Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elítélendő ez a nő? fórum

Elítélendő ez a nő? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2017. jan. 30. 20:04

Ha ezek az események valóban megtörténtek

-amiben erősen kételkedem- nem mindegy már,

hogy ki mit gondol?!

13. vivienne99 (válaszként erre: 11. - 9c485f67e8)
2017. jan. 30. 20:04

Mondtam egy szóval, hogy igaz/én írtam?

Gondolkozz mielőtt hülyeségeket írsz.

2017. jan. 30. 20:03
Az én életemet ez a nő nem mozdítja el se jobbra se balra. Meg a nő életét se az én véleményem. És te milyen viszonyban vagy vele?
11. 9c485f67e8 (válaszként erre: 1. - Vivienne99)
2017. jan. 30. 20:02
Ezért a történetért nem fogsz irodalmi Nobel-díjat kapni.
2017. jan. 30. 19:56

Attól függ, melyik oldalról irod, tudod a karaktert szimpatikussá is tenni, meg rohadék számító libának is beállítani.

Mondjuk romana színvonal. ;)

2017. jan. 30. 19:53
Tele van a világ milliárdosokkal, no meg cicamicákkal is.
2017. jan. 30. 19:51

A valóságban nincs fél év múlva máshova költözés meg hazajárás :D

Elég gagyi történet.

7. 2da769306a (válaszként erre: 1. - Vivienne99)
2017. jan. 30. 19:51

Szia,


Egy céltudatos, sikerorientált, önállóan helytállni képes fiatal női titánhoz szerintem hosszú távon nem találni pasit. Egy agárversenyre hasonlító életben, ahol a műnyúl a nő, az agár a férfi, sosem lesz elég jó az adott férfi a nőnek. Aztán persze amikor a nő a 40-es éveibe fordul, lesz-e átértékelése az életnek nem tudni, ha igen tud-e, akar-e változni, passzolok. Nekem volt ilyen kapcsolatom, de 3 hónap után önként léptem ki belőle, állandó pörgés, felszínes kommunikáció, élhetetlen közös élet jellemezte. Tehát szerintem a történetből általam kibogozott nővel hosszú távon nem lehet tervezni, de többet kellene tudni az értékrendjéről és még sok egyéb dologról.

2017. jan. 30. 19:49
Álmodik a nyomor.
2017. jan. 30. 19:48

senkit nem szabad ezért el itélni,nem azért hagyta el a férjét ,hogy gazdagabbat talált,hisz ez a pasi is gazdag. nem birta a kötöttségeket,a pincsikutya szerepet, szerintem nincs ebbe semmi különös.

a protokol életet nem is könnyü megszokni. a pasinak lehet,hogy csak egy kirakati baba kellett,és ezt nehezen viselik,hála az égnek a nők!én is ezt tettem volna!

2017. jan. 30. 19:48
ó istenem - micsoda nyál
2017. jan. 30. 19:41
A hűtlenség miatt? Mert a többi nemigen számít.
2017. jan. 30. 19:35
Nap mint nap ezek a dolgok tortennek. Ilyennek van tele az ujsag, a tv. Szerintem az embereket ez annyira nem izgatja. Ha jol esett neki es boldog, akkor egeszsegere
2017. jan. 30. 19:31

Kicsit komplikált, de megpróbálom egyszerűen vázolni.

Adott egy lány. 21 évesen megismerkedett egy nála 7-8 évvel idősebb, nagyon gazdag külföldi üzletemberrel. (milliárdokra gondoljatok) Egy év után hozzáment (persze imponált az életszínvonal, de emellett nagyon szerette a pasit) és elköltözött vele a pasi szülőországába. Óriási nagy luxus, fényűzés, mindent megkapott, de ezzel együtt teljesen új volt neki a környezet. Abban az országban ez a család ismert volt a közéletben, úgyhogy bármi olyat csinált, ami más, az landolt a címlapokra, de minimum rossz szemmel néztek rá a "rokonok". Bulik, szórakozás nulla, ehelyett befolyásos emberek eseményein mosolygás, akkor is, ha egyáltalán nem voltak szimpatikusak, szabályok közé korlátolt élet, ezt el lehet képzelni. Cserébe viszont, a pasinak köszönhetően mindent elért, olyan helyekre jutott be, ahova normál ember sose tudna, rengeteg emberrel hozta össze, világszintű munkákat, lehetőségeket kapott. Az egyik ilyen kapcsán, kb. fél évvel az esküvő után egy másik országba költözött, a férje nélkül. Járt haza sokat, néha hónapokra is, de a legtöbb időt ott töltötte, teljesen távol a "családtól". Ott pedig teljesen kinyílt a világ, nem volt protokoll, a maga ura volt. Kb. másfél év után szerelmes lett egy pasiba, akit a munkája során ismert meg, egy pár hónappal később önhibán kívül tudta meg a férje, de akkor már a lány sem tagadta. Elváltak, csak a munkakapcsolat maradt meg, a lány már nem is költözött vissza, maradt az "új" országban. A sikerei ugyanúgy megmaradtak, talán még jobbak a lehetőségei, sikeres a munkájában és az életben is.

En bloc vélemények is érdekelnének a sztoriról, illetve, férfiak szempontjából, ha egy ilyen nővel hozna össze a sors, mi lenne a véleményetek róla, elítélnétek-e.

Minden gondolatot szívesen fogadok.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook