Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elvált pasi, lány gyerekkel, oda van érte. Nekem azt mondja, szeret. Néha nem érzem. fórum

Elvált pasi, lány gyerekkel, oda van érte. Nekem azt mondja, szeret. Néha nem érzem. (beszélgetős fórum)


1 2
12. Lejla30 (válaszként erre: 10. - Buhu bahu)
2009. júl. 26. 00:26
Szia! Elmondta már a lányának, hogy "szeretjük egymást"- e szavakkal. A kislánya nagyon örült, azt mondta, előtte meg is szokott puszilni. Egyébként még sose aludtam nála. A kisfiamat nem tudom senkire rábízni, nem is hajlandó másnál aludni, két hónapos volt, mikor eljöttünk az apjától, össze vagyunk nőve. A szüleimnél lakunk. Át szoktam "szökni" hozzá, és 1-2 óra körül meg hazajövök. Azt mondta, átmehetek akkor is, ha ott a lánya, de konkrétan még sose hívott. Egyszer a kisfiam mondta, hogy szeretne egy kistesót a hasamba, na ettől kicsit elsápadt a kislány.
11. spinneli (válaszként erre: 10. - Buhu bahu)
2009. júl. 26. 00:24

Itt ha jól látom inkább azzal van gond, hogy 2 fal között sem igazán mutatja ki a pasi az érzelmeit, ami valóban eredhet rossz tapasztalatból.


De egy kapcsolat elején érthető a nő részéről az igény, hogy lássa is, szeretve van.


Én mindenesetre többször beszélnék a pároddal négyszemközt arról, hogy mire vágyok, illetve arról is, hogy hogyan gondolja azt ha egy pár vagytok a gyerekekkel való foglalkozást.

A lényeg, hogy ne számon kérően történjen a dolog, beszélgessetek.

2009. júl. 26. 00:19

Vannak olyan tipusok, akik nem tudjak annyira kimutatni az erzelmeiket, de hidd el sokszor jobb az olyan, mint a nagy puszilkodas, meg cicazas mindenki elott...

Egy baratnom meselte, hogy mennyire rosszul esett neki, hogy a kolleganojeert mindennap ahogy jott a ferje, akkor korbepuszilgatta mindenki elott, meg jajj cicam nagyon kifaradtal, meg hasonlo szovegek, aztan a baratnom ferje csak eljott erte, szepen koszont mindenkinek es mentek haza, par honap utan kiderult, hogy a kolleganojet a ferje csalja fuvel faval, a baratnomek pedig meghitten, nem mindenki elott puszilgatva, de husegesen es boldogan elnek egyutt..

Egyebkent mi is olyanok vagyunk a parommal, hogy nem igazan mutassuk ki masok elott, nem csokolozunk, meg ilyenek enyelgunk masok elott.Arra itt van az otthonunk.

Miert nem kerdezel ra, hogy miert nem aludhatnal ott olyankor is amikor a kislanya ott van?Lehet hogy tart tolle, hogy a kislany hogy reagalna?

9. Lejla30 (válaszként erre: 7. - E799f80651)
2009. júl. 26. 00:18
De igen, azt mondta, hogy együtt élni, együtt öregedni (ha ezt nem álmodtam, már én se tudom). A múltkor beszélt egy szekrényről, amit a hálóba tervezett, meg egy játékszobáról, mikor látta, hogy a kisfiamnak mennyi játéka van. De ez a ma este úgy elbizonytalanított. Tegyük hozzá azért, hogy ő főzött, terített, rohangált, mert a testvére és a családja is ott voltak nála, meg mi is. De teljesen közönyös volt velem. Néha az az érzésem, hogy elege van belőlem. Ezt nem tudom hova tenni. Búcsúzáskor adott egy csókot a kapuban, úgy, hogy ne lássa senki.
8. Lejla30 (válaszként erre: 2. - E799f80651)
2009. júl. 26. 00:11
Attól félek, hogy ez még csak a kapcsolat eleje. Most kellene a legjobban odalennünk egymásért. Mi lesz akkor később? Volt már egy kapcsolata a válása után, azt mesélte, az a nő nem szerette, ha ott volt a lánya. Gondolom, hasonló dolgokért.
2009. júl. 26. 00:07

a sógornőm is elvált és a gyerekek ha mennek az apjukhoz akkor vele alszanak pedig a srácnak van már felesége

nem kérdezted még tőle hogy mit szeretne tőled?

2009. júl. 26. 00:06
Csak az a baj, hogy én meg többet szeretnék vele lenni. Több mint két éve egyedül vagyok, biztosan ez az oka. Nagyon aranyos lánya van. Komoly, kedves, nem irigy, nem féltékeny, elvittem már néhányszor én is magammal, mikor a kisfiamat strandra viszem, szeret velünk lenni.
2009. júl. 26. 00:02
Nem nála van a kislány, csak a volt felesége felajánlotta neki az állandó láthatást. Nagyon közel laknak egymáshoz, jóban is vannak. A kislány minden nap átmegy hozzá. Sőt, bejár a volt feleségéhez, mikor leadja a kislányt (7 éves).
2009. júl. 25. 23:59
Szia, köszönöm a válaszodat. Lehet, hogy én ragaszkodok túlságosan?! Igen, mondta, hogy az előző felesége mély nyomot hagyott benne. Többször megcsalta őt. Tíz évig volt házas.
2009. júl. 25. 23:58
biztos van annak oka hogy hozzá került a kislány valaminek történnije kellett és azért ragaszodik a lányához ennyire meghát azért mert a lánya
2009. júl. 25. 23:56

szia

lehet hogy fél hogy megégeti magát, az előző házassága miatt

ha sírt akkor biztos szeret egyébként a férfiak nagyon zárkózottak, és néha még érzékenyebbek mint a nők csak mi nem tudjuk, az én párom sőttt én sem szeretek mások előtt puszilózni, mi ilyenek vagyunk

2009. júl. 25. 23:52
1 hónapja vagyunk együtt. Teljesen odavagyok érte. Ő a lányáért él. Nagyon sokat találkoznak. Ha ott alszik a lánya, meg se kérdezi, átmegyek-e hozzá éjszaka. Egy ágyban alszanak. Nagyon szeretem őket, sokmindent csinálunk együtt, nekem is van egy kisfiam. De nem most kellene lángolni, megőrülni egymásért? Ha vendégek vannak nála, olyan, mintha a barátja lennék. Három órahossza alatt kétszer adott puszit, az elsőt a köszöntésnél. Azt mondja, nem tudja kimutatni az érzelmeit. És azt is mondta már könnyes szemmel, hogy engem mindig is szeretett. Számára mindig elérhetetlen voltam, és nagyon örül nekem. Talán az én tempóm túl gyors?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook