Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Előfordult már, hogy paranormális jelenséget tapasztaltál otthonodban? Esetleg kísértet járta helyen laksz? fórum

Előfordult már, hogy paranormális jelenséget tapasztaltál otthonodban? Esetleg kísértet járta helyen laksz? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2009. dec. 21. 14:38

Igen. Olyan, mintha halottakkal laknék egy házban.

Bezzeg ha vendégem van, feltámad a sok múmia...

41. Nikike1988 (válaszként erre: 4. - Mese)
2009. dec. 21. 14:38

jesszusom ez durva nagyon:-S

hátborzongató

40. cc8dcf626a (válaszként erre: 39. - Nikike1988)
2009. dec. 21. 14:38
Hali :)
2009. dec. 21. 14:36
sziasztok
38. mese
2009. dec. 21. 14:27

És jut eszembe, az azért is kárs lehet, mert ahhoz, hogy ezek az entitások megnyilvánuljanak a mi dimenziókban, renegeteg energiára van szükség, amit tőlünk veszenk el.

A lekek, entitások, rákapcsolódnak az enregiaforrásokra, és le is merítik azt.Olyan náluk nincs, hogy"telítettem magam energiával" és nincs szüksége többre. Minnél több enregiát kap, annál többet kér utána, és rákapcsolódik. Végtelen, az az energia, amihhez szükségük van tőlünk. Álatlában ezért is van az,hogy sokszor az elektromos berenedézsek viselkednek furcsán,ilyen jelenségek esetén.De tőlünk, emberekből merítik a legtöbb energiát, nagyon veszélyes tud lenni!

37. cc8dcf626a (válaszként erre: 35. - Mese)
2009. dec. 21. 14:17
A fontos az, hogy megkapták, amire szükségük volt és elmehettek a saját "otthonukba" :)
2009. dec. 21. 14:12
többnyire csak átjáróház vagyunk,komoly ottlakó csak az elején volt,aki már nincs!
35. mese (válaszként erre: 32. - Cc8dcf626a)
2009. dec. 21. 14:10
Én úgy segítettem, hogy szakember segítségét kértem, aki behangolta a lakást, és engem védetté tett.A "rituálé" alatt a saját bőrömön igen érdekes, szélsőséges dolgokat tapasztalatam. Szóval a segítség nem tőlem, hanem rajtam keresztül érkezett:)
34. cc8dcf626a (válaszként erre: 29. - C42aaaac41)
2009. dec. 21. 14:10
Szerintem lehet abban valami, amit Mese mond. Talán megpróbálhatnád egyszer megkérdezni őket, hogy van-e valami amiben segíthetnél nekik vagy van-e valami oka-célja az ottlétüknek.
33. mese (válaszként erre: 29. - C42aaaac41)
2009. dec. 21. 14:08

Azért választanak minket, mert bennünk érzik azt, hogy rájuk vagyunk hangolódva, rajtunk keresztül keresik a megértést, segítséget.

Nem minden ember érzékel ehhez hasonlókat, ebből kifolyólag.Ez azért van, mert érzékeny vagy rájuk. Ez pozitív tulajdonság. A háziállat pedig egy példa. Ha egy-két napos a jelenség, valóban nem kell vele foglalkozni, de ha huzamosabb ideig eltart, én azt tanácsolom, célszerű szakember segítségét, vagy véleményét kikérni.Van amikor csak játszadoznak, és ezt valóban nem kell komolyan venni. Ha hetekig, hónapokig, vagy tovább tart, akkor igen.

32. cc8dcf626a (válaszként erre: 31. - Mese)
2009. dec. 21. 14:07
És tudtál segíteni nekik? El tudták "mondani" mit szeretnének? Vagy a Reiki-mester egyszerűen "felszabadította" őket? Ha elmentek, lehet hogy nekik ez is elég volt...
31. mese (válaszként erre: 25. - C42aaaac41)
2009. dec. 21. 14:01

Abban az esteben, ha a halott lelkek fizikialag megnyilvánulnak akármilyen formában, hangban, fényben, bármiben, az azért van, mert tudtunkra akarják adni, itt vagyok, segíts!

Ezt semmi képp sem szabad figylemen kívül hagyni. Ez olyan, mintha Te segítségért kiáltanál, mindenki hallja, de nem foglakoznak veled, és a végén kétségbeesel, és már-már beleőrülsz.

Szörnyű érzés nekik, hogy tudják, hogy tudomást veszetk róluk, adnak jeleket, nem ártóak, de igazából nem kapják meg azt a segítséget, amit elvárnak tőletek.

Ezt komolyan mondom!Ha ez nagyon sokáig megy így, elképzelehtővé válhat az is, hogy erőszakosabb jeleket küldenek számotokra, hogy figyeljetek rájuk, segítsetek neki. Az én esetemben is így volt. Akik rajtam voltak lelkek, nem ártó szándékkal piszkáltak, de a végén azért fajult el, mert tudták, hogy tudomást veszek róluk, és még sem segítek. Másképp nem tudják felhívni magukra a figyelmet.

30. Csigusz 79 (válaszként erre: 23. - Mese)
2009. dec. 21. 13:56
nekem is léccci :)
29. c42aaaac41 (válaszként erre: 28. - Mese)
2009. dec. 21. 13:55

ahogy jönnek,mennek is,hiszen az emberi lélek,a halál után még pár napig itt van,még akkor is,ha nem rekedt meg.


nálunk csak leesnek tárgyak,meg érzem,ha van valaki.


háziállat?!ez kicsit erős.hiszen nem mi választjuk őket,hanem ők minket!

28. mese (válaszként erre: 19. - C42aaaac41)
2009. dec. 21. 13:52

És mibe nyilvánul meg nálatok a szellemjárás? Szerintem el kellen küldeni őket a fénybe, mert ha jó szándékúak is, akkor sem úgy működik ez a dolog, hogy ő kedves, és megtartjuk, mint egy háziállatot. Nem itt a helyük, megnyugvást keresnek.

Tudom, hogy nem zavaróak számotokra, és nem ártanak, ez nagyon jó doldog, de atttól még itt rekedtek, és ez szörnyű nekik. Két dimenzió közt vannak. Sehova sem tartoznak így. Én a helyetekben szakember segtíségét kérném, hogy átléphessenek a fénybe.

27. cc8dcf626a (válaszként erre: 26. - Re87)
2009. dec. 21. 13:41
Azt olvastam valahol, hogy amikor meghalunk azok a hozzátartozóink, akik korábban nagyon közel álltak hozzánk (és akik azóta már szintén meghaltak) eljönnek elénk, hogy "fogadjanak" minket az "új létben", hogy ne féljünk nagyon. Átsegítenek minket a kezdeti nehézségeken.
26. Re87 (válaszként erre: 24. - Cc8dcf626a)
2009. dec. 21. 13:33
A párom mamája pár éve a kórházban a férjével beszélgetett.Csak a papa akkor már majd 10 éve nem élt.Pár óra múlva meghalt a mama is.Eljött érte a szerelme.:)
2009. dec. 21. 13:33
rögtön az elején úgy kezdtük,hogy megszólalt az az ébresztőóra,amit fel sem húztunk.:)
24. cc8dcf626a (válaszként erre: 22. - C42aaaac41)
2009. dec. 21. 13:28

A családunkban is történt kicsit hasonló eset. A nagymamám mesélte, hogy az egyik családtagot gyakran látogatta egy nemrég elhunyt rokon (ez a családtag akkor már elég súlyos beteg volt)és nagyon félt tőle. Ekkor a nagymama megkérte a szellemet, hogy ne ijesztegesse szegény beteget, mire az elment és nem jött többet. Ezt csak azért írom le, mert ezek szerint lehet "tárgyalni" velük. Ők néha talán nem is tudják, hogy a megjelenésük rémületet kelt.

Szerintem is nagyon fontos az elfogadás és talán a megértés vágya is (ha esetleg akarnának valamit tőlünk).

23. mese (válaszként erre: 17. - Cc8dcf626a)
2009. dec. 21. 12:52
Ha priviben megírod az emailed, elküldöm Neked:)
22. c42aaaac41 (válaszként erre: 20. - Cc8dcf626a)
2009. dec. 21. 12:40

Van egy lakótársam,aki mindig fogékony volt ezekre a dolgokra.Van egy 2,5 éves fiam,akit sokszor megtalálnak.Én érzem őket,de nem mindig.


Mióta itt lakunk(ez egy panel,albérlet),sokféle utazó volt nálunk.Nem kommunikálnak velünk,csak néha történnek fura dolgok.Mostanában egyre kevésbé.Szerencsére a gyereket is hagyják.sokszor nem hagyták aludni!Ezt nem szerettem.


Minket soha nem bántottak!Mi elfogadók vagyunk,úgyhogy talán ezért is.

21. cc8dcf626a (válaszként erre: 19. - C42aaaac41)
2009. dec. 21. 12:17
Ezeket a kérdéseket Neked szántam :)
2009. dec. 21. 12:16

És van valami oka, hogy ott vannak körülöttetek?

Próbáltatok már kommunikálni velük?

Hogyan "nyilvánulnak" meg nektek?


Bocsi a sok kérdésért, de nagyon érdekel a dolog!

2009. dec. 21. 12:12
nálunk sűrűn járnak szellemek,mert fogékonyak vagyunk rá.de soha nem bántóak,ha meg valami rosszat érzek elküldöm.egyikünk sem fél tőlük,az életünk részei.
2009. dec. 21. 12:08
"menteni" -így akartam írni :)
2009. dec. 21. 12:08

Én az előbb írtam egy elég hosszú hozzászólást, de amikor mentei akartam kiléptetett a rendszer :((( Lehet, hogy ez sem véletlen? :)

Most már nem érzek rá lelkierőt, hogy még egyszer megírjam...

Csak annyit: nem tudnád feltenni néhány fotót amin látszanak a szellemek?

16. mese
2009. dec. 21. 11:55
Vissza kanyarodva a témához, van valakinek ilyen jellegű, vagy épp érthetetlen tapasztalata?
15. mese (válaszként erre: 14. - Andi6020)
2009. dec. 21. 11:49
Neked is!
2009. dec. 21. 11:45

Ne írogass, felesleges, nem olvasom el.

Zárjuk le az egészet, ne hergeld sem magad, se engem. Köszi!

Boldog Karácsonyt kívánok. Őszintén!!!

13. andi6020 (válaszként erre: 12. - Mese)
2009. dec. 21. 11:35

ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉN????

Hát nem Te kezdted a privát levélírást???

Téged tényleg picit összezavart ez a szellemesdi!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook