Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ember árnyék nélkül 1. rész fórum

Ember árnyék nélkül 1. rész (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ember árnyék nélkül 1. rész

1 2
2012. aug. 14. 11:11
Nagyon sajnálom! Mi is tavaly vesztettük el a kutyánkat, Ő sem kelt már fel a műtéthez való altatásból!:( Mai napig hiányzik Bendegúz! A gyerekeknek azt mondtam, fent van az égen, a legfényesebb csillag Ő, és ha látunk egy fényes csillagot, mindig kiabálják ott van Bendi, és köszönünk Neki!
2012. aug. 14. 10:42
Ez nagyon szomorú.A végére csak kicsordult a könnyem.Nem tudom én sem,hogy mit kezdenék a kutyusom nélkül.Részvétem.
9. Zizisicc (válaszként erre: 1. - 4a5570eb33)
2012. aug. 14. 10:22
Nagyon sajnálom. :o(
2012. aug. 14. 09:58
Tudom, mit érzel, nem látok a könnyeimtől!
2012. aug. 14. 09:57

Nagyon sajnálom fogad őszinte részvétem.:(


Tudom milyen fájdalmas én egy hete vesztetem el a cicámat 7 közös év után.

2012. aug. 14. 09:42

Szia Rachel!


Nagyon sajnálom , őszinte részvétem :(


Átérzem a helyzetedet, egy cipőben járunk...

13 évvel ezelőtt édeasanyám munkahelyére beállítottak egy karton dobozzal, amibe egy csodálatos perzse cica volt (2 évesre tippelte az orvos). Amikor otthon megláttam, szerelem volt első látásra, ahogy nálad is a kutyusod estében! Bár nagyon félénk volt, sok idő kellett mire magától jött oda hozzánk, de a söprűtől élete végéig félt! Őt is bántalmazhatták előtte! 11 évet éltünk együtt, majd egyik pillanatról a másikra nem evett, nem ivott! Elvittük orvoshoz, kiderült hogy rákos! Ráadásul áttétes... mondták hogy 5 % esélye lenne a műtét után! Így azt javasolta az orvos, hogy ne vágjuk fel a kis testét... még az orvos is megsiratta :( Ezt nem lehet feldolgozni, szívünkben örökké élni fognak ezek a kis pihe-puha szeretetreméltó családtagok...


Gondolj úgy vissza, hogy adtál neki gyönyörű 8 évet, megmentetted őt.

2012. aug. 14. 09:31

Nemcsak akkor és ott, hanem ezzel az írással is csodálatosan köszöntél el a kutyusodtól. Szinte az egész történetet láttam magam előtt.

Köszönöm, hogy megosztottad velünk!:)

4. csgybzs (válaszként erre: 3. - Szila5)
2012. aug. 14. 09:30
Én is... :(
2012. aug. 14. 09:30
Részvétem. Megkönnyeztem.
2012. aug. 14. 09:13
:(
2012. aug. 14. 09:08
9 éves kutyám, aki életem első kutyusa volt, elment. Hálás vagyok a sorsnak, hogy megismerhettem és szerethettem. Ő ott volt, mikor bánatos voltam, igyekezett megvigasztalni. Halálával szívem egy csücskét magával vitte.

Ugrás a teljes írásra: Ember árnyék nélkül 1. rész
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook