Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elvileg mindig a nő választ párkapcsolatban, de ebben az esetben én mit tudok tenni? Ötleteket várok. fórum

Elvileg mindig a nő választ párkapcsolatban, de ebben az esetben én mit tudok tenni? Ötleteket várok. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
132. Dredd
2019. aug. 14. 17:37
Azt kellene megtudnom valahogy pontosan, hogy van párja vagy nincs...valószínű van...de az csak egy pár...nem férj. Szerintem még ráfogok kérdezni valamikor, hogy eljön-e velem...lehet személyesen...ha akkor is azt mondja nem, akkor tényleg ennyi volt...Amúgy emlékszem mikor megkérdeztem ráér-e...szinte rögtön mondta a kifogásokat, szóval már várta, hogy rákérdezzek és mondja a mondókáját.
131. Mezei Virág (válaszként erre: 128. - Dredd)
2019. aug. 14. 14:24

Nem tudom elképzelni sem, hogy mit mondhatott, de ezek után jól kiröhögne. Nem értelek, helybe mész a pofonért?

Nem akart megtisztelni, mert nem vett semmibe. Ennyi.

Vedd tudomásul, hogy lekoptatott.

130. Dredd
2019. aug. 14. 14:23
Tegnap megtaláltam facen a volt párját, vagy nem is tudom már kivel van...hát meglepő volt, hogy ilyen kellett neki...persze nem leszólni akarom, mert hát én hol vagyok....béka segge alatt... Teljesen más irányba van a férfi mint ő, mással foglalkozik. Külsőleg meg hát nem tudom...de ahogy látom a képeket, teljesen az ellenkezője lehet mint én...nagy dumás, vagány, laza férfi...
129. csakelőre (válaszként erre: 128. - Dredd)
2019. aug. 14. 14:22

Apám,értsd már meg végre,hogy nem et mondott,hülye lett volna csak azért becsücsülni egy kávéra,hogy ezt elmondja neked!



Nem kellesz neki.

Nem akar téged!

128. Dredd (válaszként erre: 126. - Mezei Virág)
2019. aug. 14. 14:18
szerintem, ha elhívom 2-szorra is, nem csinálnék magamból még hülyét...Amúgy olyan jó lett volna, mikor elsőnek elhívtam ,azt mondta volna...oké, úgyis vége a tanévnek, üljünk be vhova, dumálunk, kikapcsolódunk...aztán ott mondhatta volna, ha nem akar tőlem semmit, hogy nézd, aranyos vagy meg minden, de van párom akivel együtt vagyok x éve...ezzel megtisztelt volna, hogy oké legalább férfiszámba vett...de így ? ide le se merem írni mi volt utolsó nap...csak néhánynak írtam le itt privátba...vmi borzalom volt. Végülis megalázott egy kicsit...
127. Mezei Virág (válaszként erre: 124. - Gyöngy:))
2019. aug. 14. 14:07
Látod, ő mégsem ért a szóból. Pedig magába kellene csak néznie.
126. Mezei Virág (válaszként erre: 123. - Dredd)
2019. aug. 14. 14:06

Kopj le róla, és keress egy hozzád valót. Miután az agyadat rendbe tetted. Addig semmi értelme mások életét is tajra tenni.

Ha hülyét akarsz csinálni magadból, nyugodtan hívd csak el!

Nem hozzád való. Vedd tudomásul, hogy aki neked tetszik, nem biztos, hogy viszonozza az érzéseidet.Ne légy pióca!

125. Guruljka (válaszként erre: 123. - Dredd)
2019. aug. 14. 14:04

Én el tudnék képzelni egy olyan beszélgetést vagy chatet is, ahol őszintén kitálalsz. Bele vagy esve, de nem mertél kezdeményezni, hát mondja meg. van-e esélyed nála, de ne ködösítsen.

Veszíteni valód nincs.

124. gyöngy:) (válaszként erre: 121. - Mezei Virág)
2019. aug. 14. 14:01
Minden szavaddal egyetértek!
123. Dredd (válaszként erre: 122. - Mezei Virág)
2019. aug. 14. 13:53

akkor segíts hogy engem akarjon...mit csináljak ?

Megint hívjam el esetleg ?

vagy ez már veszett ügy ?

Vhol olvastam, hogy egy nő írta, annyira kitartó volt, hogy végül meghódított stb...én esetemben ha kitartó vagyok csúnya lekoptatás lenne a vége ?

122. Mezei Virág (válaszként erre: 117. - Dredd)
2019. aug. 14. 13:27
Na és mi közöd van hozzá? Nem téged akar, és ennyi. Te is más családok életébe akarsz belerondítani, mert szerinted mindenki ezt csinálja.
121. Mezei Virág (válaszként erre: 118. - Dredd)
2019. aug. 14. 13:26
Te csináltál beteget saját magadból, a hülye tévképzeteiddel. Amit te magad rontottál el, azt te magad tudnád helyrehozni. De neked hiába is beszélünk itt. Ha neked jó, hogy kizárod magad a társadalomból, élj egy szobában. Ne tedd tönkre mások életét is! A magasságoddal semmi gond nincs, az agyaddal annál több. Főleg, hogy a saját téveszméidért az apádat hibáztatod.Pedig veled van a baj, nem is kicsi, hanem nagy. Mert vagy egy hatalmas troll vagy itt, vagy egy zakkant ember, akit jobb elkerülni.
120. Guruljka (válaszként erre: 117. - Dredd)
2019. aug. 14. 12:52
Ja, a nő "belerondít" családokba, de neked azért férjezett nő kellene.
119. Dredd
2019. aug. 14. 12:37
jah amugy láttam tegnap az előző hapiját facen..hát...totális ellentéte magamnak, de érdekes mód, képen nem tűnt magasnak...és kb egy korúak lehetnek vagy 1-2 évvel a férfi idősebb...
118. Dredd (válaszként erre: 114. - Syria)
2019. aug. 14. 12:35
Azzal van a baj, mivel alacsony vagyok, így egészen 15 éves korom óta süllyedek. Mára már egy beteg ember lettem. Legnagyobb probléma az talán, hogy eszméletlen aszociális vagyok, brutálisan zárkózott,magamnak való, megkeseredett, nem tudok feloldódni társaságba... talán még azt is hiszik nagyképű... és amikor ugye beszélnem kell vkivel, adott esetben ezzel a nővel, akkor egyből észreveszi, vmi nem stimmel. Mindenki azt mondja rám, milyen jó nevelt, rendes, szerény vagyok...és emellett vannak gyerekes viselkedéseim. Ami ugye abból jön, hogy 15 évesen nem tudtam szocializálódni. Akkor kezdődött az, hogy inkább hallgatok, elvonulok,nem beszélek senkivel stb...nehogy kinevessenek, beégjek...Arcommal nem hiszem, hogy gond van...vékonynak vékony vagyok,vagy átlagos de az zavar a legkevésbé...
117. Dredd
2019. aug. 14. 12:25
néhány dolgot megtudtam tegnap face segítségével...hát mit is mondjak, a nő 3-4 évente váltogatja...belerondít családokba...
116. csakelőre (válaszként erre: 114. - Syria)
2019. aug. 13. 17:05
🏆👏
115. andilaci (válaszként erre: 114. - Syria)
2019. aug. 13. 16:52
😊👍
114. syria (válaszként erre: 107. - Dredd)
2019. aug. 13. 08:21
Nyilván nem a kinézeteddel van baj. Szerintem ezzel többen egyetértenek velem.
113. Mezei Virág (válaszként erre: 111. - Gyöngy:))
2019. aug. 12. 21:24
Kell neki valaki, akire ráfoghatja a saját töketlenségeit. Mindig más a hibás.
112. Guruljka (válaszként erre: 109. - Dredd)
2019. aug. 12. 20:23
Nanana! Nagyképű már ne legyél, esett Alain Delon is pofára!
111. gyöngy:) (válaszként erre: 109. - Dredd)
2019. aug. 12. 20:22
Ne szapuld már megint apádat, szégyelld magad!
110. Mezei Virág (válaszként erre: 107. - Dredd)
2019. aug. 12. 20:14

Nem a kinézeted a gond, hanem a viselkedésed és az, hogy idősebb nőkkel kezdenél. Ők meg nem csípik a fiatalabb pasikat, mert korban magukhoz illőt keresnek. Férjes asszony pedig tojik más férfira.

Nagy tévedés megint az apádra hivatkozni. Rossz helyen próbálkozol, ami kudarcra van ítélve. Ezért magadat lehet csak hibáztatni, de képtelen vagy ezt belátni. Te vagy a saját életed kovácsa, ehhez az apádnak, a magasságodnak semmi köze, csak ez mögé szeretsz bújni. Mert kell, akire ráfoghatod a saját hibáidat.

Azért nézel ki úgy, mint egy kis iskolás, mert nem sportolsz.

109. Dredd (válaszként erre: 106. - Guruljka)
2019. aug. 12. 19:56
hát ezaz...azért kapom ezeket a megaláztatásokat, mert rossz ember csinált meg...ha úgy néznék ki, akkor lett volna esélyem....függetlenül attól, hogy férjes vagy sem.
108. syria (válaszként erre: 1. - Dredd)
2019. aug. 12. 19:51
Semmit, mucika semmit. Ebben az esetben se.
107. Dredd
2019. aug. 12. 19:49
Nyilván ha nem ugy néznék ki, mint egy kisiskolás akkor más lett volna a helyzet...
106. Guruljka (válaszként erre: 105. - Dredd)
2019. aug. 12. 19:45

Még ez nem is fontos annyira, de hogy már mióta nem bírod kiheverni, az rémes.

Hozzá se értél, ember!!!

105. Dredd (válaszként erre: 104. - Kisj)
2019. aug. 12. 19:43
azaz még jobb...rákattanásom...inkább bekattantam miután még KV-ra sem jött el...Amúgy egész évbe nem hívtam meg, csak utolsó nap szinte...
104. kisj (válaszként erre: 36. - Dredd)
2019. aug. 12. 19:00
Szerintem minden nő számára félelmetes lehet ez a rákattanásod.
103. Dredd (válaszként erre: 102. - Kisj)
2019. aug. 12. 18:58
Nyilvan nem stimmel ,persze...
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook