Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Elvesztettem a kisbabámat a 36. hétben fórum

Elvesztettem a kisbabámat a 36. hétben (beszélgetős fórum)


1 2
2016. júl. 16. 14:51
Köszönöm szèpen :(
2016. júl. 16. 14:50
Reszvetem!
2016. júl. 16. 14:48
Sziasztok!Nem tudom h olvassa e meg valaki ezt a topikot de ugy erzem ti aterzitek a helyzetem. Egy hete 2016.07.07.-en a terhessegem 36. heteben elvesztettem a kisfiamat. Aznap reggel boldogan mentem az első NST vizsgalatomra.Az elso volt es nagyon vartam!De sajnos ott kezdodott a remalom!Az reggeli NST rossz lett visszarendeltek delre,de az is rossz volt ami azt jelenti h voltak percek mikor a baba szive alig vert. Erre a foorvos azonnal befektetett es 2x 2ora NST-t rendelt el.Azt mondtak ha rossz lesz ismet akkor azonnal csaszar es kiveszik a babat! Az elso eredmenyek tokeletesek voltak aztan jott az este..... rossz volt mert mondhatni alig vert a baba szive igy azonnal csaszar. Meg is volt a mutet babam felsirt aztan elrohantak vele. Mire engem betoltak a szuleszetre a babamat mar sokadjara probaltak ujraeleszteni. A zalaegerszegi kiraszulott intenziv csapatat is athivtak de sajnos nem tudtak stabilizalni es elvinni mert 23:51kor elment az en kis angyalkam.....A boncolas utan derult ki h nagyon ritka szivbetegsege volt ami minden 5000. ujszulottnel fordul elo. Lenyegeben a sziv nagyarteriai felcserelodtek es nem indult be a keringese,amig a hasamban volt csak addig elhetett neki ennyi volt megirva....a fajdalom szet feszit mert tehetetlennek erzem magam!!Zaporoznak a kerdesek h miert O halt meg miert velunk tortenik mindez...A parom mig korhazban voltam mindent elcsomagolt h nekem azzal ne kelljen foglalkozni.De jovoheyen megyek a hamvaiert es rettegek nem tudom h ki fogom e birni.Szegyenlem magam mert mar lassan sirni se tudok csak nezek ki a fejembol....Mindenki biztat h minel elobb ujra essek teherbe de felek.. Nem tudom elolvassa e valaki ezt de mar leirni is jo volt mert ez is segit ha beszelhetek rola.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook