Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Élet a szexuális zaklatás után fórum

Élet a szexuális zaklatás után (beszélgetős fórum)


1 2
9. Regin_a (válaszként erre: 6. - Erolin88)
2015. febr. 24. 20:07

Igy van, nem!

De a kommentem értelme az volt hogy 18 évesen is elmehetett volna pszichóhoz, arrol nem is beszélve , ha már elmegy akkor ne beszéljen mellé, mondja el ami a szivét nyomja

8. erolin88 (válaszként erre: 1. - Ab1158c630)
2015. febr. 24. 20:05
Menj pszichiáterhet vagy mókushoz és beszélj, már nem kell hallgatnod. Van még a beszeljrola.hu.
7. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Ab1158c630)
2015. febr. 24. 20:02

Ha lehetséges, menj el egy másik pszichológushoz, annak mond el az egészet, meglátod, teljesen megnyugszol, megváltozol.


Anyud mit szólt? Elhitte egyáltalán?

Mert nem szokták.

Ő nem tud segíteni, hogy megpróbáld túlenni magad?

Bár szerintem ez hosszú idő és segítség kell, hogy lassan elengedd a fájdalmat és a félelmet.

6. erolin88 (válaszként erre: 3. - Regin_a)
2015. febr. 24. 19:57
A szexuális zaklatás pszichológiai háttere nem változik meg, amint az ember betölti a 18- at...
5. unom (válaszként erre: 3. - Regin_a)
2015. febr. 24. 19:47
Próbáld végiggondolni a helyzetét, hátha rájössz, miért nem. Bár nem sok reményt fűzök hozzá.
4. ab1158c630 (válaszként erre: 3. - Regin_a)
2015. febr. 24. 19:47

teljesen igaz, amit irsz

nem mertem senkinek sem szólni, nem bíztem meg már senkiben.otthon csak a rettegés volt, nagyon zárkózott lettem

3. Regin_a (válaszként erre: 1. - Ab1158c630)
2015. febr. 24. 19:45

Az is hülye lehetett aki skizofréniát állapitott meg

Van rá topik, hasonlitsd össze a tüneteket

Egyet nem értek, elérted a 18 évet, nagykorú lettél, miért nem léptél korábban. Azt sem értem, egy pszichomókussal miért nem beszéltél erröl

Néma gyereknek....

2015. febr. 24. 19:44
Szerintem igen.Jobb lesz ha kibeszéled magadból a dolgot.
2015. febr. 24. 19:41

Sziasztok!

Furcsa embernek tart szinte mindenki, bár már lassan egy éve próbálok változni, szerencsére sikeresen.Mostohaapám 12 éves korom óta molesztált, most leszek 24. Nem mertem a molesztálásról szólni senkinek, mert megfenyegetett. Szerencsére tavaly meghalt a mostohaapám, vége lett a szenvedésemnek.Ezalatt a 11 év alatt nagyon zárkózott voltam, mindig elvonultam otthon és az iskolában is, furcsának tartottak, kiközösítettek,mindenki tudta, hogy problémák lehetnek nálunk otthon, de sose kérdezték mi a baj.Többször voltam pszichiáternél, de neki sem mertem beszélni a molesztálásról, végül a pszichiátrián kötöttem ki, ahol skizofréniát állapítottak meg, mivel ott sem tudtak arról, hogy a zárkózottságom, félelemeim, paranoiáim hátterében a molesztálás áll.MOst magam hibáztatom, mert nem szóltam senkinek, hogy mit művelt velem a mostohaapám, csak a halála után 10 hónappal mondtam el a legjobb barátnőmnek, anyumnak.Érdemes lenne elmennem újból pszichiáterhez, és elmondani, min mentem keresztül?MÁr kezdek nyitottá válni,dolgozom, iskolába járok, sok barátom van, mióta meghalt a mostohaapám.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook