Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Endokrinológus Kaposvár fórum

Endokrinológus Kaposvár (beszélgetős fórum)


2012. jan. 25. 12:45

Sziasztok!


Voltam endokrinológusnál. Elmondtam neki a bel- és nőgyógyászati problémáimat, azt, hogy nem tudok hízni és gyereket szeretnék. Ennek hatására elküldött inzulin terheléses vizsgálatra és megnézik a pajzsmirigyem is.

Péntekre lesz meg az eredmény, kíváncsian várom... :)

2012. jan. 18. 08:37

Sziasztok!

Hétfőn megyek először endokrinológushoz, kíváncsi vagyok nagyon, hogy mi lesz! :)

2012. jan. 9. 20:24

Szia!

Bocsi, hogy csak most válaszolok.. szóval endokrinológus-nőgyógyász a Szilágyi doki. Én 6K-t fizettem a magánrendelésen. Egyébként normálisnak tűnik, annyira nem ismerem, nekem felírta amit kértem, mivel konkrét adatokkal, labor eredményekkel mentem, és közöltem vele, hogy mi a bajom. :P

Hát, gondolom elmondod a panaszaidat aztán beutal a szokásos vérvételekre.

Sok sikert neked!

2012. jan. 5. 11:20
Kórházba sikerült időpontot kapnom január 23-ára. Elfelejtettem az orvos nevét, de aki bejegyzett, ő majd segít! Az első találkozásnál mire számítsak? Vizsgálnak is már valamit? Vagy csak beszélgetés lesz?
7. ozike0501 (válaszként erre: 5. - 0debccb83e)
2011. dec. 14. 07:07

Milyen orvos ő?

Én is néztem azt a klinikát, csak zavar, hogy az árakat nem teszik ki, úgy meg ciki indítani, hogy mennyi lesz, mert ha túl sok akkor inkább hazamegyek...

6. ozike0501 (válaszként erre: 4. - Mamuci)
2011. dec. 14. 07:05

Szép összeg!!!

Nah én ezért félek elmenni maszek rendelésekre!

Jó lenne, ha a dokiknak lenne honlapjuk, ahol az árakat is feltűntetik!

2011. dec. 13. 22:00

Szia!

Én dr. Szilágyi Andráshoz járok magánrendelésre, Apponyi magánklinika. Endokrinológus-szülész-nőgyógyász.

2011. dec. 13. 16:48
Szia, csak egyszer mentem el. Nem fogadta el azokat a labor eredményeket amit vittem, pedig minden friss volt. Még egyszer meg akarta csináltatni a saját laborba, ami közel 25 ezet ft-ba került volna. Így itt abba is hagytam a vizsgálatokat!
3. ozike0501 (válaszként erre: 2. - Mamuci)
2011. dec. 12. 18:46
Szia! Hányszor kellett elmenned?
2011. dec. 12. 17:58
Szia, én egyszer voltam ilyen orvosnál, kb 2 éve. Akkor egy vizsgálat volt 6.000 ft. Plusz még a labor, ami változó árban volt, attól függ, hogy mit kért az orvos.
2011. dec. 12. 17:44

Sziasztok!


El szeretnék menni maszekba endokrinológushoz, viszont nem tudom, hogy kik vannak és kihez érné meg menni és az anyagi vonzata is érdekelne. Aki tud segítsen! (Azért választanám a maszekot, mert nagyon nagy a kórházi várólista...)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook