Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Előfordult már, hogy paranormális jelenséget tapasztaltál otthonodban? Esetleg kísértet járta helyen laksz? fórum

Előfordult már, hogy paranormális jelenséget tapasztaltál otthonodban? Esetleg kísértet járta helyen laksz? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2009. dec. 22. 14:02
most komolyan ezen vitatkoztok?:OOOOOO
71. 083c00e999 (válaszként erre: 70. - Mese)
2009. dec. 22. 13:37
A beszéded több mint 80%-a nem igaz.Gondolkodj el ezen.
70. mese (válaszként erre: 69. - 083c00e999)
2009. dec. 22. 11:36

Amit írtam nem butaság, csak a megvalósítása nehéz, hogy semlegesek maradjunk.Ha valakin lélek van, az azért is következhet be, mert az illető lelkében diszharmónia van.A lelkek mindig a lelkileg gyengébb, vagy épp depressziós emberekhez ragaszkodnak, mert az ő energiamezejük, aurájuk igen gyenge, lyukas, sérülkékeny. A szellemek, ezeket a sérüléseket az energiamezőben kihasználva férkőznek közel az egyénhez. Magyarán találtak egy olyan energiaforrást, ahol kedvükre ki-be járkálhatnak.

Az igyekezzünk "semlegesek maradni" dolog, pedig úgy értendő, hogy lehetőleg ne mélyedjünk mégjobban bele ebbe, mert az mégjobban bevonza őket, az energiamezőnk, auránk, még sérülékenyebbé válik.Az elsődleges dolog amit az ember ilyenkor tehet, hogy megpróbál rendet tenni a lelkében, hogy harmóniában legyen.Így jóval kisebb eséllyel látogatják meg ezek a jelenségek, mivel egy harmóniában lévő, viszonylag boldog embernek az energiamezeje nagy, és nem tudnak hozzáférni, nincsenek rajta rések.Márpedig a lelkek sok esteben egy szabad prédát, testet keresnek, amit tudnak irányítani, befolyásolni. Ezért nem kell a félellemmel, és negatív dolgokkal táplálnunk az egészet!

69. 083c00e999 (válaszként erre: 67. - Mese)
2009. dec. 22. 08:24
butaságot beszélsz..semlegesnek maradni sosem fogsz tudni olyan helyen, ahol emberi szellem, vagy démoni csoportosulás van.
68. 083c00e999 (válaszként erre: 67. - Mese)
2009. dec. 22. 08:22

Nem a félelem, hanem a vita, düh, gyűlölet, adja nekik az energiát.Még akkor is, ha valaki csak magában érzi, és nem beszél ezekről a dolgokról.

+ olyan tárgyak is, amik kimondottan beinvitálják őket az otthonokban.

67. mese (válaszként erre: 65. - Vkatka)
2009. dec. 21. 22:52
az igaz, a félelem táplálja őket, próbáljunk semlegesek maradni.Minél jobban félünk, annál inkább az életünkbe férkőznek. A félelemeink olyan energiák, amelyek gerjesztik őket!
66. mese (válaszként erre: 48. - Ca2ffaf6c3)
2009. dec. 21. 22:51
Szia!Sajnos azt kell mondjam, tuti nem védőangyal volt akit láttál. Az angyalok sosem jelennek meg olyan formában, hogy megijjesszenek, ha angyalokat látunk, mindig nagyon kellemesek, és megnyugodunk, békét, nyugalamt érzünk a lelkünkben. Ez bizony egy eltévedt lélek lehetett, aki valami miatt hozzád ragaszkodott, nem a helyhez.Nem akarlak ezzel megijjeszetni, de angyal ilyen formában, hogy félj tőle,sosem jelenik meg!
65. vkatka (válaszként erre: 64. - C42aaaac41)
2009. dec. 21. 16:22
Jó lenne nem félni tőlük, de olyan ijesztő amikor megjelennek, hogy megáll bennem az ütő...
2009. dec. 21. 16:18
nem szabad félni tőlük.ez a titka.
63. Nikike1988 (válaszként erre: 56. - Cc8dcf626a)
2009. dec. 21. 16:10

nem tudom mi az oka de én kicsi korom óta hiszek ebben az egészben annak ellenére hogy semmi bizonyítékom nincsen rá..

Talán a családban én vagyok az egyedüli aki hisz benne.

62. Nikike1988 (válaszként erre: 58. - C42aaaac41)
2009. dec. 21. 16:09

szegényke..biztos megijedt:-(

értem szóval érezni fogom ha lesz itt valami olyan...

61. Nikike1988 (válaszként erre: 59. - C42aaaac41)
2009. dec. 21. 16:07

hihi most ahogy elkezdtem olvasni hírtelen azt hittem hogy nekem írod hogy húzzak innen:-DDDDDDD



én nem tudom hogy meg mernék e szólalni...

60. vkatka
2009. dec. 21. 16:07

Sziasztok!

Én temető szomszédságában lakom és hát nálunk is történtek már érdekes dolgok... Amikor kicsi voltam, éjszakánként kopogást hallottam a falon, egyszer láttam is valamit az ablakban, de csak pár másodpercig. Aztán 15 évesen kaptam meg a bátyám régi szobáját. Éjszakánként a szoba ablaka előtti járdán rendszeresen csoszogást, lépteket hallottam, pedig nem volt ott senki, egyszer valamit fel is borított de nem találtam ott semmit. De azóta nincs ilyen. Vagy csak megszoktam...

59. c42aaaac41 (válaszként erre: 45. - Nikike1988)
2009. dec. 21. 15:56
közlöm,hogy húzzál innen,mert nincs itt semmi keresnivalód.de általában azt szoktam mondani,hogy hagyd békén a gyerekem!ez hatásos.ki mer szembeszállni egy felbőszült anyával!:)
58. c42aaaac41 (válaszként erre: 43. - Nikike1988)
2009. dec. 21. 15:54

Nem beszél velük szerencsére!Csak néha mond olyanokat,hogy ez vagy az volt ott.Meg éjszaka sokszor riadt fel egy időben.Ha bementem hozzá,egyből érzékeltem,hogy van valami nem odavaló.

az érzést nem tudod meghatározni.csak egyszerűen tudom,hogy ott van.ha nem jó indulatú,akkor azt viszont érzem egyből,mert összeszorul a gyomrom,ha a közelemben van.

57. ca2ffaf6c3 (válaszként erre: 53. - Cc8dcf626a)
2009. dec. 21. 15:24

persze

nem volt félelmetes csak féltem, hogy mi ez az egsz

lehet, hogy őrzőangyal volt, csak túlreagáltam

2009. dec. 21. 15:21

Létezhetnek rosszindulatú szellemek is, de ha segítséget kérsz (ha megijednél)a jóindulatú szellemektől, akkor ők meg fognak védni (ha Te is segíted őket abban, hogy hiszel bennük, illetve abban, hogy tudnak segíteni neked). A kételkedésed csak gyengíti a segítők erejét ...

Amúgy pedig EZ a mi világunk. Erőt neki (mármint a rosszaknak)csak saját negatív energiáinkkal (félelmeinkkel), gondolatainkkal adhatunk.Ha abban hiszel, hogy a szeretet és a jó az erősebb, akkor így is lesz, hiszen gondolataink teremtő erővel bírnak.

55. Nikike1988 (válaszként erre: 54. - Cc8dcf626a)
2009. dec. 21. 15:12

Tudom hogy nem kellene félni..

Pont ez az hogy az ismeretlen félelmetes..

de vannak rossz indulatú szellemek is igaz?lehet ezért félek többek között...

54. cc8dcf626a (válaszként erre: 49. - Nikike1988)
2009. dec. 21. 15:08

Nem szabad félni, mert a félelem mint negatív energia odavonzhatja a félelem tárgyát!

Inkább arra gondolj ilyen esetekben, hogy sok segítő-védő jószándékú angyal (szellem) létezik, akiktől talán csak azért ijedünk meg, mert az ismeretlen mindig félelmetes.

53. cc8dcf626a (válaszként erre: 48. - Ca2ffaf6c3)
2009. dec. 21. 15:05

Szerintem , ha a védőangyalod lett volna, akkor nem ijedtél volna meg tőle, mert érezted volna a belőle áradó szeretetet.

Ha nagyon félsz attól a megjelenő alaktól, akkor kérd elalvás előtt a védőangyalodat, hogy segítsen abban, hogy ez a lélek/szellem stb. ne jelenjen meg újra neked (vagy esetleg adjon erőt ahhoz, hogy ne ijedj meg tőle, mert az is lehet, hogy igazából nem is olyan félelmetes és csak jót akar...)

52. azure_ (válaszként erre: 48. - Ca2ffaf6c3)
2009. dec. 21. 15:03
ilyen nekem is volt számtalanszor és amikor az új lakásunkban is ott állt valaki az ágyam mellett azt kérdeztem magamban, hogy na megtalált?! Meg... és az nem a nagybátyám volt akiről korábban írtam. Talán apukám.
51. azure_
2009. dec. 21. 15:01

Sziasztok!

Nekem is van egy történetem. Az előzményekhez annyit kell tudni, hogy apukám nagyon régen meghalt és anyukám a testvéréhez ment férjhez, így a saját nagybátyám lett a nevelőapám. Sajnos elváltak és ő hazaköltözött a nagymamához de természetesen tartottuk a kapcsolatot. Eltitkolt betegsége volt, nagyon gyorsan elvitte és csak tőlem búcsúzott el, de erre utólag jöttem rá. Nagyon megrázott mindnyájónkat a halála. Ezután nagyon sokszor éreztem azt, hogy valaki van a lakásunkban, áll az ágyam mellett. Ez odáig fajult, hogy elkezdtem félni. Éjszaka már csak villanyfénynél aludtam mert sokszor arra riadtam, hogy valaki áll az ágyam mellett. Párom hülyének nézett. (ő nem hisz ezekben a dolgokban) Tudtam, hogy a nagybátyám az. Valahogy éreztem. Gyújotttam érte fehér gyertyát de csak nem ment el. Elmeséltem anyunak a dolgot, muszáj volt valakivel beszélnem róla. Egyik nap anyu reggel felhívott és azt mondta, hogy olyan álma volt amit nem tud hova tenni, mert nagyon valóságos volt. A nagybátyám ment el hozzá. Az álmot nem írom le de a lényeg az volt, hogy beszélgettek és anyu tudta, hogy a Gyula halott és, hogy elment hozzá. A végén megkérte, hogy ne kísértsen engem mert félek tőle és azt mondta, hogy nem fog, de el akart búcsúzni. Ezután soha többé nem éreztem, hogy lenne valaki körülöttem.

2009. dec. 21. 14:54

Amikor a dédim meghalt akkor jó pár napig néha a szemem sarkából úgy láttam mintha lenne ott valaki:-S de ez lehet a szomorúság miatt is nem?

nem mertem egyedül maradni elég sok ideig,nem mertem egyedül aludni a szobámban...

2009. dec. 21. 14:52

Hát nem tudom:-S

Én ha érzékelnék ilyet szerintem megmozdulni sem mernék az ijedtségtől.

Ti nem féltek amikor érzékeltek valamit?

Én mondjuk eleve félős vagyok eléggé de olyan hátborzongató belegondolni hogy lehet most sem vagyok egyedül a szobában....

2009. dec. 21. 14:50

sziasztok

én nemnagyon hiszek a szellemekben

de volt rá alkalom, hogy éjszaka felébredtem és az ágyam mellett egy amberi alak állt

megdürgöltem a szemem de akkor is ott volt, aztán elfutottam az anyuék szobájába


de láttam már azóta még 2 x

akkor is az ágyam mellett áldogált

egy tisztán kivehető emberi alak

és nem a házunk szelleme volt, mert 1x otthon a szüleimnél láttam aztán 2x a saját házunkba

nem tom mi lehetett az

talán védőangyal?

47. Nikike1988 (válaszként erre: 23. - Mese)
2009. dec. 21. 14:47

nekem is elküldöd?

megírom az e-mailom priviben

oké?

46. Nikike1988 (válaszként erre: 27. - Cc8dcf626a)
2009. dec. 21. 14:46

igen ezt én is hallottam már.

a dédi papám 3éve halt meg.

Kórházban volt és az utolsó 3-4napban olyanok történtek hogy mesélte a szobatársa hogy éjjel vitatkozott valakivel,el zavarta hogy menjen el és most még hagyja békén...

Volt hogy azt mondta valaki áll az ablaknál.de persze nem volt ott senki..

Olyan is volt hogy azt mondta galambok röpködnek a szobában:-S és kérdezte hogy nem, látjuk?:-(

45. Nikike1988 (válaszként erre: 19. - C42aaaac41)
2009. dec. 21. 14:41

hogy küldöd el?

bocsi a sok kérdésért de nagyon érdekel a téma...

44. Nikike1988 (válaszként erre: 40. - Cc8dcf626a)
2009. dec. 21. 14:40
helló:-)
43. Nikike1988 (válaszként erre: 22. - C42aaaac41)
2009. dec. 21. 14:39

hogy érzed őket? Mit érzel olyankor?

és a kisfiad beszélt esetleg velük?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook