Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Engedtél el már számodra fontos embert? fórum

Engedtél el már számodra fontos embert? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
310. 3a74c1d759 (válaszként erre: 307. - Zizisicc)
2008. szept. 10. 17:48

Köszi!!!

Írtam neked egy privátot is!!!

309. Zizisicc (válaszként erre: 308. - 3a74c1d759)
2008. szept. 10. 17:47

Nem tudod sajnos megspórolni, talán jobb nem menekülni előle, hanem egyenesen átvágni rajta, megélni a rosszat is minden fájdalmával, keserűségével együtt, gyorsabban szabadulsz.

Kitartás! :o)

308. 3a74c1d759 (válaszként erre: 306. - Kai anya)
2008. szept. 10. 17:44

Nem lehetne az az időt egy kicsit felgyorsítani, hogy ne fájjon már ennyire??????

Hogy azt tudjam mondani, hogy ezért voltam én annyira oda????

Hogy magamon tudjak egy jót nevetni...


Sajnos, hogy csinosnak, magabiztosnak, és NŐ-nek éreztem magam, azt is neki köszönhetem...és ameddig minden rá emlékeztet, nagyon fog fájni...

307. Zizisicc (válaszként erre: 305. - 3a74c1d759)
2008. szept. 10. 17:44

:o((

Hát akkor nincs más, mint magadra és a gyerekeidre figyelni. Most csak azzal foglalkozz, hogy Nektek mi a jó!

Igen, az ember először azt érzi, hogy nincs tovább, nem éli túl. De szerencsére ez az érzés elmúlik. Ez egy veszteség, ugyanúgy meg kell "gyászolni", mint egy elhunyt szerettünket. Végig kell menni a szakaszain. A fájdalmon, a kétségbeesésen, a tagadáson ..... és aztán felállni és továbblépni.


"Egy idő után megtanulod a finom különbségtételt a kézfogás, és az önfeladás között,

És megtanulod, hogy a vonzalom nem azonos a szerelemmel, és a társaság a biztonsággal,

És kezded megérteni, hogy a csók nem pecsét, és a bók nem esküszó,

És hozzászoksz, hogy emelt fővel, és nyitott szemmel fogadd a vereséget, a felnőtt méltóságával, nem pedig a gyermek kétségbeesésével.

És belejössz, hogy minden tervedet a mára alapozd, mert a holnap talaja túl ingatag ehhez.

Egy idő után kitapasztalod, hogy még a napsugár is éget, ha túl sokáig ér.

Műveled hát saját kertecskédet, magad ékesíted fel lelkedet, nem mástól várod, hogy virágot hozzon neked.

És megtanulod, hogy valóban sokat kibírsz ...

Hogy valóban erős vagy.

És valóban értékes."

/Veronica A. Shoffstall/

2008. szept. 10. 17:34

7 éve éreztem hatalmas nagy csalódást. Az én sztorim hosszú, nem is untatok vele senkit. De van 2 nagyon bölcs mondás. Amiket az ember akkor értékel, amikor már letisztult érzelmileg. Sajnos addig marad a fájdalom, a hiányérzet. De minek vagy kinek a hiánya? Ezt jó tisztázni, azt gondolom. De nem okoskodom tovább.:)

1.Az idő mindent megold.

2.Kutyaharapást szőrével.

Nem kell görcsösen keresni! Soha. Légy mindig csinos, magabiztos és élvezd, hogy NŐ vagy!:)

305. 3a74c1d759 (válaszként erre: 304. - Zizisicc)
2008. szept. 10. 17:19

Köszönöm, jól esnek a soraid, de már húzódik két hete lassan...és én feladtam tegnap, hiába hívtam, hogy jöjjön este, mondja el, mit gondol, döntse el, hogy legyen...

félreismertem...ez van.


Hogy túlélem-e??? Azt nem tudom...

De muszáj, mert tovább kell élnem, a gyerekeim végett is...és nekem ez a fájdalom szerintem hosszú-hosszú hónapok alatt fog talán enyhülni...

304. Zizisicc (válaszként erre: 303. - 3a74c1d759)
2008. szept. 10. 08:46

Hát, ha csak tegnap történt, akkor még ne add fel! Sokszor van úgy, hogy kell néhány nap, néhány hét, hogy csituljanak az indulatok, tisztuljanak a gondolatok, az érzelmek. Nem tudom, hogy milyen hangulatban "váltatok el", de Te sem látsz még tisztán, mert ki vagy billenve. Nyugi! Lehet, hogy nem sokára lesz alkalmatok tisztázni a dolgokat.


Hogy meddig tarthat a fájdalom? Csak Tőled függ. Napok, hetek, hónapok, valakinél évek ....


Igen, leginkább az fáj, hogy rájövünk, tévedtünk. Nem feltétlen a másik hibája, inkább a miénk, mert nem vettük észre a jeleket, pedig jelek általában vannak, csak nem akarjuk látni őket.

De hát emberek vagyunk, időnként tévedünk. Sajnos ez vele jár.

303. 3a74c1d759 (válaszként erre: 302. - Zizisicc)
2008. szept. 10. 04:33

Tegnap egy levél után még reménykedtem,nem válaszolt, nem hívott, de este, mikor írtam ide a fórumba, már tudtam, ennyi volt...így nagyon friss a dolog....meddig fog ez így fájni?????

Félreismertem...és ez talán még jobban fáj...

302. Zizisicc (válaszként erre: 301. - Zizisicc)
2008. szept. 9. 22:51
Aki szeret, az asszem próbálná tisztázni a dolgokat, bár ahány helyzet, annyi érzelem, annyi gondolat ......
301. Zizisicc (válaszként erre: 300. - 3a74c1d759)
2008. szept. 9. 22:48

Hát, ha elment, akkor talán jobb is így. :o((

Mennyi idő telt el azóta?

2008. szept. 9. 22:42
Egy meggondolatlan levél elküldése után...amiben azt írtam, menjen, keressen magának jobbat...elengedtem....elment... szó nélkül...de nagyon bánom, és én is szeretném egyszer azt írni , amit az előzőekben olvastam...hogy kellemes emlék maradt.../mert egynlőre nagyon fáj még.../
299. filmes
2008. szept. 7. 20:05
Nem, de majdnem.Jó, hogy így lett.
2008. szept. 7. 19:25
Igen, mert ezt kellett tennem. Érte, magamért. Megérte.
2008. szept. 5. 09:03
Igen, mert választanom kellett, de jól döntöttem. Kellemes emlék maradt!
2008. szept. 3. 14:15

... igazán fontosat? ... azt hiszem NEM. Nincs űr vagy hiány az életemben, akik fontosak nekem, azok mind elérhető közelségben vannak...

Hogy akkor amikor elengedtem valakit, akkor mindennél fontosabbnak éreztem, és úgy éreztem, hogy vége a világnak, hogy megáll a föld és én minek élek tovább? ... igen, ilyen volt. De az élet csak haladt és lassan kiderült, hogy nem voltak annyira fontosak...

2008. szept. 3. 14:01
Igen,de már régen volt...!Azóta jóban vagyunk,és a legjobb barátom!:-))
294. caravell (válaszként erre: 290. - 4536f43062)
2008. jún. 22. 22:55
ez nagyon!
293. lolinno
2008. jún. 19. 22:33
sajnos...de most próbálom visszaforditani a dolgot
292. 4536f43062 (válaszként erre: 291. - Virág3)
2008. jún. 18. 20:29

Szívesen, hallgasd meg a youtubon Bette Midler dalát, a The Rose-t. Szép és a szövege is gyönyörű!

"...a szív, ami fél összetörni, sohasem tanul meg táncolni..."

291. Virág3 (válaszként erre: 290. - 4536f43062)
2008. jún. 18. 17:52

Köszönöm!

Így kell, tudom. És így is lesz, tudom. Csak idő...

És már van valaki az oldalán.

290. 4536f43062 (válaszként erre: 289. - Virág3)
2008. jún. 18. 15:57

Ne sietesd! A görcsölés nem jó! Majd eljön az a pillanat is, de magától...


Novák Péter írása: Déja vu revü



Kezdeni, nekiugrani, hódítani, hegyeket az útból elhordani, gyerekjáték. Befejezni, lezárni, barátságban elválni lehetetlennek tűnő valami, mert mindig marad valaki, többnyire mélységes fájdalommal a szívében, a szívünkben. Hol ezért, hol meg azért.

Mi lett volna, ha? Ha akkor és ott nem az történik, nem jön a nyári szünet, nem költözik másik városba, elérem az utolsó vonatot, mégiscsak neki adok igazat? Boldogan élünk míg meg nem halunk? Vagy jött volna egy másik üzenet, város, vonat, igazság? És mitől nagy Ő a nagy Ő, ha nem láttam legalább három éve, és gyakorlatilag néhány, hol karácsonyi, hol szülinapi üdvözlő – és egy nyilván – tudatalatti félrenyomott SMS kivételével semmilyen, néven nevezhető kommunikációs csatorna nincs közöttünk? A túlélés egynéhány formája ez is, persze ha mindent csak és kizárólag véres drámának kívánunk megélni. Akkor bizony könnyedén tönkretehetjük a teljes életünket, fújhatjuk a lufikat, kaphatunk heveny szívdobogást, és támolyoghatunk a magunk gyártotta ködös történelemben. A múlt egy csodálatos kifestőkönyv, és mi nagyon tehetséges színezők vagyunk. A kudarc élménye, vagy inkább emléke lassan vidám árnyalatba öltözik. És mi nap nap után egyre bátrabban vezetjük a kettős könyvelést, hogy aztán váratlan szembesülések hozományaként depresszióba amortizáljuk lelkünket. Miért? Miért vagyunk ilyen elképesztően idióták? Képtelenek vagyunk bármit is kezdeni az idővel, a mások és magunk döntéseivel. Mindent újracsinálnánk, állandóan elszalasztott ziccerekről, rossz húzásokról kesergünk, így rövidítve meg mindenkit. Nagy árat fizetünk, ha nem fogadjuk el a történéseket olyannak, amilyenek. A szeretet nagy bravúrja az elengedés. Így szép és teljes a lecke, amire tanít. Valaha volt egy férfi és egy nő, ők ketten kellettek akkor mindenhez. Mindenhez, ami akkor fontos volt. De ma már nem az, ma az a fontos, ami/aki éppen zajlik. Ez a dolgok rendje. És vannak olyanok is, akiknek még megközelítőleg sincsenek ilyen emlékei. Úgyhogy adjon hálát a sorsnak mindenki, aki hordozhat magában valami régi nagy érzés...

289. Virág3 (válaszként erre: 288. - Caravell)
2008. jún. 18. 15:50
Biztos én is megtanulok együttélni ezzel majd egyszer. Biztos átalakulnak bennem a dolgok majd egyszer.... Csak lenne már majd egyszer.
288. caravell (válaszként erre: 285. - Virág3)
2008. jún. 18. 15:12
Igen, lehet. De fájni egyre kevésbé. Csak valami tompa kis sajgás marad, mint minden után, ami a szívünkhöz közel állt és már nem lehet. És ahogy telik az élet, egyre több minden van, amit meghaladtunk, amit nem lehet, nem jön vissza.. idővel az ember megtanul együttélni ezekkel.
287. Virág3 (válaszként erre: 286. - 4536f43062)
2008. jún. 18. 15:11
Éhes vagyok.... ránottát akarok!:)
286. 4536f43062 (válaszként erre: 278. - Virág3)
2008. jún. 18. 15:09
Ezt csak leírtam így, érzékeltetésképpen, így hatásaosabb volt. :) Nem várok rá, másfél évig vártam. És bezárkóztam teljesen. Aztán miután azt mondtam, hoygy elég, oké, hogy itt ez a fájdalom a szívemben, de élnem kell normálisan tovább, nem elfelejteni, de a saját életemet élni, megtörtént a csoda egyszercsak. És olyan pasi és úgy szeret, amire mindig vágytam. Korábban ezt én sem hittem volna el. A múltban élni veszélyes! Tudod, amikor akkor lép ki valaki az életünkből, amikor mi a legjobban odavagyunk érte, akkor nincs meg a kiábrándulás veszélyes, ami pár év múlva , vagy x idő után meglehetne estleg... Aki evett tojásosrántottát és finomnak találja, az ragaszkodik hozzá, de ah már megismerze pl. a rántoptt csirkecombot, azután inkább azt enne. Érted?M :) Majd megérted. Mindjárt másolok ide neked egy jó cikket, csak kikeresem a gépből, ami erről szól.
285. Virág3 (válaszként erre: 282. - Caravell)
2008. jún. 18. 15:09
És az a része? Örökre hiányozni fog.
2008. jún. 18. 15:07
szívednek
283. Virág3
2008. jún. 18. 15:07
Aranyosak vagytok!
282. caravell (válaszként erre: 275. - Virág3)
2008. jún. 18. 15:07
A szavednek csak egy részét. A többi azért életképes és élni akar. Ősi ösztön, nem Tőled függ.
281. 4536f43062 (válaszként erre: 279. - Virág3)
2008. jún. 18. 15:03
Biztos.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook