Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Én nem értem őt. Évek óta nagyon jóban vagyunk,bármiről... fórum

Én nem értem őt. Évek óta nagyon jóban vagyunk,bármiről... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

22. Ágio8405 (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 1. 13:47
Miért gondolod hogy az jön lett volna? Még nagyobbat koppantál volna. Így nálad van a döntés hogy eldöntsd bele fér-e neked vagy sem. A szex után sem lenne randi, séta, mozi kaja. Nincs ilyen irányú igénye veled, csak egy numerát akar. Naponta van kommunikáció, ennyi amit hajlandó tenni az ügyért, de már ezt is unja. Egyébként mit tudsz az eddigi kapcsolatairól, életviteléről? Eddig is csak ilyen kapcsolatai voltak? Vagy rendes kapcsolatban élt?
21. globus (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 1. 13:27
Nem tűnik spontánnak, amiket leírsz. Ne ragaszkodj a tervasztalhoz, kockás papírhoz. Csak érezd jól magad, slussz!
20. temmp (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 1. 13:24

Nem akart összejönni, ha összejössz valakivel, akkor abba időt, energiát akar fektetni, de ő csak téged akart fektetni.

Ha összejöttök, akkor neked jogaid lesznek. Kérdőre vonhatod miért nem keres, hol volt, ki az a másik csaj stb. Szóval a seggeden kívül a lelkeddel is törödni kellene.

Csupa macera, aztán ha megvoltál és szabadulna, akkor még több macera lenne veled, mire lerázna.

19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Temmp)
2023. máj. 1. 13:07
Az elején még volt szó arról, hogy akkor próbáljuk meg, találkozgassunk, ismerkedjünk, és legyünk majd együtt. Majd egy idő után jött ezzel a témával, hogy akkor legalább feküdjünk le, aztán meglátja. Mostanában meg már csak azzal jött, hogy feküdjünk le. Napi szinten volt kommunikáció, napi szinten beszéltünk. Majd hirtelen azzal jött, hogy neki elege van, majd szóljak neki, ha le akarok vele feküdni, aztán beszélünk. Nem igazán értem, hogy miért lett volna részéről olyan nagy dolog, hogy összejövünk, majd aztán fekszünk le.
18. temmp (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 1. 12:03

Akkor keress olyant, aki nem csak szexet akar tőled.

Képzeld el, hogy szexeltek, és utána még a telefont sem veszi fel neked, te meg ott állsz majd azzal az érzéssel, ogy kihasználtak és eldobtak, pedig világosam megmondta, hogy csak arra kellesz.


El tudod fogadni, hogy szex után soha többet nem keres, esetleg majd akkor, ha újra meg akard d..ni? El tudod fogadni?

17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Pencil)
2023. máj. 1. 10:09

Vágyok rá szexuálisan, de én többet akarok tőle, mint szexet.

Úgy értem én szexen kívül szeretnék még vele időt tölteni, kirándulni menni, enni, moziba, vagy csak egy egyszerű sétára. De amikor mondtam neki nevetve annyit mondott, hogy a szexet meg tudja adni.

16. pencil
2023. ápr. 20. 06:33
Ha te szexuálisan nem vágysz rá, ne engedj neki.
15. krisztikrisz (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 19. 19:45
Hát ez így nagyon "próbababa" kategóriának tűnik.
14. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 19. 19:43
Tehát akkor még nem volt semmi?
2023. ápr. 19. 18:15
Ne gondolkozz rajta, élvezd az életet! 😜🤭
12. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 19. 09:58

ahammm, szóval, szerelembe estél..-)

hát, nehéz ez a popszakma..-)

Hancúrozni kötöttségek nélkül a legjobb.

A túlzott elvárásod engem is riasztana.

2023. ápr. 18. 21:48
Lehet ez a "ragaszkodásod" okozza az ő távolságtartását. Lazíts kicsit, élvezd az életet, az időt! :)
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - 5d8fd6c5cb)
2023. ápr. 18. 21:38
Én már most jobban ragaszkodom hozzá, mint kellene. Én vele akarok lenni, és nem csak úgy, hogy amikor rájön az 5 perc, akkor keressen fel.
9. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 18. 21:13

Nem értem az aggályaidat...

a barátság már évek óta jó köztetek, ezt írod.

az extra az lenne a pitykézés elkötelezettség nélkül.

Az extra neked Ok lenne, akkor hol van a baj?

nekem ez magas.

nem kell vele járni, csak haverság.

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - 5d8fd6c5cb)
2023. ápr. 18. 20:51
Barátság extrákkal oke lenne, viszont ő kijelentette, hogy ő csak szexelni akar, és nála ez nem fog átalakulni többé.
7. Főnix3 (válaszként erre: 6. - 5d8fd6c5cb)
2023. ápr. 18. 18:12
A legcsodálatosabb dolog , persze ha működik! ❤️🥰❤️
6. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 3. - Alnisa)
2023. ápr. 18. 17:14

Én hiszek a barátság extrákkal kivitelben, de elfogadom, hogy nem mindenki szereti.

Nekem bevált.

2023. ápr. 18. 17:08

Hallgass a szívedre!

Az, hogy mi lesz belőle senki nem tudhatja!

Az én házasságom lazának indult. 🤷🏻‍♀️

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 69fcad429e)
2023. ápr. 18. 16:21
Én többet akarok, mint szex.
2023. ápr. 18. 07:14
Annyiszor mondtam már, de senki nem hisz nekem, amíg oda nem kerül. Férfi és nő között nincs igazi barátság, az egyik idővel mindig többet érez vagy akar!
2023. ápr. 18. 04:54
Lehet, hogy buta vagyok mint a föld de nem értem a többség szerint miért TE érdemelsz kukoricát, mikor adott egy pasi aki nyomul, miközben te nem akarsz vele lefeküdni....🤔

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook