Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fellángolás utáni elengedés fórum

Fellángolás utáni elengedés (beszélgetős fórum)


13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - F.frezia)
2021. máj. 20. 13:02
Nagyon jókat írtál. Köszi az őszinteséget.
12. f.frezia (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 20. 03:54

Ajjaj..

Először is döntsd el: mit érzel? Szexuálisan vonzódsz hozzá vagy úgy érzed szerelmes vagy?



Volt egy kollégám ezer éve, neki felesége volt, nekem barátom. Soha semmi nem volt köztünk, még flört sem, pont azért, mert megvolt az a bizonyos szikra. 1-1 elkerülhetetlen alkalom kivételével még beszélgetni is csak mások előtt beszélgettünk. Aztán én munkahelyet váltottam és nem is láttam többet.


És 11 évvel ezelőtt abban is részem volt, hogy 'szerelmes' lettem másba. Vagy nevezhetjük fellángolásnak is, holott tudtam, hogy nem lehet valós amit érzek, láttam az összes hibáját, amit egyáltalán nem tudnék tolerálni egy kapcsolatban, mégis vonzódtam hozzá és folyton rá gondoltam, vele akartam lenni.

Brutális időszak volt lelkileg.

Amit én tettem: próbáltam magam felrázni, elkezdtem sportolni, lett 1 új barátnőm, akivel sokszor csajos programokat csináltunk és az egyik kollégámmal is barátok lettünk,sokat jártunk el 4-esben szórakozni, túrázni, kirándulni.

Mikor semmi se segített, mert nem tudtam elfelejteni, a fellángolásomat elnyomni.. és nem tartottam helyesnek úgy együtt maradni a párommal, hogy máshoz vonzódom, eljutottunk a szakításig, én albérletet kerestem.. aztán valahogy csak beszélgettünk, beszélgettünk és beszélgettünk, és mikor eljött volna a nap, hogy elköltözöm, csak szomorúságot éreztem. Könnyem már nem volt, mert rengeteget sírtam előtte. Szóval a költözésem reggelén, megkérdezte, hogy biztos ezt szeretnèm, elmenni? Mondtam, hogy nem.. és megkönnyebbültem. Maradtam. Újra felépítettük a kapcsolatunkat, tudott az én érzelmi kilengésemről és sok mindenre rájöttünk, mit, hogyan, másképp kellene csinálni. 14 ève együtt vagyunk és csak azt bánom, hogy akkor őt megbántottam.


Szóval fogalmam sincs hogy kell elnyomni a fellángolást, kiszeretni valakiből.. nekem nem sikerült, csak miután mindent lezártam magamban és körülöttem és tiszta lappal indítottam.

Remélem te nem jutsz el idáig, az az időszak lelkileg brutális volt. Sovány vigasz: de minden elmúlik egyszer.

11. pteri
2021. máj. 19. 19:23
A fellángolás rövid ideig tart és gyorsan elmúlik. Semmit nem kell elengedni. Pár hónap múlva az agyad magától kiselejtezi.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Rabankari)
2021. máj. 19. 11:13
Nő vagyok.
9. rabankari (válaszként erre: 7. - Epresturmix)
2021. máj. 19. 06:13
Nem?
8. rabankari (válaszként erre: 6. - Df1e1c376c)
2021. máj. 19. 06:12

Ezt írta, úgy.

Ha az lett volna, hogy férjes asszonyként egy kollégám, vagy házas emberként egy kolléganōm, eszembe sem jutott volna....

7. Epresturmix (válaszként erre: 6. - Df1e1c376c)
2021. máj. 18. 22:59
A nyitó hozzászólás nem ez volt.
6. df1e1c376c (válaszként erre: 5. - Rabankari)
2021. máj. 18. 22:18
Nem kizárt, de neked hogy ugrott be ez rögtön?
5. rabankari (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 18. 20:48

Kollégád?

Szóval a saját nemed iránt is vonzódsz?

4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 18. 20:43
Bölcs gondolat. Hajrá.
3. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 18. 20:38
Házas emberként (gondolom pasi vagy), ülj le 2 percre és gondold át, hogy az a fellángolás és-e annyit, mint a házastársad, a házasságod, esetleg gyermekeid, nyugalmad.
2021. máj. 18. 20:32
Akkor tedd azt! Engedd el és túl leszel rajta.
2021. máj. 18. 20:31
Házas emberként ért fellángolás egy kollégám iránt. Szeretném elengedni, túl lenni rajta.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook