Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Eltűnt egy kislány! Segítsetek!!! fórum

Eltűnt egy kislány! Segítsetek!!! (beszélgetős fórum)


1 2
18. correct (válaszként erre: 12. - Af4c41efc6)
2010. jan. 28. 09:54

Na, egy nagyobb kép.

A Mira már divatos itthon gyakran adott női név.

17. correct (válaszként erre: 10. - D@nu)
2010. jan. 28. 09:53
Naná, ezért írják a pihentagyúak. De, hogy biztos terjedjen, odabiggyesztenek egy képet is. Utánanéztem, érdekes, egy 2x3 centis kép van más oldalon csak. Marhára felismerhető. Ez visszaélés lehet.
16. 77dcc060d6 (válaszként erre: 12. - Af4c41efc6)
2010. jan. 28. 09:52

nyugi, biztos, hogy kamu a dolog, mert értsd meg nem adják ki másnak a gyereket. Még a nagyszülőknek sem, ha a szülők nem nyilatkoznak írásban.


Ezt onnan tudom, hogy elfelejtettük a férjemmel leadni ezt a papirt az oviba, és a gyereket nem adtzák ki a nagyapjának, mikor az elment érte. Felhívtak és csak a velem beszéltek után adták ki neki a gyereket.

15. d@nu (válaszként erre: 12. - Af4c41efc6)
2010. jan. 28. 09:52
Na igen, de akkor a szöveg úgy szólna, hogy az apjával távozott ismeretlen helyre. Vagy nem?
14. lolli
2010. jan. 28. 09:52
ez valószínűleg egy spam, nem értem miért jó, ha terjed, de valakinek haszna van belőle. az ilyet én kukázni szoktam, sajnos nem hiszek benne, hogy a továbbküldés segítene ez esetben. esetleg vírus is lehet:(.
2010. jan. 28. 09:50
Azért már a 4 éves gyerek is meg tudja mondani,hogy nem ismeri ezt a bácsit és nem akar elmenni vele!
2010. jan. 28. 09:50
Sikerült az adatlapomra feltenni a képet. Nem tudom, hogyan vihették el az óvodából. A kislány neve alapján van egy megérzésem, hogy valamelyik szülő nem magyar származású. Tudjuk más történetekből, hogy mire képesek egyes vallásokban az apák, vallási kötelességüknek érzik, hogy a gyereket ők neveljék saját kultúrájuknak megfelelően.
11. Bocianya (válaszként erre: 4. - Pumukli75)
2010. jan. 28. 09:49

A gyereket óvodában érkezésekor a szülő minden esetben személyesen adja át az óvónőnek, vagy dajkának. Csak az így átadott gyermekért tudunk felelősséget vállalni.


- -A szülő írásbeli kérelmére járhat a gyermek egyedül az óvodába.


- - A szülőkön kívül csak a szülők által megbízott személy viheti el a gyermeket az óvodából. A szülő ez irányú kérelmét személyesen vagy írásban adja le az óvónőnek.

10. d@nu
2010. jan. 28. 09:49
Ezt én is megkaptam, de éppen a törvényi szabályozás miatt nem vagyok biztos benne, hogy igaz lenne.
2010. jan. 28. 09:48

Az oviból idegen emberrel-még ha a kislány ismeri is-nem engedik el a gyereket, a szülő meghatalmazása nélkül. Ez alap.


Ez a story kamu.

2010. jan. 28. 09:47
én tesóm, lányait sem hozhatom el hiába mondja a 6éves hogy én vagyok nénje ha tesóm nem szól oda telefonon hogy elhozhatom...
2010. jan. 28. 09:47
kicsit zavaros, se egy elérhetőség se semmi, a szülőkön kívül más nem viheti el a gyereket max a nagyik
6. correct (válaszként erre: 4. - Pumukli75)
2010. jan. 28. 09:46

Nem, erre van külön szabályozás, a gyereket csak a szülőknek, vagy előzetes személyes közlés és bemutatás után egy harmadik személynek adhatja csak át, de az előbb felsoroltak után.


Azért várom, hogy mikor kerül fel a kamuzós gyűjteménybe a többi közé, akkor legalább a kislány sem tűnt el.

5. correct (válaszként erre: 1. - Af4c41efc6)
2010. jan. 28. 09:44
Első ízben fel lehet jelenteni az óvónőket, a gyereket csak úgy akárkinek nem adhatják oda.
2010. jan. 28. 09:42
ez érdekes akárki kihozhatja az oviból?én úgy tudom a szülőknek kell megjelölni h ki viheti ki és csak annak adhatják oda..
2010. jan. 28. 09:42
Hűűűűűűűűű de zavaros!!!!!!!!!!
2. correct (válaszként erre: 1. - Af4c41efc6)
2010. jan. 28. 09:41
Ez most hoax, vagy reklám, vagy valóban igaz?
2010. jan. 28. 09:40

Most kaptam egy levelet egy ismeretlentől. Nem tudok semmit róla. De ha igaz, akkor nagy bajban vannak. Lemásolom a levelet, hátha valaki tud róla valamit. A kislány képét nem sikerült idetennem. Megpróbálom az adatlapomra.


From: Sebőkné Jónás Edit <sebokne.edit@freemail.hu>

Date: 2010/1/27

Subject: Fw: Segítsetek!!! Eltűnt egy gyerek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To: ""Feldman Ferencné"" <feldman.ferencne@pr.hu>, ""Laczházi Józsefné"" <laczhazi@infoszolg.hu>, bekkerilike <bekkerilike@gmail.com>, ilonamadocsai <ilonamadocsai@freemail.hu>, Infoszolg <infoszolg@infoszolg.hu>, kiraleva <kiraleva@gmail.com>, "m.sarkadi" <m.sarkadi@richter.hu>, peddy <peddy@freemail.hu>, "vegh.magdi" <vegh.magdi@t-com.hu>



----------Eredeti üzenet----------

Dátum: 2010. január 26., kedd, 21:50:14

Feladó: "Márta Zentai"

Tárgy: Segítsetek!!! Eltűnt egy gyerek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Címzett: "Sebőkné Jónás Edit"



helyre küldjétek el ennek a

kislánynak a fényképét. Múlt héten csütörtökön (jan.14.) egy 30 év körüli

férfi hozta el az egyik bp-i Óvodából, ismeretlen helyre távozott vele.

Mira 4 éves.

Lányom barátnőjének kis keresztlánya.


Köszönöm segítségeteket.


Bíro Zsuzsa



________________________________________________________

Elindult a Videa Kid, a Videa gyerekbiztos oldala gyerekeknek szóló videókkal!

Nézz esti mesét egész nap a Videa Kid -en!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook