Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Élet a szexuális zaklatás után fórum

Élet a szexuális zaklatás után (beszélgetős fórum)


1 2
39. Kilimcs (válaszként erre: 35. - Csipkerózsika)
2015. febr. 25. 19:38
csatlakozom unomhoz... engem se zaklattak gyerekkoromban így, mégis értem a htterét...
38. kleeri
2015. febr. 25. 18:37

borzasztó dolog, nem is tudom hogy valaha is túl lehet-e ezen lenni

sok erőt kívánok és tegyél meg mindent amit lehet, menj szakemberhez, hogy legalább enyhítsenek "fájdalmaidon"

37. unom (válaszként erre: 35. - Csipkerózsika)
2015. febr. 25. 17:49

Nem csak az értheti meg. Velem szerencsére nem történt ilyen, mégis megértem.

Az itteni pasiktól nem várható el, nem véletlenül.

2015. febr. 25. 17:32

A kimondott szonak hatalma van!

Nagy megkonnyebbulest jelenthet!

35. Csipkerózsika (válaszként erre: 3. - Regin_a)
2015. febr. 25. 17:16

Ezt csak az érti meg, aki benne volt. Aki ilyen helyzetbe kerül, annak teljesen eltorzul a személyisége.

Én apám halála után 13 évvel mondtam el először valakinek, pedig addig kétszer is jártam pszichiáternél...

34. Kilimcs (válaszként erre: 17. - Regin_a)
2015. febr. 25. 11:07

regin-a ha hallgatnl, most bölcsebb lenne.


az érzelmi terror nem iylen,h ogy jajj nagykorú vagyok, rohanok pszichójoz, elmondom.. addigra mindenki túlvan fzisokon.. reménykedik, hogy valai ltja rajta, hogy valami enm stimmel, valaki kérdez... aztán szépen rjön, hogy ha esetleg ltjk is, midnenki tvol akar maradni az egésztől, becsukja a szemét. Közben a terrorizló, sokszor szajkózza, úgyse hisznek neked, én mst mondok, stb...


ez nem ilyen mint a kis nyugivilgodban él. Jó lenne ha iylen egyszerű lenne, mint írod, de nem az, emrt mire valaki felnő, addigra nagyon sokminden összeadódik.

2015. febr. 24. 21:44

En nem ertem mindenki arrol beszel,h mit kellett vagy mit nem kellett volna csinalnia.....

Azt a foruminditotol nem ertem,h mire fel kerdezi h elmenje e ismet a pszichiaterhez es elmondja e a dolgokat....marmint h szerinte ez osszefuggesben van a skizofreniaval vagy felrekezelik??

En nem tudom h tenyleg skizo e vagy sem,meg persze ezt csak o es a korulotte elok tudjak,de mindenkeppen el kellene menned ujbol orvoshoz ill a kineziologhushoz is segithet szerintem( tapasztalat).

32. 4975ebdc2f (válaszként erre: 1. - Ab1158c630)
2015. febr. 24. 21:44
MEgnyomorította a gyerekkorod... borzasztó amiveled történt.Sajnálom, nem tudom mit kívánjak,legyen boldog életed!
31. unom
2015. febr. 24. 21:34
Leírtam a véleményemet. Ugorjunk.
30. moonlight13 (válaszként erre: 28. - Erolin88)
2015. febr. 24. 21:23
Szerintem próbáld ki! Több szempontból hasonlít a pszichológushoz is.
29. moonlight13 (válaszként erre: 24. - T *-*)
2015. febr. 24. 21:21
Én is épp ezt akartam javasolni. Vagy kineziológus vagy pszichológus!
28. erolin88 (válaszként erre: 24. - T *-*)
2015. febr. 24. 21:10
Tényleg jó a kineziológus? Sokszor kacérkodtam már a gondolattal, hogy elmegyek egyhez, de... eddig nem lett belőle semmi.
27. erolin88 (válaszként erre: 24. - T *-*)
2015. febr. 24. 21:07
Az a legszarabb, hogy én az elején még azt hittem (5-6 évesen), hogy szeretetből csinálja, hogy azért fogdos, mert így fejezik ki az apák a szeretetüket. :(
26. erolin88 (válaszként erre: 25. - Regin_a)
2015. febr. 24. 21:06
Én is leírtam, hogy mit gondolok. Ugorjunk!!!
25. Regin_a (válaszként erre: 22. - Erolin88)
2015. febr. 24. 20:53

Én leirtam amit gondoltam

Ugorgyunk!

24. t *-*
2015. febr. 24. 20:51

Szia!

Pszichológus helyett vagy mellett, mindenképp kineziológushoz mennék el!

Mert segít, hogy úgymond sejtszinten tudjanak oldódni benned azok a blokkok, melyek a zaklatás miatt alakultak ki!

Sok sikert!

És úgy gondolom sajnálatos, ha valaki azt írja, hogy néma gyereknek...

Olvasni a neten több helyen, ahol olyan személyek írják le a történetüket, akiket zaklattak családon belül, vagy kívülállók szexuálisan, nagyon durva helyzetek ezek, amikor a gyerek még ha akarna sem tud szólni.

Szomorú és felháborító hogy egy szülő/nevelőszülő ilyenre vetemedik!

Sok sikert kívánok a feldolgozáshoz!

23. erolin88 (válaszként erre: 20. - Ab1158c630)
2015. febr. 24. 20:48
Szerencséd van, hogy elhitte. Az én anyám tudta, vagy legalább is sejtette (a 2 nővéremmel is ugyan ezt csinálta. 25 évig nem vette tudomásul. Csak mikor az idősebbik nővérem bejelentette, hogy többet nem jön haza, ha nem válik el. :(
22. erolin88 (válaszként erre: 17. - Regin_a)
2015. febr. 24. 20:46
Attól h 18 lesz egy szexuálisan zaklatott nő még nem jelenti azt, hogy rögtön el tud menni a mókushoz, aki segít feldolgozni, főleg ha még tart a zaklatás. Te meg ezt nem érted.
21. unom (válaszként erre: 17. - Regin_a)
2015. febr. 24. 20:40
Nem azt mondtam, hogy az anyja nem hisz neki. Hanem azt, hogy a férfi elhitette vele, hogy senki nem fog neki hinni, és ő a hibás.
20. ab1158c630 (válaszként erre: 18. - Zebra25)
2015. febr. 24. 20:39
nem vett észre semmit, sem a bátyám, pedig egy házban éltünk, bár akkor zaklatott, amikor csak ketten voltunk otthon
19. unom (válaszként erre: 17. - Regin_a)
2015. febr. 24. 20:38

Elméletben mindenki tudja, másnak mit kell tennie. Gyakorlatban kicsit bonyolultabb. A pszichiáter dolga lenne, hogy beszéltesse, akkor is, ha ez a páciensnek nehezen megy. Ez a szakmája.

Ha valakivel minden rendben lelkileg nem megy pszichiáterhez.

2015. febr. 24. 20:38

Ez a legborzasztóbb amit el lehet követni egy gyermekkel. Őszintén sajnálom.

Szerintem erről beszélned kell egy szakemberrel. Ne haragudj, hogy felhozom, de azért elég furcsa, hogy anyukád a 11 év alatt nem jött rá semmire. Persze én elhiszem, csak hát elég szomorú eset.

17. Regin_a (válaszként erre: 12. - Unom)
2015. febr. 24. 20:35

Elmondom mégegyszer

18 éves, pszichiáter és elmondja mi a helyzet mi történt

Ő elment pszichóhoz és semmit nem mondott az esetröl

Mit tehetne egy orvos ilyen esetben? Semmit

Ahogy meg alant irja, az anyja hitt neki


De hagyjuk is az én véleményem

Pszihiáterhez kell menni és kitálalni mindent

16. BESTia ☺ (válaszként erre: 15. - Ab1158c630)
2015. febr. 24. 20:31
Menj el másik dokihoz, már tudsz beszélni róla, jobb lesz a lelkednek és kell a gyógyulásodhoz.
2015. febr. 24. 20:29
attól, hogy betöltöttem a 18-at semmit sem változtam, az elnyomás miatt még tavaly is gyerekes voltam, csak a mostohám halála óta kezdek felnőtt módjára viselkedni
2015. febr. 24. 20:28
Anyunak csak kb hónapja mondtam el, elhitte, mert a mi családunkban szinte minden megtörtént már
13. BESTia ☺ (válaszként erre: 10. - Regin_a)
2015. febr. 24. 20:18

Szerencsére velem nem történt.

Gondolod, ha a szülő azt mondja, hogy hazudik, akkor egy vadidegennel szívesen megosztja bárki is a baját?

Másik dolog meg, akit megerőszakolnak, nagyon sokszor magát hibáztatja, indokolatlanul.

12. unom (válaszként erre: 10. - Regin_a)
2015. febr. 24. 20:14

12 éves kora óta terrorizálták, nagyon durván. Szerinted ez nyomtalanul elmúlik, amint betölti a 18-at? Terrorban nőtt fel, elhitették vele, beleverték, hogy hiába beszélne, úgyse hinnék el neki, és őt hibáztatnák. Elhitte...

Az lehet a véleményed, amit csak akarsz, de előtte nem árt tájékozódni.

11. erolin88 (válaszként erre: 9. - Regin_a)
2015. febr. 24. 20:13

Mert erről olyan könnyű beszélni mi?


Én anno szóltam anyámnak az x- dik alkalom után. És mi volt a reakció??? Mintha meg se hallotta volna. Ezek után beszéltem szerinted bárkivel is róla? Még a mókus előtt is próbáltam hárítani (24 évesen), mert a pszichés terrornak megvolt még a hatása. Most vagyok 26 és most tudok róla beszélni nyíltan.

Ez kurvára nem olyan ésszerű szitu amikor benne van az ember, mint amikor kívülről látja.

10. Regin_a (válaszként erre: 5. - Unom)
2015. febr. 24. 20:10

Végiggondoltam

Nem jöttem rá

Nagykorú vagyok, édes szülővel beszélek, ha eredmény nincs pszichóhoz fordulok és kitálalok

Lehet könnyen mondom, mert nem jártam a cipőjében, de attol még lehet ez a véleményem

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook