Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ember árnyék nélkül 5 /Sába emlékére fórum

Ember árnyék nélkül 5 /Sába emlékére (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ember árnyék nélkül 5 /Sába emlékére

16. 4a5570eb33 (válaszként erre: 15. - Narbonne)
2013. márc. 12. 20:24
Nagyon sajnálom :(
2013. márc. 12. 20:19
kônnyes szemmel olvastam el az irasodat,nemreg vesztettük el a legkedvesebb oriast,Theo volt neve egy belga pasztorkutya(bouvier de flandres)10 eves koraban összeesett,es nincs tovabb....
2013. febr. 15. 15:00
<3
13. d878fb6317 (válaszként erre: 12. - Rtunde22)
2013. febr. 15. 10:21

Pontosan így gondoltam én is. 4 évvel ezelőtt ment el a kiskutyám és azt mondtam, hogy soha többé nem kell kutya, mert nem akarom ezt többször átélni, és amúgy se tudnám szeretni.

A férjem nem hallgatott rám, meglepett egy kiskutyával:) Teljesen más egyéniség mint Bessykém volt. és imádom. Természetesen a szívem egy darabja örökre az előző kiskutyámé, de valamelyest kitölt egy űrt az, hogy újra szerethetek egy kutyust.

Én is arra biztatlak, hogy legyen kutyusod, megéri hidd el.

Hiszenen tudod: Kutya nélkül lehet élni, de nem érdemes.

12. rtunde22 (válaszként erre: 9. - Ata06)
2013. febr. 14. 16:23
Nagyon megható ez a vers.Az én kutyusom két éve ment el, és egyszerűen nem tudom kiheverni.Mindenki azt tanácsolja ,hogy legyen új kutyusom,de úgy érzem az én fülikém pótolhatatlan .
2013. febr. 6. 15:06
Ezúton szeretném megköszönni az allathamvasztoknak, hogy ilyen együttérzően bántak velem, és a kiskutyámmal is.Mindenkinek csak ajánlani tudom őket,tényleg profik. Az egyetlen igaz barátom az én kiskutyám sajnos hosszas betegeskedés után elhagyott...Nagy bizonytalansággal fogtam neki keresgélni az interneten.Az állathamvasztás mellett döntöttem..Képtelen lettem volna elásatni... Most már itt van mellettem. Köszönöm
2013. jan. 26. 20:31

Az én kiskutyám is kb. 12 éves korában lett elaltatva. egyre rosszabb lett az állapota, aztán megvakult, meg ovltak egyéb dolgok is amit nem részleteznék.. az altatásnál mindenki jelen volt, és bizony én is megkönnyeztem, a sógorom (aki egyébként iszonyatosan kutyapárti) egyenesen zokogott a hugommal együtt. Keverék kislány volt, édesanyám hozta haza az utcáról, amikor olyan 1 éves volt.


Aztán sógoroméknál 2 hónapja hasonló dolog történet mit az itt leírt, nekik 3 nagy kutyájuk volt, ezekből a legszebb egy 5 éves keverék ordas volt, a KEDVENC, akkora volt mint egy ház, aztán szegény egyszercsak összeesett és kimúlt, ő még hallotta ugatni 1 perccel az eset előtt... az állatorvos szerint a szíve mondta be az unalmast..


Szomorú ez nagyon.

2013. jan. 8. 22:38

:'(( Nagyon sajnálom!

Csak az tudja, hogy ez milyen szívfájdalom akinek van állata! Én hiszem, hogy még találkozunk azzal akit szerettünk! Ismered ezt a kis verset?

Mindig könnyes lesz a szemem, ha elolvasom!

Nagyon szeretném, ha így lenne!:)


Egy híd köti össze a földet az Éggel

ez a szivárványhíd, mely

csodás színekkel ragyogón ível

földig érő tarka ívvel.


Innenső oldalán a hídnak

pompázó virágok nyílnak,

friss-zöldek a pázsitos rétek,

üdék a völgyek, dombvidékek.


Örök a tavasz, nem esik a hó.

Van bőséggel ennivaló,

mindig lágy-meleg az idő,

a víz is mindig frissítő.


Ha egy kedvencünk kihűl,

erre a szép helyre kerül.

Az agg, megtört állatok,

itt lesznek újra fiatalok,

újra épek a megcsonkultak

és egész nap csak játszadoznak.


Az én drágám is itt lakik,

és nagyon vár már valakit.

Hisz egy hiányzik csak neki:

Nincs itt vele, ki szereti;

hát hancúrozik egész nap,

míg el nem jő a pillanat.


Most hirtelen abbahagyja:

-orra tágul, füle feláll,

lába remeg, szűkül a szempár,

rohanni kezd: megjött a gazda! -


S hogy megérkezett s meglátott:

hozzád rohan a barátod,

felkapod kitárt karodba,

csókolgatod újra meg újra,

belenézel hűséges szemébe,

s indultok. Majd elérve

a csodák útjának végére,

a szivárványhídon együtt mentek át

és ez lesz nektek az igazi mennyország.

8. d878fb6317 (válaszként erre: 5. - Regin_a)
2013. jan. 5. 17:51
Nat Geo Wild: Meglepő párosok című sorozat
7. 0f64fd2b0d (válaszként erre: 1. - 4a5570eb33)
2013. jan. 5. 14:20
Nagyon megértelek. Mindennap eszembe jut , és könnyes szemmel tudok csak róla írni.Nekem is volt egy gyönyörű közép Snauzer lány kutyám, Tecuka, aki 4 évesen hagyott itt egy forró nyári napon. Munka után hiába rohantunk vele orvoshoz, klinikára nem tudták megmenteni. Mai napig fáj a hiánya. Azóta van két snaci fiú kutyám. Imádni valók, de Tecukát senki nem tudja pótolni.
2013. jan. 5. 12:42
Nyugodjatok békében drága kutyusok!
5. Regin_a (válaszként erre: 4. - D878fb6317)
2013. jan. 5. 12:42
Mi a film címe?
4. d878fb6317 (válaszként erre: 3. - Lgaga)
2013. jan. 5. 10:17
Ezt épp ma reggel láttam...
2013. jan. 5. 10:12
megható írás. eszembe jutott róla egy dok.film, amit nem rég láttam: egy kutya és egy delfin barátságáról. évekig együtt úsztak, a kutya megérezte, ha a delfin megérkezett az öbölbe. aztán egy nap a delfin nem jött többé, és a kutya nemsokára elpusztult (elütötték, de nincsenek véletlenek)
2013. jan. 5. 09:55

A világ legbölcsebb lényei ők, olyan érzékenyek az emberre, vagy egy másik állatra, hihetetlen barátságokat tudnak kötni.

Alexa kutyám jutott eszembe, Ő egy németjuhász volt, Bessyvel (amerikai spániel) kötött jó barátságot, az első találkozásuknál nagyon izgultam, a kicsi egy falat lett volna a nagynak, de jó barátok lettek.

Mindig várom a cikkeidet, és a naplódat is érdeklődve olvasom. Külön öröm számomra, hogy földim vagy, és ha jól sejtem ugyanabban az évben születtünk.


"A legfőbb oka annak, hogy a kutyák ilyen rövid ideig élnek, az emberi faj iránit könyörületességben gyökerezik. Hisz mennyit szenvedünk egy kutya elvesztése iránt érzett fájdalmunkban tíz vagy tizenkét évnyi ismerettség után... Képzeljük el, mit éreznénk, ha kétszer ennyi idő után vesztenénk el őket."

Sir Walter Scott

2013. jan. 5. 09:08
Emléket szeretnék állítani egy csodálatos kutyának, aki 5 éves korában, élete teljében egy pillanat alatt összeesett és meghalt. Ő egy óriás lány snauzer, nehezen megy múlt időben róla írni, nem fogom fel, hogy ő is elment.

Ugrás a teljes írásra: Ember árnyék nélkül 5 /Sába emlékére

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook