Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elvált pasi, lány gyerekkel, oda van érte. Nekem azt mondja, szeret. Néha nem érzem. fórum

Elvált pasi, lány gyerekkel, oda van érte. Nekem azt mondja, szeret. Néha nem érzem. (beszélgetős fórum)


1 2
42. Lejla30 (válaszként erre: 30. - Buhu bahu)
2009. aug. 5. 00:16

Szia, a party szuper volt. Én is élveztem, nagyon. Ott volt a volt felesége is. Tartottam attól, hogy féltékeny leszek, de szerintem a volt feleség volt féltékeny, de meg is érdemli.

De ettől a pasitól ki tudok akadni. Ilyennel még nem találkoztam. Arra gondoltam, hogy lehet, hogy az a baj, hogy nem szerelmes, hogy túlságosan "elérhető" vagyok neki. Közben meg mindig azt mondja, hogy olyan szép vagyok, meg szépség-nek hív. De azt, hogy szeret, nagyon-nagyon ritkán mondja. Lehet, hogy csak külsőleg tetszek neki?! Mikor ott vagyok éjszaka vele, olyan szenvedélyes. Másnap meg sokszor olyan közömbösen néz rám! Ilyenkor az az érzésem, hogy un. De akar velem találkozni. Vagy csak mindig megyek, ha hív?! Nem tudok kiigazodni rajta!!!

41. Lejla30 (válaszként erre: 40. - A6d5a14c21)
2009. aug. 5. 00:01

Szia! Egészen eddig figyeltem magam, hogy ezt írtad, magamba néztem. Nem vagyok féltékeny a kislányra. Rajong az apjáért, állandóan a nyakán lóg, dehát ez a természetes, az apja mindent meg is tesz érte. Amiért szintén oda vagyok. A hétvégén el akartunk menni víz közelébe, de nem voltam túl jól, mondtam, hogy menjenek el ketten, és hamarabb is tudnának indulni, erre mindketten egyszerre mondták, hogy ők se mennek. A kislány tegnap óta puszit ad nekem, ő jött oda hozzám. (Az apjának leesett az álla.) Úgy érzem, egyre jobban ragaszkodik, és nekem is egyre jobban hiányzik.

De a tempóm lehet, hogy gyors volt. Olyan régen voltam már egyedül, hogy nem tudtam magam visszafogni, bár rám nem jellemző ez. Lehet, hogy ez a baj.

40. a6d5a14c21 (válaszként erre: 1. - Lejla30)
2009. júl. 26. 10:08
Igen,a Te tempód túl gyors.És szerintem érdemes lenne átgondolnod,hogy a Te fiaddal a szívedben,az életedben tud férfi veresenyezni?Mert te pont ezt teszed a lányával szemben.Azt méregeted kivel tölt több időt,hogyan,stb...Tudod szerelmek jönnek-mennek,a gyerek az állandó.Az én "mostoha anyám" 14éve tapossa velünk az éveket,nagyon jó barátnőm lett,nagyon csípem,apum mai napig szerelmes.De sosem akart versenyezni,sosem várta el,hogy én azért ne a megszokott kerékvágásban éljek apuval(pl én is együtt aludtam apuval mikor kicsi voltam)mert Ő ott van.És akkor mi van,ha Ő ott van?Én meg már akkor 8éve ott voltam.Tán nem egy gyerek posztjával kéne versenyezni,hanem átgondolni,hogy Ő még gyerek,neki még ezt a szitut nehezebb megélni,nem biztos,hogy azt akarja látni akármennyire is kedvel téged,hogy az anyukája helyett,téged nyal-fal az apja,stb...ki fog ez forrni magától,csak ne erőltess semmit.
39. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 1. - Lejla30)
2009. júl. 26. 07:01
Szerintem a te tempod túl gyors..
38. Lejla30 (válaszként erre: 37. - Buhu bahu)
2009. júl. 26. 01:40
Régóta együtt lehettek. Ezek szerint szüksége van kapcsolatra, és szerencsére nem sérült annyira, hogy ez a kapcsolatotok rovására menne. Van olyan, aki együtt élt a szüleivel, és mégis szörnyeteg lett belőle.
2009. júl. 26. 01:34
Az anyja 18 evesen szulte, az edesapjat nem is ismerte, de megis halt, neveloapja van.Se anyja, se apja nincs, mert az anyja nem igazan torodik vele
2009. júl. 26. 01:34

A pénz elveszi az emberek eszét! Az exem-ét és a családjáét is az vette el. Ne törődjetek velük.

Gratulálok a babához! Örülj neki, ne szorongj, mert megérzi.

2009. júl. 26. 01:31
Nem értem a családot. De az a lényeg, hogy ti egyetértetek. Nekem nem volt még esküvőm. Azért ha esetleg odakerülnék, én is szeretném szépen megünnepelni.
2009. júl. 26. 01:29
koltseg amit nem ok fizettek volna..
2009. júl. 26. 01:29
Annyit meg hozzakell tennem, hogy iszonyatosan gazdagok, es a paromnak nincs testvere..De az o szemukben ez csak koltseg lett volna..Babat varok, eddig eveken keresztul azzal nyaggattak bennunket, hogy miert nem megyunk mar orvoshoz, miert nem vagyok mar terhes,most meg azt mondtak a paromnak, hogy honnan lesz nekunk penzunk egy gyerekre..........
2009. júl. 26. 01:26

Egyutt vagyunk, es osszeis fogunk hazasodni, csak szerettunk volna szuk csaladi ebedet 25 szemellyel, de abbol nem lesz semmi, mert az nekunk << nagy kiadas, minek az eszjatszas << igy csak a nasznagyokkal lesz egy ebed, de hogy oszinte legyek, annyira vartuk azt a napot, meg az egesz unnepseget, de az utobbi idoben nem is beszelunk, tervezunk rola, mert annyira elvettek a kedvunket mindentol..

Ket hete a paromhoz nem szolnak, mint a kutyaval ugy bannak, mert hogy kipartolt,,,

2009. júl. 26. 01:25
Ok, megírom feltétlenül!! Köszönöm a tanácsokat!
2009. júl. 26. 01:23

Latod, ha ilyeneket ir, akkor biztos nincs okod aggodalomra!!

Jo ejt mindenkinek, aztan varom, hogy irjal, hogy milyen volt a gyerekparty :-)

29. Lejla30 (válaszként erre: 27. - Buhu bahu)
2009. júl. 26. 01:22

Nagyon kedves családja van, ami tényleg nagy kincs, az exem családja szörnyű volt, az anyósom állandóan féltékeny volt. A mostani páromnál csak a volt feleség szólogat be óvatosan néha, de az nem nagyon zavar.

De ti azért együtt vagytok? Én is gyűlölöm az exemet és a családját, de ők a gyereket akarták elvenni tőlem. Azt mondják, nekem nem tesz jót a gyűlölet. Egyszer lehet, hogy megbocsátok, de az nagyon soká lesz.

2009. júl. 26. 01:16
Nézem itt a korokat, ilyen fiatal itt mindenki, és milyen komoly tanácsokat adtok!! Köszönöm! Megpróbálok türelmes lenni. Holnap illetve ma végigcsinálok egy gyerekparty-t a volt feleséggel, (:o() és nem lelkizni ennyit. Azt írja a legutóbbi sms-ében is, hogy szüksége van rám. Így legyen!
2009. júl. 26. 01:09

juuu, gyerekkorotok ota ismeritek egymast??az hatalmas plussz, hogy a csaladja orul nektek:-)

A parom csaladjanak koszonhetoen lemondtuk a lakodalmunkat, eveken keresztul jopofiztak,neha neha kisebb beszolasai, szarkeveresei voltak anyosomnak, de ahogy megtudtak az eskuvot, akkor par hetre ra kitalaltak a paromnak, hogy en milyen rossz vagyok...Nagyon bant most is kb ketto - harom hete tortent, soha senkit nem utaltam, de most tele van gyulolettel a lelkem irantuk ami remelem gyorsan elfog mulni, mert nem jo gyulolni...Na de ezzel az egesszel csak annyit akartam mondani, hogy mar az is nagyon nagy plussz, hogy tudod hogy a csaladja nem fog az utatokba allni

2009. júl. 26. 01:04

persze noknel is egyentol fuggo..

De hajlamosabbak szerintem a nok a gyorsabb szerelemre es megnyilasra

25. Lejla30 (válaszként erre: 20. - Buhu bahu)
2009. júl. 26. 01:02
Igen, megpróbálok, hiszen nem vagyunk együtt régóta, csak sűrűn találkozunk. (Bár gyerekkorunk óta ismerjük egymást, számomra ő mindig is a "nagyfiú" volt, és nem gondoltam még korábban, hogy egy csitrivel (márhogy velem) fog kezdeni. És biztosan velem is gond van érzelmileg, a kisfiam apja eléggé kikészített, sokszor bizonytalan vagyok magamban is. Gondoltam arra, hogy esetleg beszéljek a testvére feleségével? De nem akarom kibeszélni. Egyébként a testvéréék, az anyukája, apukája, mindenki örül nekünk, de biztosan nem beszél rólam sokat otthon, ezt mondta is.
2009. júl. 26. 01:02

szerintem attol meg lehet, hogy hosszerelmes tipus, csak tobb ido kell neki. A ferfiaknak altalaban mindenhez tobb ido kell..

tobb ido kell, mire beleszeretnek valakibe, mire megnyilnak,mindenhez sok idore van szukseguk altalaban..

Mi nok ( vagyis en ) olyan vagyok - voltam, hogy iszonyatosan gyorsan beletudtam valakibe szeretni, de ugyanolyan gyorsan kiis tudtam szeretni valakibol..Ez a ferfiaknal altalaban nem igy megy..

23. Binky (válaszként erre: 21. - Lejla30)
2009. júl. 26. 01:00

Szerintem zavarban van, kissé szent tárgyként kezel, akit szeret, de zavarba jön tőle.

Talán tényleg az idő erre a legjobb gyógyír, majd elmúlika lányos zavara és igazi férfiként viselkedhet:)

22. spinneli (válaszként erre: 21. - Lejla30)
2009. júl. 26. 00:58

Ezek apróságok-értem, hogy örülsz, hogy újra egy párkapcsolatban élsz,és várod a "lángolást" de ha jól akarsz, akartok működni, kompromisszumokat kell kötnöd, neked is-ha jól értem a párod többször kihangsúlyozta feléd, hogy szeret, ugyanakkor megosztotta, hogy nem egy nyitott ember.

Nem árult zsákba macskát, ráadásul tényleg nagyon kevés ideje vagytok együtt, érthető, ha még bizalmatlan és nem akar jobban belemenni, kitárulkozni.

Légy türelmesebb, és elsősorban fogadd el, hogy nem az "hősszerelmes" tipus.

21. Lejla30 (válaszként erre: 18. - Spinneli)
2009. júl. 26. 00:54
Nem is siettetni akarom, csak sokszor azt érzem, hogy teljesen közönyös velem. Mosogattam a vacsora után a múltkor. Behallatszott, hogy beszélt a testvérével. Megkérdezte a testvérét, hogy mit csinálok, tán mosogatok? A testvére (férfi) erre azt válaszolta: "ezt nem neked kéne megnézned?" Ma is hasonló volt szitu, nem is jön be utánam, pedig fogselymet akartam tőle kérni. :o)
2009. júl. 26. 00:51

szerintem is idovel majd megnyillik jobban, csak legy turelmes..

Egyebkent az en paromnak is rengeteg ido kellett, mire megnyilt, nem csak arra ertem hogy nem tudta kimutatni hogy szeret annyira ahogy en azt szerettem volna, hanem az egesz eletevel kapcsolatban, a problemaival kapcsolatban..Idovel megfog nyilni, csak legy turelmes vele

19. Lejla30 (válaszként erre: 13. - Buhu bahu)
2009. júl. 26. 00:48
Arra is gondoltam, hogy esetleg a volt feleség is ezért csalta meg, hiszen nagyon korán összekerültek. Egy barátnőm is azért csalta meg a barátját, mert "nem foglalkozott eleget vele" érzelmileg. Nem tudom, én még nem éreztem eddig ilyet.
18. spinneli (válaszként erre: 15. - Lejla30)
2009. júl. 26. 00:46
akkor itt a válasz, Ő is megfogalmazta idő kell mindenhez, ne siettesd.
17. Lejla30 (válaszként erre: 14. - 40163fd81d)
2009. júl. 26. 00:43
Szia! Igen, biztosan azt kellene. El kellene fogadnom, ő olyan jó, olyan tökéletes. Csak ezek szerint nem teljesen. Vagy tényleg csak nekem vannak túlzott elvárásaim? Odavagyok érte teljesen. Azt szeretném, hogy egy kicsit jobban kimutassa azt, amiről beszélt. Az biztos, hogy nekem most hatalmas a szeretet-igényem, két és fél éve vagyok teljesen egyedül, előtt meg az exem csak bántott, megalázott.
16. Lejla30 (válaszként erre: 13. - Buhu bahu)
2009. júl. 26. 00:38
De biztosan az is. A volt feleség nagyon szemét volt vele. Ő meg egy nagyon jó ember. Igen, az önbecsülése biztosan megsínylette. A csaj nem is foglalkozott vele, csak magával. A kislánnyal se nagyon foglalkozik, esetleg tv-t néz vele. Biztosan fél, de tudja (remélem), hogy én nem vágom át. Nagyon régóta ismerjük egymást.
15. Lejla30 (válaszként erre: 11. - Spinneli)
2009. júl. 26. 00:33

Szia! Igen, az is igaz. Nehezen adja ki magát. Annak idején én hoztam össze a feleségével, akaratlanul is, ő meg hagyott engem, azt mondta, én úgy sem sikerültem volna neki. Én meg csak csodálkoztam, hogy vele kezdett el levelezni, utána elvette. Ő volt neki az első. 14 évig voltak együtt.

Beszéltem már vele erről többször, nem akarom számonkérni, persze. Mondta, hogy akkor is szeret, ha nem tudja kimutatni. Lefeküdni is én akartam vele jobban. Azt mondta anno, hogy mindenre lesz időnk. Meg hogy még nem került hozzám elég közel.

14. 40163fd81d (válaszként erre: 1. - Lejla30)
2009. júl. 26. 00:33

EGY hónapja vagytok együtt.

??????????????????


Máris elvárásokat támasztasz vele szemben,ahelyett,hogy elfogadnád őt úgy ahogy van?:))

2009. júl. 26. 00:27
Nem lehet, hogy fel attol, hogy nehogy megint megcsaljak, es hogy ezzel biztos az onbecsulesebe belemaszott a volt felesege rendesen? esetleg a megalazottsagtol vagy valami ilyesmitol valo felelem miatt?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook