Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Életmódváltás- a magam ütemében, és a legfontosabb, hogy saját magamért fórum

Életmódváltás- a magam ütemében, és a legfontosabb, hogy saját magamért (beszélgetős fórum)


2012. jún. 14. 14:34
Igen, a magam ütemében...csak mivel már elég hosszú ideje együtt vagyunk és olyan sok mindent együtt elhatároztunk és meg is valósítottuk, ezért rosszul esett, hogy ebből most nem venné ki a részét. Amúgy délben hazajött ebédelni, megkérdeztem ismét, hogy akkor hogy áll a cigi témával és tegnap én értettem félre. Ő is le akar szokni:) Úgyhogy nem csalódtam benne, ismét...Nem tudom komoly kapcsolatban élsz -e vagy sem? Én a párommal igen, tavaly óta vagyok a menyasszonya, de majdnem 7 éve vagyunk együtt jóban-rosszban, olyan már ez mint egy házasság. És ha nagyon szeretsz valakit, akkor tud fájni már az is, ha neki nem jó valami, ha valamiben megegyeztek és aztán visszavonulót fúj. Fájt, hogy ő nem akar tenni az egészségéért, fájt, de kiderült nálam van/volt káosz....:) Abban igazad van, hogy önálló személyiségek vagyunk, ezért igen, magamért is le akarok szokni, de ha szeretsz valakit, akkor érte is aggódsz és azt akarod, hogy ő is jól érezze magát és boldog legyen és hogy kölcsönösen támogassátok egymást mindenben...Nem ragozom tovább, az energia most másra kell....:)
4. 4244093cd0 (válaszként erre: 1. - Crista07)
2012. jún. 14. 14:21

"Életmódváltás- a magam ütemében, és a legfontosabb, hogy saját magamért)"


..akkor mi a szentszarért nyafogsz,hogy a pasid épp nem akar leszokni?


Most akkor önmagadét ,a magad ütemében,vagy sem?

3. Crista07 (válaszként erre: 2. - Lego.andi)
2012. jún. 14. 14:00
Köszönöm! Aranyos vagy:) Az a baj, hogy ahány oldal annyiféle és fajta tanács....Úgy döntöttem, hogy kitapasztalom, mi a jó nekem és mitől vagyok rosszul, mi az amit kerülnöm kell. Sajnos, elég önfejű vagyok, és a legnagyobb hibám, hogy csak azt csinálom, ami nekem jó, ami nekem beválik. Biztos vagyok benne, hogy a rengeteg stressz is az oka, hogy idáig eljutottam, de úgyis addig marcangolom magam, amíg le nem teszem a cigit, a fő ellenséget, ami a testem jelzései szerint minden bajom okozója. Mert a cigi is savasít és oxigént von el a szervezettől és a gombák számára ez maga a kánanán, ebben a fertőben, ebben az oxigéntől nem túl dús környzetben szeretnek dagonyázni. Egy kicsit még sajnáltatom magam, aztán úgyis dönteni fogok, hogy nekem jó legyen, mert most nagyon nem jól érzem magam és ezzel a letargikus állapotommal még inkább rontok a helyzetemen. Menni fog, mert eddig annyi rossz dolgon vagyok már túl, hogy ez azokhoz képest semmiség, mégis azért nehéz is....ÁÁÁÁÁÁ, miért is találták ki ezt a cigit? És az a vicces, hogy én iszonyatosan ellene voltam, amíg nem szívtam és felnőtt fejjel szoktam rá. Életem legnagyobb baklövése volt, amikor rászoktam!!!!!!
2012. jún. 14. 13:41

Szia!

Ajánlom az ex-candidások tapasztalatai fórumot.Sok hasznosinfót,és segítséget találsz rajta.

Üdv és kitartás az elhatározásodhoz!

2012. jún. 14. 13:37

2012. június 14.


Több mint tíz éve dohányzom. Hónapok óta nagyon rosszul voltam, ezért elmentem egy kivizsgálásra. Kiderült, hogy a Candida Albicans nevű gombától szenvedek. Hát ezért kapart és kapar a torkom őrületesen már hónapok óta. Tegnap egész nap az internetet bújtam és nagyon elrettentem. Kiderült, hogy a rák táptalaja ez a fajta gomba és én azóta mély letargiába kerültem. Már erősen gondolkodtam rajta több hónapja, hogy ez a hülye cigi, a sok stressz és az egészségtelen táplálkozás előbb- utóbb megbosszulja majd magát, hiszen a testünket nem lehet a végtelenségig kizsigerelni. Tegnap óta úgy érzem magam, mintha nem is ezen a bolygón élnék. Csak lődörgök, nincs kedvem semmihez, folyton csak aludnék és a közérzetem is egyre rosszabb. Persze a cigit szívom rendületlenül és mindig csak elodázom a lerakást. Pedig a Niqutine szopogató tablettát már 2 hete megvettem, de ott lapul a zoknis fiókomban. Mintha a zokniknak vettem volna.

Annyiszor végeztem már számvetést magamban, hogy az őrület. Kell ez nekem? Hiányzik ez nekem? Mármint a napi egy doboz cigi....Eddig erőt adott az is, hogy a vőlegényem is le akarta tenni, de pont tegnap, amikor komolyabban eljátszottam a gondolattal, hogy leteszem a cigit, akkor közölte, hogy ő szeret cigizni és most úgy érzi, nem akarja letenni. Felháborított ez a mondata, mert mi általában elég jó kis célokat szoktunk kitűzni és be is tartjuk az ígéreteinket. Hiszen mindketten azt valljuk, hogy a célok fontosak nem csupán egy kapcsolatban, de minden ember életében is.

Szóval, pocsékul érzem magam most a bőrömben és egy gyors ötlettől vezérelve írom ezt a naplót, mert az írás nekem mindig segít. Nem akarok nyavalyogni, erős akarok lenni és végre egészséges akarok lenni! Nem lesz egy könnyű menet, de bízom benne, hogy pár hét múlva már sokkal jobban fogom magam érezni, mert most ünnepélyesen megfogadom magamnak, hogy csak azért is változtatok az életmódomon és nagyon bízom benne, hogy a párom bolond mondata is köddé válik, és nem pusztán támogatni fog engem az új személeletváltásban, de ő maga is jobb belátásra tér. Nem is értem a tegnap esti buta mondatát, hiszen eddig mindig betartotta a szavát és mindig minden úgy volt, ahogyan azt eltervezte. Ő egy nagyon racionális ember, én bezzeg álmodozó....Most megyek, mert zagyvaságokat írok, de bízom benne, hogy majd megnyugszom és jobb lesz...Mert most semmi sem jó. Takarítok kicsit, az mindig megnyugtat:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook