Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elvileg mindig a nő választ párkapcsolatban, de ebben az esetben én mit tudok tenni? Ötleteket várok. fórum

Elvileg mindig a nő választ párkapcsolatban, de ebben az esetben én mit tudok tenni? Ötleteket várok. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
102. kisj (válaszként erre: 17. - Dredd)
2019. aug. 12. 18:52
Először nyilván csak ártatlanul hülyéskedett veled, flörtölgetett, de amikor látta, hogy a padláson nem stimmel minden gyorsan visszavonulót fújt.
101. csakelőre (válaszként erre: 100. - Dredd)
2019. aug. 12. 18:38

Tehát,NEM!


Kérhettél volna engedélyt a férjétől a randira🤣


Általában elmondható a férjekre:nem szeretik,ha túlságosan nyomulnak anyura.

100. Dredd (válaszként erre: 91. - Csakelőre)
2019. aug. 12. 18:25
Nem mondta, hogy nem...csak kifogásokat mondott...képzeld láttam a férjét és ő is engem....
99. Guruljka (válaszként erre: 97. - Dredd)
2019. aug. 12. 16:47

Ennyi idő alatt lehetne több bukta is. Simán. Fene se számolja, lesz másik alkalom.


Így kellene nézned. Nagyon ritka az első pillantásra kapcsolat.

98. Dredd (válaszként erre: 96. - Guruljka)
2019. aug. 12. 16:45
néhány történt, igen.
97. Dredd
2019. aug. 12. 16:44
Azon is gondolkodtam, lehet, hogy az ilyen élet nem is való már nekem...lekéstem róla. 2-szer próbálkoztam...2 kudarc...Még októberbe ráírtam egy Japán nőre, tudott magyarul. Találkoztunk is novemberbe...Emlékszem első találkánál, mikor meglátott meglepődött, hogy ilyen fiatal vagyok...2. találkánál már kezdeményeztem és lekoptatás lett a vége...azt mondta ő 40 éves, azt hitte én meg kb 20-25 között...hát mondom baromira nem annyi vagyok már...de végülis vissza is ment Japánba, ezért sem találkoztunk már. Azt mondta, nem mondhatja azt hogy találkozzunk és próbáljuk meg mert megy vissza...jólvan mondom...Ennyi volt ,de amúgy jóba vagyunk...de az az igazság jobb is, hogy nem jött össze, nem igazán tetszett már a 2 találkozásnál...Most meg ez a nő...oké lehet férjnél van vagy párja van, 48 éves, meg gyerekek stb...ő még KV-ra sem jött el velem, kifogásokat keresett stb...8 hónapon belül 2 bukta...
2019. aug. 12. 16:34

Iskolai környezetben találkoztatok. Kettesben csak pillanatokra.

Történt ilyen is?


"Példák a flörtölésre


A flörtölés stilizált gesztusokból, nyelvhasználatból, testbeszédből, testhelyzetekből és fiziológiai jelekből állhat, amelyek az ellentétes nemű személy számára jelzésekként szolgálnak. Ezek közül néhány, legalábbis a nyugati társadalomban:


sűrű szemkontaktus

mosoly/nevetés

véletlenszerű érintés

bókolás

a másik ugratása

testközelség fenntartása

fej oldalra billentése

nyak simogatása (inkább női jel)

hajazat igazgatása (inkább női jel)


Kulturális variációk


A flörtölés a kultúráról kultúrára változik. Például sok nyugati kultúrában egy nagyon gyakori flörtölési stratégia az ún. „szemezés”, amikor a szemkontaktus fenntartásával kommunikálunk. Azonban a szemkontaktus nagyon eltérő jelentéssel bírhat néhány ázsiai országban, ahol a nők bajba kerülhetnek, ha viszonozzák egy férfi pillantását. A kínai és a japán nőknek tilos lehet a szemkontaktus kezdeményezése, mivel ez az ő kutúrájukban durva és tiszteletlen.


A flörtölés során a két ember közötti távolság fontos. Bizonyos kultúrákból származó emberek, mint például a Földközi-tengeren vagy Latin-Amerikában élők, szeretik a testközelséget, míg a britek vagy észak-európaiak általában több teret igényelnek. Bár az érintés, különösen a kéz vagy a kar érintése, flörtölést jelent, ez gyakran előfordul a flörtölés szándéka nélkül is, különösen azokban a kontakt-kultúrákban, ahol ez a kommunikáció természetes része."

95. Guruljka (válaszként erre: 94. - Dredd)
2019. aug. 12. 16:27
Ez nagyon sarkos követelmény.
94. Dredd (válaszként erre: 93. - Ervina)
2019. aug. 12. 16:25
Akkor nem kell flörtölni...ilyen egyszerű.
93. Ervina
2019. aug. 12. 13:12
Ha egy nő azt mondja, hogy nem, akkor nem. Az eszedbe sem jut, hogy egyszerűen nem vagy az este? :D
92. Guruljka (válaszként erre: 90. - Gyöngy:))
2019. aug. 12. 11:16
Erről nem szokott írni.
91. csakelőre (válaszként erre: 62. - Dredd)
2019. aug. 12. 10:34

Neem kif..fejkém,már alapból az nem tisztességes,hogy nyomlsz egy foglalt nőre...

Nehogy már te legyél vérig sértve!


Egyszer már nemet mondott,mi kell még??

Arra vársz,hogy a második nemet a férje magyarázza el?


Menj orvoshoz!!

90. gyöngy:) (válaszként erre: 79. - Guruljka)
2019. aug. 12. 09:19
Ó, még mindig itt tart? Vajon a kiszemelt nők milyen magasságúak, erről írt?
2019. aug. 12. 09:16
Gondolom már a flört időszaknak vége. Az asszony is kóstolgatta, de már nem érdekli. Pedig biztosan tetszett az első időszak. Csak vagy keveset költött rá Dredd, vagy rosszak voltak a programok. Új hölgyet kellene keresni.
88. wei wei (válaszként erre: 58. - Epresturmix)
2019. aug. 12. 00:15
Az egyetlen különbség a hősszerelmes és a zaklató között, hogy vágyai tárgya viszonozza-e a gyengéd érzelmeket. Ennek ellenére is én úgy gondolom, legnagyobb szerencsénkre már jogunk van eldönteni, hogy kivel köteleződünk el és kivel nem. Ne legyen már egy kedves szó vagy akár egy laza flört egyenlő a fogadalommal.
87. Ildi (válaszként erre: 83. - Dredd)
2019. aug. 12. 00:01
Dreddem keress olyat,aki fuggetlen,en is csak ezt tudom tanacsolni.
86. Guruljka (válaszként erre: 85. - Viva70)
2019. aug. 11. 23:58
Még ha nem is társ, de ha legalább olyat találna, aki alaposan rendbe tenné időnként a hormonegyensúlyát... 🙄
85. viva70 (válaszként erre: 79. - Guruljka)
2019. aug. 11. 23:55
Te jó ég..., hát ez eszembe sem jutott...😁 Pedig tudhatnám, hisz évek óta ezen rugózik itt.😜 Így viszont..., nem sok esélyt látok arra, hogy valaha is megtalálja a neki való társat.🙄
84. Guruljka (válaszként erre: 83. - Dredd)
2019. aug. 11. 22:54
Ez nem ismerkedési alap.
83. Dredd (válaszként erre: 81. - Guruljka)
2019. aug. 11. 22:45
pedig csak ők jöhetnek számításba...
82. gabbbicica (válaszként erre: 77. - Dredd)
2019. aug. 11. 22:43
Milyen baratkent? Sose voltatok baratok, baratilag se ment el veled sehova, kb alig ismer es te se jobban ot.
81. Guruljka (válaszként erre: 80. - Dredd)
2019. aug. 11. 22:41
A 40-es, 50-es egyedül élő nő nehezen adja ám fel a függetlenségét!
80. Dredd (válaszként erre: 79. - Guruljka)
2019. aug. 11. 22:39
de alapból is ők jönnek be....de amúgy igaz amit írtál.
79. Guruljka (válaszként erre: 78. - Viva70)
2019. aug. 11. 22:37

Jaj, hát nem érted te ezt, Dredd olyan nőt keres, aki nem akar gyereket. Ezért jó neki az idősebb.

Nem akarja a "törpesége" génjeit örökíteni.

78. viva70
2019. aug. 11. 22:24
Sosem értettelek miért mindig olyan szekér után futsz, amelyik nem akar felvenni? Miért a nálad idősebb, pláne nem független nők kellenek? Annyi független, fiatal nő van... Olyanok is, akik magasságban illenének hozzád. Bár, ahogy látom nálad nem csak ez a baj... Egyszerűen nincs érzéked sem a nőkhöz, sem a különféle élethelyzetekhez... Így sosem fogsz megfelelő partnert találni magadnak. Írhatsz ki ezer és egy fórumot..., az élet dolgait nem lehet internetről megtanulni.
77. Dredd (válaszként erre: 74. - Gabbbicica)
2019. aug. 11. 22:09
akkor is idegesítene, ha csak barátként közelítene hozzád a továbbiakban ? akkor meg az lenne benned gondolom, hogy hát bejöttem neki, így inkább kerülöm mindenképp...amúgy pont így vagyok most már...
76. Dredd (válaszként erre: 71. - Annette)
2019. aug. 11. 22:06
hát...az a baj, több is van itt amiket mondott...
75. Dredd (válaszként erre: 67. - Globus)
2019. aug. 11. 22:03
Mindent szeretek benne...az egész nőt.
74. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Dredd)
2019. aug. 11. 21:34

Elengedni ezt a temat. Ha nemet mondok, utalom azokat, akik tovabb idegesitenek es zaklatnak.


Neked kellene valtozni, vhogy normalisabban gondolkodni es viselkedni a kinlodasaid helyett, es korban hozzad illo, fuggetlen not keresned.

73. Guruljka (válaszként erre: 71. - Annette)
2019. aug. 11. 21:10
Ez meg tökéletesen igaz... 😂
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook