Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elvileg mindig a nő választ párkapcsolatban, de ebben az esetben én mit tudok tenni? Ötleteket várok. fórum

Elvileg mindig a nő választ párkapcsolatban, de ebben az esetben én mit tudok tenni? Ötleteket várok. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
42. Mezei Virág (válaszként erre: 40. - Dredd)
2019. aug. 11. 16:14

Mindenhez 2 ember kell! Ők csak viccelnek, de te nem érted.


Persze, hogy nem vesznek komolyan, hiszen fiatalabb vagy mint ők!

41. Dredd
2019. aug. 11. 16:13
inkább ötleteket adjatok, mit csináljak...de ne azt felejtsem el stb...
40. Dredd (válaszként erre: 37. - Mezei Virág)
2019. aug. 11. 16:07
de sajnos...de csak arra vagyok jó nekik, hogy szórakozzanak egy kicsit...komolyabban már nem számolnak velem.
39. Mezei Virág (válaszként erre: 31. - Miss Sárika)
2019. aug. 11. 16:06
Hehe! Ez jó! :)
2019. aug. 11. 16:06

Nem veszed észre a sémát?

Amíg érdeklődő diák vagy, addig oké. De érett nőnek nem vagy partner, mert tapasztalatlan vagy.

Ráadásul szerelmes is. Hát hamar leráz.

Azt se tudod, mi az, amit akarsz, csajozz már végre!

37. Mezei Virág (válaszként erre: 36. - Dredd)
2019. aug. 11. 16:04

Nekünk is volt férfi tanárunk, aki kacsintgatott. De ezt soha senki sem értette félre! Nem szerelmes volt a csajokba, csak olyan valamit mondott...

Szóval te nem érted az embereket szerintem.

Idősebb nők nem gondolják sokan, hogy te bármit is akarnál tőlük. Veled lehet a baj szerintem.

36. Dredd
2019. aug. 11. 16:00
Ilyen eset amúgy már történt velem, illetve hasonló...osztrákoknál. Tanárnő kacsingatott rám mindig órán...ez nem csoportos óra volt, hanem 2-3-an voltunk meg a Nő...persze midig összefutottam vele a napokon az egyetemen...és vmi folytán észrevette rajtam, hogy tetszik nekem, aztán egy idő után már szerelmes lettem belé...amúgy is nagyon szép volt, szóval már korábban tetszett, mikor még nem is tanított...volt olyan, hogy hazakísértem...pechemre nagyon közel lakott...másik évbe már hozzájelentkeztem be...aztán egy nap az órán megsértett...többször beszólt nekem...hirtelen nem is tudtam mit reagálni...mikor kijöttem óráról, persze nagyon fájt meg rosszul éreztem magam, de vhogy még akkor is szerettem...de aztán még aznap szóltam neki, hogy nem járok az órájára többet...következő évben elmentem Erasmussal máshova, csak úgy tudtam elfelejteni...szóval csak azt akartam írni, ilyen helyzetbe már kerültem, flörtölgetnek addig, amíg beléjük esem, aztán mikor többet akarok, akkor hirtelen ridegek, távolságtartóak lesznek...így egyből veszem a lapot, hogy csak szórakoztak velem. Amúgy az osztrák 40 éves lehetett, nem volt férje, se gyerek...én akkor 24-25
35. Mezei Virág (válaszként erre: 33. - Dredd)
2019. aug. 11. 15:51

Aljas dolog más valakijét elcsábítani. Ha szerinted ez rendjén van, remélem egyedül maradsz!

Sok fiatal nő van egyedül, közülük kellene választanod.

Esélyed a hozzáállásod miatt nincs max. Ha nem mész hozzád valók társaságába, hogy akarsz ismerkedni?

34. Dredd
2019. aug. 11. 15:48
Amúgy ami az utolsó nap történt azt le se merem írni...de az elképesztő volt...
33. Dredd (válaszként erre: 30. - Mezei Virág)
2019. aug. 11. 15:47
Miért ? legalább lenne vkim...
32. Dredd (válaszként erre: 29. - Amaunet)
2019. aug. 11. 15:45
Amúgy igazad lehet, ha ezek meglennének, szerintem lenne esélyem...máshogy nézne rám, nem úgy mint egy gyerekre...
31. Miss Sárika (válaszként erre: 26. - Dredd)
2019. aug. 11. 15:44
30. Mezei Virág (válaszként erre: 26. - Dredd)
2019. aug. 11. 15:42
Remélem, semmivel!
29. Amaunet (válaszként erre: 26. - Dredd)
2019. aug. 11. 15:41
Talán a határozott fellépéseddel és a daliás termeteddel.:D
28. Mezei Virág (válaszként erre: 17. - Dredd)
2019. aug. 11. 15:40

Mert a flört nem jelent semmit. Vette a lapot, te lecsaptál rá, mert kéznél volt.

Aki kedves veled, az még a beszélgetésen kívül nem biztos, hogy mást is akar tőled. Te mindenkibe beleesel aki kedves veled???

Egyedülálló nőkkel kellene flörtölgetned, de képtelen vagy erre. Az élet már csak ilyen...

Házi nyúlra meg ugye nem lövünk.

27. Amaunet (válaszként erre: 22. - Dredd)
2019. aug. 11. 15:40
Nincs neked olyan kiterjedsz és mozgalmas szerelmi életed.
26. Dredd
2019. aug. 11. 15:38
és olyan nincs, hogy mégis vmi folytán eltudnám csábítani a nőt ? mivel lehetne ?
2019. aug. 11. 15:37

Szerintem a nő sem tudja igazán, hogy mit is akar valójában. Öntsetek tiszta vizet a pohárba.

Soha nem értettem, miért nem lehet egyértelműen rákérdezni, ha foglalkoztat valakit egy valóban fontos kérdés?

24. Dredd
2019. aug. 11. 15:30
máskor, ha ilyen helyzetbe kerülök azonnal leállítom a nőt, flörtölgessen mással...őt is le kellett volna azonnal...csak hát...akkor meg bolondnak nézett volna...
2019. aug. 11. 15:28
Azóta semmit nem változtál, semmiből nem tanultál.
22. Dredd (válaszként erre: 19. - Amaunet)
2019. aug. 11. 15:27
hát...azok a fórumok más más nőkről szóltak...
21. globus (válaszként erre: 18. - Dredd)
2019. aug. 11. 15:27
Hogy lehetnél szerelmes, ha nem történt köztetek semmi? Még csak közelebbről sem ismered. Max. tetszhet, ennyi képzelhető el. Ne kövesd, ne írjatok egymásnak, ne nézegesd és ne találkozz vele. El fog múlni. Főleg, ha meglátsz egy másikat :)
20. Guruljka (válaszként erre: 17. - Dredd)
2019. aug. 11. 15:26
Honnan gondolta volna a szerencsétlen, hogy a fixa ideád lett?
19. Amaunet (válaszként erre: 1. - Dredd)
2019. aug. 11. 15:26

Nyitsz egy fórumot a Hoxán. (vagy hatot a témában)


Elég töketlen megoldás egy "férfitól".

18. Dredd (válaszként erre: 16. - Mezei Virág)
2019. aug. 11. 15:24
Nem tudom....szerintem nem értettem félre semmit. Érdekes módon csak talán április óta vagyok belé szerelmes...pedig egész évbe találkoztam vele és akkor is csinálta ezeket...
17. Dredd (válaszként erre: 14. - Guruljka)
2019. aug. 11. 15:22
Ne flörtölgessen akkor velem, ha végül nem akar semmit...ez nem tiszta játék volt szerintem. Mert belé estem teljesen...persze mikor aztán a visszautasítás, vagy inkább a mellébeszélés után találkoztunk akkor már nem flörtölgetett velem. Egyértelmű volt az egész. Nem szólt hozzám csak ha kellett, nem nézett rám, nem nevetett rám stb...teljesen elzárkózott, úgy csinált, ahogy kellett volna egész évben velem...azaz nem szédíteni. Nagyon érdekes volt ezt megélni...Gondolta, uhaaa teljesen belém esett...most inkább már nem szédítem tovább...úgy is elmegy....
16. Mezei Virág (válaszként erre: 11. - Dredd)
2019. aug. 11. 15:15

Azért mert valaki flörtölget, vagy csak te gondolod így, még nem akar többet.

Lehet, hogy csak viccelődött, és nem is akart semmit sem.

Rosszul értelmezhetted.

15. Dredd (válaszként erre: 13. - Guruljka)
2019. aug. 11. 15:15
szerintem biztos levágta egyből miért akarom meghívni...amúgy jobban örültem volna, ha azt mondja, párja van, vagy férjnél és ezért nem akar eljönni velem...akkor azt mondtam volna, oké őszinte volt...
14. Guruljka (válaszként erre: 11. - Dredd)
2019. aug. 11. 15:14

A flört csak flört. Játék.

Nem jelent felhívást.

13. Guruljka (válaszként erre: 5. - Dredd)
2019. aug. 11. 15:13
Restellte kimondani, hogy nem akar randevúzni. Vagy talán még ő tartott attól, hogy esetleg félreértette és nincs hátsó szándékod.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook