Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Elvesztett jelszó. fórum

Elvesztett jelszó. (beszélgetős fórum)


8. zsanna13 (válaszként erre: 7. - 07c4794583)
2010. ápr. 28. 17:51
Igen köszönöm a segítséget
7. 07c4794583 (válaszként erre: 6. - Zsanna13)
2010. ápr. 19. 18:35
megtaláltad ezeket a dolgokat?
6. zsanna13 (válaszként erre: 5. - 07c4794583)
2010. ápr. 19. 15:24
Köszönöm a segítségedet
5. 07c4794583 (válaszként erre: 4. - 07c4794583)
2010. ápr. 19. 13:26

bocs, pontatlanul fogalmaztam, a firefoxban egyszerűen meg lehet nézni a mentett jelszavakat, csak az internet explorerben nem, azért kell hozzá külön ez a pass view nevű program.

üdv

b

2010. ápr. 19. 13:23

A gép nem menti el a jelszavakat olvasható formában, maximum olyat tud, hogy automatikusan beléptet, ha úgy volt beállítva pl az internet explorer, vagy a firefox.


Firefox:

A firefoxban menj az Eszközök, beállítások menübe. Ott van egy Biztonság fül, ott pedig egy "Jelszavak szövegdoboz".

Ha nincs pipa a "Webhelyjelszavak mentése" előtt, akkor be se volt állítva, hogy megjegyezze őket.

Ha van, akkor rá tudsz kattntani a "Mentett Jelszavak" gombra, és ott van egy olyan, hogy "Jelszavak megjelenítése".


Internet epxlorer:

Eszközök, Internetbeállítások,

Tartalom fül, Automatikus kiegészítés.

Ha itt nincs bepipálva, hogy megjegyezze a jelszavakat (azt hiszem, a 3. opció), a gép meg se jegyezte a jelszavakat.


Ha be volt pipálva, akkor a következőt teheted:

IE 4-6:

[link]

IE Pass View nevű progi feltelepítése


IE 7:

[link]

Pass view 1.17 feltelepítése.



De jelzem, ha a barátod egy másik gépről változtatta meg a jelszavad, akkor a te géped a régiekre fog emlékezni - és az rajtad nem segít.

2010. ápr. 18. 15:25
REmélem még menthető a dolog mert az unokatesómnak nemtudom kívülről az e-mail címét
2010. ápr. 18. 15:24
ha a barátod mindenhova belépett és megváltoztatta a jelszavad, akkor már nincs mit tenni. szerintem:(
2010. ápr. 18. 15:21

Sziasztok lenne egy nagyon fontos kérdésem hozzátok.

Fenntvagyok az iwiw-en és ma már nem tudtam fellépni rá mert a jelszavam nem engedi.

Kértem jelszó emlékeztetőt is de az e-mail címemen is ugyanez volt a baj. Az msn -ről nem is beszélve.

Hallottam hogy a gép elmenti a jelszavakat valahova a kis agyacskájába, csak nemtudom hova. Ha valaki tudna nekem segíteni azt megköszönném.

Az a gyanúm, hogy a volt barátom kotnyeleskedett bele a dolgaimba, (mint mindig.) bosszúból hogy elhagytam.

Szerinte még meg is csaltam amíg eggyütt voltunk ezt nyomozza állandóan.

Már amikor eggyütt voltunk akkor is nézegette az e-mailjaimat, de ha most ezt csinálta az már durva lenne.

Kérlek segítsetek hogy tudnék belépni mert fontos levelet várok egy külföldi rokontól aki csak itt tud elérni engenm a neten. Ezért is vettem ezt a Lapit hogy tudjak vele dumálni.

Segítségeteket köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook