Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Elsősegélyvizsga: hétfő, 13:00, Mester utca fórum

Elsősegélyvizsga: hétfő, 13:00, Mester utca (beszélgetős fórum)

2009. szept. 17. 23:44
:)
2009. szept. 15. 16:11

Köszönöm!

Sikerült ma a forgalmi vizsgám is! Minden simán ment szerencsére, nagy hibákat nem követtem el pedig nagyon izgultam. Még el sem hiszem :)

14. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 12. - Kazsuzsika)
2009. szept. 14. 16:56
Örülök, hogy jól ment! :)
2009. szept. 14. 16:54

Gratulálok!(

(mondtam én,hogy rendesek:)

2009. szept. 14. 16:47

Sikerült és volt partnerem :) Nagyon izgultam. Annyira, hogy alig tudtam elolvasni ami a húzott lapon volt. Mindenkinek ajánlom a mester utcai vizsgahelyet! Nagyon kedvesek, sokat segítenek.

Nem kellett lélegesztetni, csak a stabil oldalfekvést kellett bemutatni és két kérdésre válaszolni. Legalábbis nekünk lányoknak:) Elöttünk volt 2 fiú, tőlük kért kötözést is a vizsgabiztos és még + kérdéseket is kaptak.

11. Sylvia81 (válaszként erre: 10. - Kazsuzsika)
2009. szept. 11. 19:37

Már nálunk is ezzel riogattak...

Amikor én mentem, asszem 7hónapos terhes voltam, hát vakarták a fejüket, hogy fogok egyáltalán letérdelni... :D

Én meg jót röhögtem magamban! :D:D:D

Az én párom egy fiatal kiscsaj volt, ő is segített, nem kellett emelnem a lábát, csak irányba raknom...

A baba lélegeztetésénél meg megkérdezte a vizsgáztató, hogy egyáltalán le tudok térdelni mellé? :D Olyan aranyosak voltak!

2009. szept. 11. 16:10
Én tanultam és hétvégén is fogok. A tanfolyamon az oktató azt mondta, hogy nagyon megszigorították a vizsgát és sokan megbuknak. Remélem én nem leszek közöttük.
2009. szept. 11. 16:05

Én hallottam, hogy volt aki 4x ment! És mikor beszélgettünk a többiek közül is mondták páran, hogy ők másodszorra, harmadszorra jöttek! Általában mindennek elmondták a vizsgáztatót, pedig szerintem nagyon rendes volt. Engem pl simán megvághatott volna ha akar mégsem tette.

Szerintem látta rajtam, hogy mennyire ideges voltam, tényleg készültem és az jobb mint aki úgy ment oda hogy elő se vett semmit, látszott rajta hogy oda se figyel holt nem érdekli az egész.

2009. szept. 11. 16:03
Hát igen. Én meg majd próbálok úgy csinálni mint aki nagyon határozott és majd sokat mosolygok
2009. szept. 11. 16:01
Szerencsére a végén a tételt flottul elmondtam, nagyon tetszett nekik hogy még olyat is hozzácsaptam ami nem volt tananyag! Ez mindenhol jó pont.
2009. szept. 11. 16:01
Persze, egész hétvégén tanulni fogok. Nagyon vizsgadrukkos vagyok sajnos. Már most rosszúl vagyok:)
2009. szept. 11. 16:00

Nagyon rendesek... én nem hallottam olyat, valaki itt bukott volna:)


Sok sikert!:)

2009. szept. 11. 15:58

Mi is párban mentük be. A stabil oldalfektetést húztam, a csaj magától beállt a pózba ha a megfelelő helyre tettem a kezem :) Majdnem lebuktunk, nem tűnt igazinak a dolog :)

Aztán lélegeztetésnél annyira ügyeskedtem(mivel ott csináltam elsőnek) hogy a pasi azt mondta sikerült felfújnom a gyomrát szegénynek :) Szóval mindenképp javaslom, hogy elötte az órán gyakorold minél többet.

De azért átmentem!

2009. szept. 11. 15:58
Remélem leszenek egyedül is. :) Kedden 11-kor meg forgalmi vizsgám van.
2009. szept. 11. 15:55
Párban mentek be, de ott lesznek sokan s akárkivel bemehetsz (legalábbis nálunk úgy volt:).
2009. szept. 11. 15:53

Sziasztok!

Hétfön 13:00-kor megyek vizsgázni a mester utcai vöröskereszthez egyedül. Úgy tudom párban hívnak be minket. Nekem nincs párom a vizsgára.Ha valaki úgyanebben a cipőben jár, véletlenül, bemehetnénk együtt vizsgázni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook