Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elhunyt hozzátartozóval álmodni. fórum

Elhunyt hozzátartozóval álmodni. (beszélgetős fórum)

2021. dec. 11. 13:16
Én is pont most álmodtam a nagyszüleimmel. Ritkán szoktam amúgy. Ez most nem is volt jó àlom, de ez most eg tegnap este nézett film miatt lehetett. Amúgy nem szoktam agyalni ezeken hogy jelenthet-e bármit.
5. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 11. 12:48
Azt nem tudom mit jelent. Én is álmodok a halottaimmal néha. Szerintem valamit "jeleznek".
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 11. 10:19

Úgy gondolom mindenkinek azt jelenti, amit belelát.

Ha jó volt a kapcsolatod, miért álmodtál volna róla rosszat? Illetve, miért haragot sugárzott volna neked?


Amennyiben megadjuk a szeretet az embereknek, akiket szeretünk, ha elszóllítja tőlunk a halál, el kell fogadni,aki megszületett meg is hal. Ápold az emlékét,más már nem tehetsz. Ha jó azt hinned, álmodban veled van, úgy is jó. Én sanos nem tudok ebben hinni,fáj a szeretteim elveszítése, de amíg élünk merjünk élni. Aki szeretett, ezt szeretné látni.

3. brandy85 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 11. 10:12
Hiányzik neked,valamiben nem tudsz dönteni,ha élne még akkor segítségét kérnéd.
2021. dec. 11. 09:53
Halottal álmodni, rossz időt jelez.
2021. dec. 11. 09:35

Nagypapám mellett nőttem fel,aki sajnos lassan már 10éve nincs köztünk.Nagyon szoros volt a kapcsoltunk,viszont halála után amikor álmodtam vele,mindig mérges volt,vagy szomorú.Most viszont annyira élethű volt.Engem nézett,de akkora mosollyal,hogy majdnem felnevetett,nagyon boldog volt.

Én hiszek ebben,hogy álmaink által lépnek kapcsolatba velünk.

Ez most mit jelenthet?

Nagyon sokat gondolok rá.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook