Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Eltört fog foghúzása... fórum

Eltört fog foghúzása... (tudásbázis kérdés)

15. zebracsikó (válaszként erre: 13. - Lexi018)
2009. dec. 20. 16:34

nem kellemes, mint egyik beavatkozás sem.

De érzéstelenítővel elviselhető


de csak akkor tudod meg, ha végre elmész.

A 8.ker. Szentkirályi utcában van az állandó budapesti fogászati ügyelet. Én a helyedben odamennék

14. zebracsikó (válaszként erre: 13. - Lexi018)
2009. dec. 20. 16:33

ne haragudj, tegnap vagy tegnapelőtt indítottál ugyanerről egy másik fórumot.

Hidd el, attól nem múlik el, ha napokig minket kérdezgetsz!

2009. dec. 20. 16:28
de tényleg,mi van akkor,ha beletörik???azt hogy szedik ki???akkor vésnek??az fáj?
12. lexi018 (válaszként erre: 11. - Stella73)
2009. dec. 20. 14:07

de a körzeti dokim nagyon kedves,is nagyon rendes is.

Szerinte hozzá fogok majd menni,csak félek,hogy beletörik a fogamat,és akkor mi lesz???

2009. dec. 20. 13:58
Szia!MINDENKÉPPEN FIZETŐS DOKIHOZ MENJ HIDD EL MEGÉRI.jÁRTAM MÁR IGY ÉS TUDOM MI A KÜLÖMBSÉG.kITARTÁS NEM OLYAN SZÖRNYŰ MINT AMINEK ELKÉPZELED!!!üDV
10. emagdi (válaszként erre: 7. - Lexi018)
2009. dec. 20. 13:58

ha nem találod, menj másik fogdokihoz!!!

én ide járok, itt bármelyik fogorvoshoz nyugodtan mehetsz: zfk.hu (az örs v térnél)

de bármelyik másik orvoshoz is mehetsz, a lényeg, hogy menjél:)

és feltétlenül mondd, hogy törött fog, mert így egyből kapsz időpontot.


és tutira nem fog fájni:)

2009. dec. 20. 13:58
és ezek mennyire fájdalmasak,??
2009. dec. 20. 13:49
vagy kivésik.már bocs ha megijesztettelek.
2009. dec. 20. 13:45

Rendben,elmegyek.Az a baj,hogy a tel.számukat nem tudom,hogy felhívjam őket,hogy mikor van rendelés,ugyhogy majd ha szerencsém van,akkor megtalálom itthon a kezelőlapomat,azon rajta van.

És nagyon fog fájni???

2009. dec. 20. 13:42
Vannak nagyon profi orvosok, akik képesek mindenféle műtét nélkül már csak egy csonkot kihúzni. Valószínűleg célszerűbb egy fizetős orvoshoz menned. Az ismerősöm is járt így, és mondta, hogy neki is már csak a fogának az alsó része volt meg, és még így is csak húzással szedte ki neki egy doki (nem kellett vágni). Ha gondolod, holnap megkérdezem a dokit. Bár jobb nem halogatni. Nehogy karácsonyra begyulladjon. Ilyen esetekben tuti soron kívül fogadnak!
5. Lipiani (válaszként erre: 2. - Lexi018)
2009. dec. 20. 13:41
Nyugi ne aggódj! Ki tudja húzni!Lenyúl gyökérfogóval és azzal simán kihúzza.De minél hamarabb menj el!
2009. dec. 20. 13:41
Ha mozog, valószínűleg ki tudja húzni... Ha mégsem, szájsebészet és kiműtik... De minél hamarabb, mert ha az ünnepek alatt kellene a sürgősségire menni, nem lesz fogorvos...
2009. dec. 20. 13:38
irány a fogdoki! :)
2009. dec. 20. 13:37

sziasztok!


Van egy fogam,amit már rég gyökérkezeltek,aztán nem tömték le rendesen,és pár napja egy nagy búb lett az ínyemen,tegnap pedig észrevettem,hogy a búb felelőri része a fogamnak el van törve és iszonyatosan mozog.

Megyek majd fogorvoshoz,de félek,hogy ezt igy hogy fogja kihuzni???a fogam mivel csak az inyig van letömve,se közepe,és ráadásul még van egy kicsi rész is,ahol már régebben letört,és most még a másik fele is nagyon mozog.

2009. dec. 20. 13:35
Eltört fog foghúzása...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook