Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Férfiak szexuális zaklatása fórum

Férfiak szexuális zaklatása (beszélgetős fórum)

1 2
60. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Da1d16e025)
2022. jún. 14. 22:43

Tulajdonképpen, ha nagyon belegondolok, már rég volt.

Csak a szereplők és a helyszín volt más.

Meg a munkakör.

Az évjárat sem stimmel.

A többi így történt.

2022. jún. 9. 08:32
Nem. Még mindig nem tudlak sajnálni. Hiába próbálod áldozatként beállítani magadat. Senki sem kényszerített semmire. És aki ilyet tesz, az számoljon a következményekkel.
58. Főnix3 (válaszként erre: 57. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 8. 22:03

Gondolom legközelebb, ha ilyen történik, akkor már fogod tudni mondani, hogy" Na akkor galambom öltözz fel, mert megfázol. Rossz lenne a férjednek, ha ápolni kellene... ":P


Ahogy kellett volna is tenned! Akkor nem kellett volna kilépned!

57. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 56. - Főnix3)
2022. jún. 8. 20:22

Körülbelül.

Pontosítva, egy gondnoki szoba, amit csak a főnök és mi ketten használtunk. Közös főzés volt hetente három-négy alkalommal. Volt kanapé is benne. :) Meg zuhanyzó.

És péntek délután volt. A főnökök ugye ilyenkor már nem melóznak.

56. Főnix3 (válaszként erre: 54. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 8. 17:18
Jól értem? Ledobta a munkahelyen az ebédlőbe az összes ruháját?
55. Scherlock (válaszként erre: 54. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 8. 15:54
Könnyű Katát táncba vinni... :D
2022. jún. 8. 14:30

Pötyike nagyon kedvellek, de helyre kell tennem néhány olyan gondolatot, amit Te látsz ebbe bele.

Nem középkorú vagyok, hanem közel a nyugdíjhoz.

Szerelemről szó sem volt.

A megvalósulásról annyit, hogy még épp törölgettem a szám ebéd után, nem is gondoltam szexre, amikor ő már ott állt meztelen. Hát nem vagyok fából, egészséges férfi vagyok.

Két hónap volt a sztorira, bár a lányt tizennyolc éve ismertem. Már akkor is tudtam, hogy hajlamos a gerontofíliára.

Mielőtt a szememre vetnéd, igen, azért én is benne voltam a sztoriban.

53. globus
2022. jún. 8. 08:19
Talán létezik a címben leírt probléma, de jelen esetben ilyesmiről szó sincs.
2022. jún. 8. 08:13

Értelmesebb embereknél a kor igenis számít, mivel elvileg idővel az ember tapasztaltabb lesz. Egészen más, ha egy 20 éves, tapasztalatlan, hormonokban úszó kissrác csöppen bele egy kamatyba a munkahelyén, mintha egy középkorú, tapasztalt, nős férfi, akit -jobb esetben- már nem a körülmények és a hormonok rángatnak, hanem van benne némi tudatosság, így befolyásolni tudja az élete főbb eseményeit.


Képzelem, hogy ez volt az évszázad lávsztorija. Odamentél, halálosan beleszerettél a kolléganőbe, amit "dugással" juttattál kifejezésre. Meg voltál győződve róla, hogy kiskamaszos szerelmedet viszonozza a partnered. Aztán szíven szúrt a felismerés, hogy ő nem vállalja fel a ti tiszta szerelmeteket, így bánatodban felmondtál. Mindezt 1 egy hónap alatt.

51. Scherlock (válaszként erre: 48. - Érdekes73)
2022. jún. 8. 06:33
Jah😂😂😂
50. Soufflet (válaszként erre: 47. - Scherlock)
2022. jún. 8. 03:53
Ha dugok, en is csak dugok. De ez...
49. Soufflet (válaszként erre: 46. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 8. 03:51
Offolsz a lenyegben? Trolli?
48. Érdekes73 (válaszként erre: 47. - Scherlock)
2022. jún. 7. 23:07
Komolyak és mélyek :)
47. Scherlock (válaszként erre: 46. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 7. 20:47

"Dugtunk."


Micsoda érzelmek lehettek!??? :/



:DDD

2022. jún. 7. 19:02

Off

A kort nem illik negatívumként felhozni.

De pozitívumként sem.

Mindannyian voltunk tinik és remélhetőleg öregek. Ez nem érdem vagy érdemtelenség.

Ez idő, ami mindenkin végig halad.

Nem mi határozzuk meg, talán szüleinknek volt egy kicsit ráhatása.

A történet teljességének ismerete nélkül nem kéne ítéletet hozni. Főleg olyan történetben, ahol érzelmek vannak. Azok ugyanis nem a társadalmi elvárásokat tükrözik. Azok csak úgy vannak.

A feleségemnek meg köszönet, segített, hogy lelkileg is túl legyek.

On

Ennek a topiknak nem én vagyok a témája, ha így lenne a nevemet is adnám.

A téma továbbra is

A férfiak szexuális zaklatása.

45. f7f780f355 (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 7. 11:12
Jó hát.
44. PöttyösPanka (válaszként erre: 40. - Főnix3)
2022. jún. 7. 11:10
Amúgy nincsenek komolyabb ilyen jellegű élményeim. Ahogy szerencsére gyerekkoromban sem bántalmaztak. Valamiért mégis nagyon együtt tudok érezni az áldozatokkal.
2022. jún. 7. 09:04

A zaklatás téma egyébként is igen relatív. Legtöbbször nem a cselekmény dönti el mi számít zaklatásnak, hanem az elkövető személye.


Ha egy jó nő/pasi tesz "vicces" szexuális utalást azt a legtöbben bóknak veszik. Ha ugyanezt egy visszataszító nő/pasi mondja, akkor zaklatás.


Az érintéseknél is hasonló a helyzet. Egy vonzó pasi/nő érintése nem zaklatás. Ha nem tetszik a pasi/nő akkor zaklatás.

Így megy ez.

42. Scherlock (válaszként erre: 36. - Kedd24)
2022. jún. 7. 09:01

:DDD


Szegény férfi"""! :DDD

41. dad1f54482 (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 7. 08:59

Sok férfit is ér zaklatás, bár minden attól függ mit nevezünk zaklatásnak.


[link]


Ha az Angol szabályozást vesszük alapul, akkor rengeteg férfi ellen követnek el zaklatást, mert ugye a nők is szeretnek nézelődni.


Ha csak a fizikai tetteket tartjuk zaklatásnak, akkor jóval kevesebb eset van mindkét oldalon.

40. Főnix3 (válaszként erre: 39. - PöttyösPanka)
2022. jún. 7. 08:58

Ne izgasd fel magad! Biztos vannak kellemetlen élményeid ezzel kapcsolatban! Megfizette az árát, drága nunus borította az életét! Viszont lehet tanul belőle...

Az meg szerintem, hogy legyintenek vagy sem, attól függ kihez kerül az ügy!

Mikor engem ért sérelem, durván elő lett kapva az illető!

2022. jún. 7. 08:49
A szexuális zaklatás komoly dolog. Még akkor is, ha férfi az áldozat. De sokszor nem veszik komolyan az olyan szánalmas alakok miatt, mint te. Ugyanis a munkahelyi félrek.rás nem zaklatás. Még akkor sem, ha előtérbe kerül a negatív hozadéka. Az csak a természetes következménye. Akit viszont komolyan zaklatnak, arra csak legyintenek mondván, hogy hát munkahelyi kamatyot láttunk már.
2022. jún. 7. 08:42
Az új munkahelyeden szinte azonnal félreléptél egy lányod lehetne korú, szintén házas kollégával? És áldozatnak tartod magadat, mert kiderült, és a kislány nem akarta felvállalni a vén kecskét, így inkább hárított. A fene vigye el, hogy manapság még a kis ribikben sincs annyi becsület, hogy óvják a vén kujonok hírnevét. Remélem, hogy a feleséged körültekintőbben szokta megválasztani a munkahelyi viszonya alanyait.
2022. jún. 6. 23:35

94-es film

[link]

36. Kedd24
2022. jún. 6. 23:22

[link]


:D

35. elbb
2022. jún. 6. 22:50

Az a baj, hogy ez a fórum is elég jól mutatja, hogy van még mit fejlődni társadalmunknak ezen a téren.

Amikor valaki következetesen nemet mond, és ezt nem érti meg az illető, valahol onnan kezdődik a zaklatás.

Viszonylag ritka az, amikor ezt férfiakkal teszik, de nőként én is éltem át hasonlókat. És nem kell arra gondolni, hogy valaki mindig fogdosott, vagy nyíltan hívott keringőre. De pl az is zaklatás, ha minden egyes nap végigmustrál és kétértelmű megjegyzéseket tesz a külsődre, vagy a kialvatlanságodat hozza összefüggésbe az éjszakával...

Lehet ezzel vicceskedni, de egy kevésbé karakán nőt vagy férfit szerintem egy ilyen helyzet kikészít.

34. vigyefene (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 6. 20:58
Az nagyon relatív.
33. vigyefene (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 6. 20:58
Ejha, kíváncsian fogok meghalni.
32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - F7f780f355)
2022. jún. 6. 20:52
Te jó csaj vagy? :)
31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Gyöngy:))
2022. jún. 6. 20:52
Tudom, hogy tudod. :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook