Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Élettársi kapcsolat vs. házassag fórum

Élettársi kapcsolat vs. házassag (beszélgetős fórum)


1 2
2011. jan. 5. 14:47

Sziasztok!

Érdekelne a véleményetek ti hogyan állnátok ehhez a témához. Röviden felvázolom miről is van szó.

Párommal két éve vagyunk együtt, tervezzük az összeköltözést. Amikor összekerültünk , még mindkettőnknek folyamatban volt a válása. Elhangzott részéről a kijelentés hogy ha sikerül végre elválnia szivesen látna maga mellett feleségként. Konkrétan a kezemet is megkérte ,persze akkor még elpoénkodtuk a dolgot hiszen én már szabad voltam ,de ő még sajnos nem.

Decemberben végre neki is kimondták hogy szabad ember. Furcsa volt hogy a per végefelé már csak a hivatalos élettársi kapcsolatot hozta szóba. Ma ismét porondra került amiért én jól felkaptam a vizet és rákérdeztem hogy akkor most mi van mert ha hivatalossá akarja tenni a kapcsolatot arra a házasság megfelelő, ha meg nem akkor marad minden úgy ahogy eddig , de én ezzel az élettársi dologgal nem értek egyet. Válaszként kategorikusan kijelentette hogy márpedig ő nem nősül sem most sem később. Nem esett jól. Szerintetek?

Bocs, kicsit hosszúra nyúlt.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook