetleg ugyanaz lesz mint az előző csávóval, és csalódni fog, akkor én vagyok lehordva, hogy mi az hogy én ki merem nyitni a számat. Meg biztosan csak féltékeny vagyok, mert engem nem szeret senki, nincs párom. (Hát nyilván pont egy ilyen kapcsolatra leszek majd féltékeny...)

Ez kb olyan, mintha megállítana az utcán egy vadidegen pasas, hogy szeret. Ugyanúgy nem tud egyik a másikról semmit, mint a leírt esetben.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook