Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Előfordult már, hogy paranormális jelenséget tapasztaltál otthonodban? Esetleg kísértet járta helyen laksz? fórum

Előfordult már, hogy paranormális jelenséget tapasztaltál otthonodban? Esetleg kísértet járta helyen laksz? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
12. mese (válaszként erre: 11. - Andi6020)
2009. dec. 21. 11:33

Kedves Andi!


Nem zaklatlak, de elég durva dolgot írtál priviben! Nem gondolod?Én csak azt adtam vissza, amit kaptam!

2009. dec. 21. 11:22

Kedves Emese!

Kérlek fejezd be, ne zaklass a privát leveleiddel.

Nem gondolom, hogy annyira megsértettelek volna, vagy hogy olyan tűrhetetlen módon gúnyolódtam volna veled, hogy ennyire kiakadj, és privát üzenetekben sértegess!

10. mese (válaszként erre: 5. - Csigusz 79)
2009. dec. 21. 09:55
igen, több száz ilyen kép készült.
2009. dec. 21. 08:45
még nem de érdekes lenne
8. Re87 (válaszként erre: 4. - Mese)
2009. dec. 21. 08:42
Hát ha ez igaz,akkor nagyon kemény!!Ebből tök jó film lenne.
2009. dec. 21. 05:57
Mese! Ez egy mese?! Hű vagy a nevedhez.
6. run-ka (válaszként erre: 4. - Mese)
2009. dec. 21. 05:31
Vannak ilyen dolgok, de a fényképről nem hiszem, hogy eltűnne bármi is.
5. Csigusz 79 (válaszként erre: 4. - Mese)
2009. dec. 21. 02:14
Jajj,nem semmi történet :-O megvan még a fotód amin a lelkek vannak?
4. mese (válaszként erre: 3. - Nikike1988)
2009. dec. 21. 01:19

Egy temető helyére épült 30 éve az a társasház, ahol lakom. Kicsi korom óta, egészen idén nyárig, furcsa dolgokat tapasztaltam.

Mikor egyedül voltam, sokszor hallottam hangokat, horkolást, a másik szobából... azt hittem hazajött valaki. Mindig így ment, állandóan hangokat hallottam. Esténként, az ajtóm mindig magától kinyílt, a víz a fürdőszobában magától indult meg. 2 éve készítettem fotókat a szobámban, és megdöbbnetem, mert minden képemen ott voltak a lelkek.Egyre mélyebben kezdtem ezzel fogalkozni, és a tárgyak ekkora már maguktól keltek életre, sokszor éjjel 2-3 közt arra keltem fel, hogy zenél egy tárgy, aminek normál állapotban nem kellene.Egyre többt fotóztam, és az éjszakáim egyre rosszabbak voltak.

Esténként nagyon jeges fuvallatot éreztem, mintha símogatna, és néha olyan fura rodhadó bűz is jelen volt.Lidérces álmaim voltak,több esetben sokott kaptam, majdnem ki kellet hívni a mentőket...

Aztán a végére már ütés, és karmolás nyomok jelnetek meg rajtam.Egyik este a fürdőszobában álltam, és egy nagy, égető fájdalmat éreztem a lábamon. Odanézetem, és egy friss marás volt rajta, vérzett is. Hozzá sem nyúltam!!!Ez utánna így is ment...Marások keltekeztek a testemen, ott is,ahol el sem érem. Egyre rosszabbak voltak az éjszakáim, a tárgyak még mindig mozogtak, bekapcsolódtak.

A nyáro, hívtam egy reiki mestert, aki kitisztíotta a lakást, és levette rólam a halott leleket.

Azóta minden nyugodt, és én is egészen kicserélődtem, más vagyok. NIncsenek már rossz éjszakáim, és a fotókon sincsenek ott a halott lelkek.

3. Nikike1988 (válaszként erre: 1. - Mese)
2009. dec. 21. 00:43

szia.

Engem érdekel ez a téma.Mesélni nem tudok semmit.

Veled mi történt?

2. mese
2009. dec. 21. 00:38
valaki írjon valamit!Nem akarok üres fórumtémát!!!:)
1. mese
2009. dec. 21. 00:12
Ezért most biztos sokan kiröhögnek, de ezt komolyan kérdezem.Én már tapsztaltam ilyet, és érdekelne. Van-e másnak is tapasztalata erről, és ha igen, mi, és hogyan oldotta meg?Minden hátborozngató élményre kíváncsi vagyok!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook