Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Elhalt a babám, vagy rosszul vizsgáltak meg? fórum

Elhalt a babám, vagy rosszul vizsgáltak meg? (beszélgetős fórum)


13. Charlize (válaszként erre: 11. - Nixx)
2023. okt. 13. 06:05
Nagyon sajnálom. 😞
12. Amaunet (válaszként erre: 11. - Nixx)
2023. okt. 12. 23:10
Őszintén sajnálom!
11. Nixx
2023. okt. 12. 18:58
Az orvos azt mondta, hogy nem él a magzat. Csütörtök óta nem nőtt, ugyanúgy 9mm, amit nem értek, mert hétfőn a kórházban azt mondták, hogy 12mm. A doki azt mondta, hogy kórházba kell menni, és majd kapok tablettát, amitől elvetélek majd "természetes" úton, műtét nélkül. Nagyon összetört amit mondott. Próbált nyugtatni, hogy én vagyok a 4. ezen a héten akinek a babája így halt meg, de ezzel valahogy nem érzem magam jobban..
10. Alnisa (válaszként erre: 1. - Nixx)
2023. okt. 12. 08:01
7 hetesen már kell lennie szívhangnak, könnyen lehet, hogy elhalt. Ha nem találnak szívhangot, de még is emelkedik a hcg, akkor lehet méhen kívül is baba.
9. Alnisa (válaszként erre: 4. - Kisj)
2023. okt. 12. 07:59
30 éve azért nem olyan ultrahangok voltak mint ma. Ne hasonlítsuk össze!!
8. Charlize (válaszként erre: 7. - Sz123)
2023. okt. 12. 06:30

Nekem 6 hetesen nem látszott a pulzálás kimutathatóan. Talán 7 hetesen először. (Lombik volt, tehát pontosan tudtam az időt. 8 hetesen már nem volt kétség. Nálam olyan események voltak az elején, hogy csoda, hogy megmaradt a babám.)


FI most 7+5 hetes, egy hete volt UH-on és hétfőn. Vannak akkora szar felbontású UH készülékek, azon is sok múlik. Persze általánosságban ilyenkor már erős szívhang van.

7. Sz123 (válaszként erre: 6. - Charlize)
2023. okt. 11. 22:39
De nem 8 hetesen...
6. Charlize (válaszként erre: 3. - Sz123)
2023. okt. 11. 21:40

Az, hogy nem látják, attól még lehet szívhang. Nálam is kétesélyes volt ilyenkor. Januárban 6 éves lesz.

Persze lehet rossz hír is. Sajnos arra is fel kell készülni.

2023. okt. 11. 20:39

Holnap írd meg, ha végeztél az orvosnál, hogy mi volt!

Nagyon drukkolok neked! 🍀🍀🍀🍀🍀

4. kisj
2023. okt. 11. 19:55

Csak a saját tapasztalatom tudom mondani.

Engem 6-7 hetesen egy kis vérzés miatt kórházba fektettek. Minden nap néztek, de szívhangot nem találtak. Azt várták, hogy mikor vetélek el.

Már 30 éven túli a kis bébim.

2023. okt. 11. 15:24
Sajnálom, de ekkora embriónál kéne lennie szívhangnak.
2. Bichi (válaszként erre: 1. - Nixx)
2023. okt. 11. 15:24
Szerintem a méretet el tudják mérni, de azt, hogy él-e, azt már sokkal kevésbé. De ne így legyen, szóval reménykedj :)
1. Nixx
2023. okt. 11. 14:57
Sziasztok, eléggé rettegek most. Holnap reggel 9-órakor van időpontom nőgyógyászhoz, hogy megnézze, van-e szívpulzálás, vagy sem. Első terhesség, 7 hetes 5 napos a mai napon. Múlthéten csütörtökön voltam orvosnál, aki megvizsgált, és mondta, hogy él a baba, szívpulzálás is van, 6 hetes 6 napos, 9 mm-es. Viszont Hétfőn reggel volt egy pár csepp vér amikor elmentem a mosdóba, ezért megijedtem, azonnal bementünk a korházba, ahol megvizsgáltak. Azt mondták, hogy a baba 6 hetes, 8 mm-es, szívpulzálás nélkül. Abortuszra akartak küldeni. Én ebbe nem tudtam belenyugodni, és eljöttem onnan, el is mentem egy másik korházba, ahol fogadtak és megvizsgáltak, vért is vettek. Két orvos vizsgált meg ott, akik azt mondták, hogy a baba 7 hetes, 12 mm-es, a méhem teljesen rendben van, nőtt, kör alakú, vérzés nincs, a baba jó helyen van, tehát minden tökéletes, viszont ők sem találtak szívpulzálást. Azt mondták, hogy vesznek vért, de másnap is menjek el mégegy vérvételre, és meglátjuk, hogy emelkedik e a hormonszint. A hétfői vérkép 5000 hcg-t mutatott, a tegnap reggel vett vér pedig majdnem 93 000-et. Hirtelen sokat ugorhatott volna? Ezt annyira nem is értem, viszont elméletileg akkor ha növekedett a hcg, él a baba. viszont akkor tényleg él? Alig bírom kivárni a holnapot, teljesen össze vagyok zuhanva. Terhes tüneteim vannak, mell érzékenység, néha menstruációhoz hasonló hasfájás, hányinger, fáradékonyság. Ma reggel viszont nem volt hányinger, csak hasfájás, és emiatt is aggódni kezdtem. Van még remény, hogy él a babám?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook