Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Emberi viselkedés? Nem értem mire jó? fórum

Emberi viselkedés? Nem értem mire jó? (beszélgetős fórum)


1 2
45. kiscsirke (válaszként erre: 43. - Danama)
2009. okt. 10. 14:37

Azt megértem, arra én is kiakadtam volna!

Katonaság? Nem írtam a katonaságról. Háborúról, párbajról írtam, vagy bármi ahol kiélhetik magukat. Ez már nincs.

44. kiscsirke (válaszként erre: 42. - Badonyimariaeva)
2009. okt. 10. 14:35
Köszönöm!
43. danama (válaszként erre: 31. - Kiscsirke)
2009. okt. 10. 06:23

igen éppen munkából haza felé mentem a kislányommal, nem volt jó érzés hidd el a sok örjöngő ember az utcán, a kislány nagyon sírt és megijedt is nagyon.


írod, hogy nincs a férfiaknak katonaság és ?

az utolsó években csak abból állt, hogy bevonultak és nem csináltak semmit sem, sz én ismerősőm pl úgy húzta le az évet, hogy még lőni sem tanult meg!

42. badonyimariaeva (válaszként erre: 40. - Kiscsirke)
2009. okt. 10. 00:28

Gyönyörű kislányod van, olyan édes, gratulálok!

Jó egészséget kívánok nektek!

41. badonyimariaeva (válaszként erre: 39. - Kiscsirke)
2009. okt. 10. 00:22

Ez így szokott lenni, sajnos.

Visszatérve a meccsekre, most megnéztem a belépők árát, hát nem semmi!

Tudod ezen a pénzen én elmegyek egy arborétumba, vagy egy strandra és kikapcsolódok, pihetetem az idegeimet.

Megpróbálok a feszültségektől megszabadulni, ami nap mint nap ér, itthon, munkahelyen, utakon stb..

De nem vagyunk egyformák, hál'Istennek!

40. kiscsirke (válaszként erre: 38. - Badonyimariaeva)
2009. okt. 9. 22:36
Ja, egyébként nem haragszom :)
39. kiscsirke (válaszként erre: 38. - Badonyimariaeva)
2009. okt. 9. 22:35
Már kb 2,5 éve nem voltam meccsen, és az nekem kikapcsolódás volt, nem stressz. A stresszt jelenleg sokkal komolyabb dolgok okozzák sajnos. Pl, hogy nem hogy nincs pénz, de csak mínuszból mínuszba bele, és ráadásul minden ilyenkor romlik el, jár le....stb.
38. badonyimariaeva (válaszként erre: 37. - Kiscsirke)
2009. okt. 9. 22:10

Ne haragudj, de beleolvastam a naplódba és én úgy gondolom a betegségedre tekintettel, hogy egy kicsit jobban kéne magad kímélni.

Kerülni a stresszt!

De nem csak neked, ezt az utóbbit mindenkinek.

Így is annyi probléma adódhat, amire az ember nem is számít az életben, nem kéne azokat még keresni is.

A Fradi meccseken meg folyamatosan csak konfliktusok vannak.

37. kiscsirke (válaszként erre: 36. - Badonyimariaeva)
2009. okt. 9. 10:09
Nem, de eddig amiken kinn voltam, (páron már voltam, ráadásul mind fradi meccs volt) tök jó volt a hangulat, és semmilyen balhéval nem találkoztam. A meccs után szokott lenni. De az sem egy tömeges mizéria, csak pár ember meg rendőr cukkolja egymást. Illetve ha a két csapat szurkolói bunyózni akarnak, én úgy tudom megbeszélnek egy helyet, ahol a közegtől mentesen lejátszhatják....
36. badonyimariaeva (válaszként erre: 35. - Kiscsirke)
2009. okt. 8. 20:28

Ez igaz!

Úgy veszem észre Te egy nagy meccses vagy!

Jól látom?

35. kiscsirke (válaszként erre: 34. - Badonyimariaeva)
2009. okt. 7. 23:11
Engem nem bántottál meg, mindössze annyi a lényege a mondanivalómnak, hogy ne a TV-ből meg pletykákból ítélj. Amúgy bárhol bajod eshet ebben a világban, még az utcán is. Sajnos.
34. badonyimariaeva (válaszként erre: 33. - Kiscsirke)
2009. okt. 7. 22:16

Köszi, de inkább nem!

Tudod nem szeretek olyan helyre menni, ahol tudom előre, hogy bajom eshet.

Minden ember más, másképp reagál a dolgokra.

Ne haragudj, de nem akartalak megbántani.

33. kiscsirke (válaszként erre: 32. - Badonyimariaeva)
2009. okt. 7. 22:10

Ez egy elég durva kifordítása volt annak amit írtam. Én azt írtam, még mindig jobbak ezek az emberek, mint akik otthon verik a nőket meg a gyerekeket. Na mindegy.

Javaslom egyszer menj ki, és ne a híradót nézd. Vagy legalábbis ne ítélkezz az alapján. Többször voltam kinn, és nem volt semmi. Csak jó hangulat. És nem a balhétól, hanem a szurkolástól! A híradó ezeket persze nem hozza le, csak amikor balhé van. Ezért alakul ki ez a kép.

Amúgy meg. A lelátón külön szektorok vannak. És ezek el vannak zárva egymástól. Van hely azoknak, akik dobolnak, kiírnak, látványos szurkolást csinálnak, és van hely azoknak akik csak ülnek, és nézik a meccset. Itt nagyon sok gyerek is kinn van. ÉS békésen megvan mindenki.

32. badonyimariaeva (válaszként erre: 27. - Kiscsirke)
2009. okt. 7. 22:02

Eszem ágában sincs kimenni egy olyan meccsre ahol tudom, hogy bármikor kitörhet az állati ösztön az embereken.

Nem hinném, hogy azért járna a többség ki a meccsre, hogy jól kiélje magát a verekedésekben, csak azért, hogy anyucit otthon ne keljen agyon vernie.

Ja de neked van belátásod úgy veszem észre!

31. kiscsirke (válaszként erre: 30. - Danama)
2009. okt. 7. 14:21
voltál már?
30. danama (válaszként erre: 29. - Kiscsirke)
2009. okt. 7. 13:18
Teljesen mindegy akkor is veszélyben vannak akik csak nézi mennek a meccset!
29. kiscsirke (válaszként erre: 28. - Danama)
2009. okt. 7. 08:27
Meccs után szoktak, meccsen nem is tudnának, mert azonnal kiküldik őket, és kimenni meg nem nagyon akarnak!
28. danama (válaszként erre: 27. - Kiscsirke)
2009. okt. 7. 06:18
akkor hívják meg egymást valahová és ott bunyózzanak, de ne meccsen ahová esetleg egy normális állampolgár is elmenne a sportot nézni!!!
27. kiscsirke (válaszként erre: 26. - Badonyimariaeva)
2009. okt. 6. 23:49

Szerintem ne akarja az megérteni, akinek egy pici belelátás sincs a dolgokba.

Egyébként meg pofon egyszerű. A mai férfiaknak mi maradt, hogy kiéljék az agresszivitásukat?

Az jobb, ha valaki a nejét, vagy a gyerekét veri? Nem azt mondom, hogy ez jó. De mindneki menjen ki egy meccsre, és ne a híradót nézze!

2009. okt. 6. 23:00

Ezt én sem értem!

Miért kell ütni verni?

Miért nem lehet, normálisan szurkolni a kedvenc csapatoknak?

25. kiscsirke (válaszként erre: 24. - 99279bb06f)
2009. okt. 6. 22:10
Lehet, bár te sem tudhatod én mennyit tudok, meg én se, hogy te mennyit. Láttunk mindenfélét, ez a lényeg. :)
24. 99279bb06f (válaszként erre: 22. - Kiscsirke)
2009. okt. 6. 21:12
Azért tudnék mesélni, szerintem többet tudok erről, mint te. De ne részletezzük inkább.
2009. okt. 6. 20:44
Egyébként beszélgettem a párommal, és tényleg vannak olyanok, akik kimennek a meccsre, csak azért, hogy vandálkodjanak, őket az igazi drukkerek (huligánok), is gyűlölik, pont ezért, mert miattuk alakul ki ez a kép róluk.
22. kiscsirke (válaszként erre: 21. - 99279bb06f)
2009. okt. 6. 20:40
Akkor is ha leránt a földre ok nélkül és el kezd verni???? Te sem voltál még 'éles' helyzetben, csak a TV-t bámulod, az tuti. Az meg hazudik sokszor.
21. 99279bb06f (válaszként erre: 20. - Kiscsirke)
2009. okt. 6. 20:37
Engem ugyan provokálhatna, ha nem vagyok olyan, akkor lexarom, csak nevetek rajta.
20. kiscsirke (válaszként erre: 19. - 99279bb06f)
2009. okt. 6. 19:58
Nagyon sokszor látom, hogy provokálják a szurkolókat a rendőrök ok nélkül!!!
19. 99279bb06f (válaszként erre: 17. - Kiscsirke)
2009. okt. 5. 11:37

Ha a rendőrők nem lennének (vagyis nem ilyen formában), sokkal kevesebb balhé lenne!


Szerintem is! Legalábbis idővel kinyírnák egymást, és végre nyugodtan elmehetne nő, és gyerek is a meccsekre.

18. kiscsirke (válaszként erre: 17. - Kiscsirke)
2009. okt. 5. 10:57
büfénél :)
17. kiscsirke (válaszként erre: 16. - Kiscsirke)
2009. okt. 5. 10:57

Bár én nem sok késelésről hallottam. Tény, hogy volt.

A rendőröket viszont utálják.

Pl. szombaton volt most 3 év után újpest-fradi. A párom a végén sorban állt egy büféért melegszendvicsért. És hirtelen a földön találta magát sok más drukkerrel együtt. Na az mért?

Ha a rendőrők nem lennének (vagyis nem ilyen formában), sokkal kevesebb balhé lenne! Ezt több éves tapasztalatból mondom!

2009. okt. 5. 10:54
Szerencsére nem aban a körökben van, ahol késelnek meg ilyen durva dolgok. Az tényleg brutál már.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook