Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Elítélendő, ha szeretnék külföldön tanulni (csereprogramban részt venni) egy gyerekkel a hátam mögött? fórum

Elítélendő, ha szeretnék külföldön tanulni (csereprogramban részt venni) egy gyerekkel a hátam mögött? (beszélgetős fórum)

9. d3752afcf3 (válaszként erre: 7. - Tavaszi szél)
2010. dec. 15. 13:25

Én így nem vágnék bele.

Így is szétszakítod a családot, csak akkor meg az apját fogja hiányolni.

Illetve nem is tudom......

A férjed miért nem menne?

8. a25b44f6a3 (válaszként erre: 7. - Tavaszi szél)
2010. dec. 15. 13:13
És a férjed mit szól ehhez, hogy elvinnéd a gyerkőcöt? Mert akkor meg őt kellene nélkülöznie hosszabb ideig...és az sem túl jó.
7. tavaszi szél (válaszként erre: 5. - D3752afcf3)
2010. dec. 15. 12:55

...ö .... férj marad - gyerek jön - ez így jobb :D - meg nem is jönne.

Akkor ti gyerekkel belevágnátok, ugye?


Háát... még gondolkodom, de azért köszi mindenkienk a hsz t! :)

6. martin3 (válaszként erre: 3. - Tavaszi szél)
2010. dec. 15. 12:02
ha anyagilag megteheted mi a kérdés? már holnap indulnék...akár 1 évre akár fél évre(nem muszály teljes tanévet kint lenni..elfogadnak fél évet is, vizsgát tesz és kész..)
5. d3752afcf3 (válaszként erre: 1. - Tavaszi szél)
2010. dec. 15. 12:00

Szerintem egy 6 évest nem hagyhat az anyja otthon hónapokra.

Tanulj külföldön, ha akarsz, de vidd a gyereket meg a férjedet is.

Szerintem.

4. a25b44f6a3 (válaszként erre: 3. - Tavaszi szél)
2010. dec. 15. 11:47
ez jól hangzik, otthon ne hagyd semmiképp.
3. tavaszi szél (válaszként erre: 2. - A25b44f6a3)
2010. dec. 15. 10:52
Arra is gondoltam, h akkor kb 1 évet maradnánk - ő is járna kint 1 évig 1 osztályt - duplán hasznos... sztem.
2. a25b44f6a3 (válaszként erre: 1. - Tavaszi szél)
2010. dec. 15. 10:49
Őt nem tudod magaddal vinni? Azért egy 6 évesnek szerintem elég nagy "csapás" lenne ha negyed évig nem láthatná az anyját. Lehet, hogy lelki problémákat is okozna neki, még ha meg is beszéled vele, lehet, hogy azt mondja megérti, de hogy belül mit fog érezni azt nem tudhatod....
2010. dec. 15. 10:28

Sziasztok!


Teljesen tanácstalan vagyok...

Nagy álmom volt még középiskolás koromban -nem volt túl rég :) - egy csere programban részt venni.

Most,h van már egy gyerekem /6 éves/ nem tudom feladjam e.

Valóban nem "illendő" és stb. "otthagyni" a gyereket 2-3 hónapra míg az Anya külföldön van egy egyetemen, vagy vmi úton-módon tanulás céljából de ...


Foglalkozzak jobban a témával vagy sztetek teljes elítélendő dolog ez?

Furcsa, mert pont tegnap beszélgettünk a férjemmel erről, h ha a Lányunknak lesz erre leheősége / kéttannyelvű iskolába jár/ 100% h "lökni" fogom kifelé, mert hát ... jó dolog ez - nyelvet tanul, informálódik, önállósodik, stb. , de nekem va még erre lehetőségem sztetek?

Nem mennék a világ túloldalára csak...


Köszi ha véleményt alkottok.


T.Sz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook