Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elegáns esküvőt szeretnék! Kinek milyen ötlete van? Tapasztalatok? fórum

Elegáns esküvőt szeretnék! Kinek milyen ötlete van? Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 29. 11:42
17 perc Vili és Kati:))))
20. violamama (válaszként erre: 1. - Darcy01)
2011. ápr. 28. 09:53
Bár nekem még nem volt esküvőm, de Bp-hez közel tudok egy szép helyet ami egy tóparton van.Esztergom- Dorog környékén, ha érdekel elküldöm priviben és ott tudnak is a szervezésben segíteni. két három fős szalonzenekart el tudnék képzelni :)
19. kutykurutty3 (válaszként erre: 17. - Cooltim)
2011. ápr. 28. 09:42
Na jó, ha valakinek jól áll:) Nekünk nagyon nem:S
18. 4ebcab610b (válaszként erre: 12. - 54840f0fce)
2011. ápr. 28. 09:40
:DDDDD
17. cooltim (válaszként erre: 16. - Kutykurutty3)
2011. ápr. 28. 09:40
Mi is átöltöztünk, de a bordót mi megtartottuk azért. De nem volt tánci-tánci, vagy hasonló. Csak, amikor átöltöztünk, ekkor hozták a tortánkat.
2011. ápr. 28. 09:27
Ja és éjfél körül átöltöztünk, de eszükbe sem jutott a bordó vagy piros (minthogy menyecsketánc sem volt), hanem mogyorószínű elegáns koktélruha, a férjemen hozzá passzoló ing és nyakkendő.
15. kutykurutty3 (válaszként erre: 14. - Cooltim)
2011. ápr. 28. 09:25

Nekünk ugyanez volt:), a szertartások alatt komolyzenével, és nem volt Love story meg ilyen borzalmas örökzöldek.

Mindenki jól érezte magát.

2011. ápr. 27. 21:04

Sziasztok.

Nekünk ilyesmi esküvőnk volt 2 éve. Semmi ilyen heje-huja, dínom-dánom nem volt. Nem volt menyasszonytáncom sem, mert rosszul vagyok tőle. Nem voltak különböző feladataink sem és nem volt vőfélyünk sem, csak egy "ceremóniamester", aki irányította a technikai dolgokat. Ő egy barátunk volt egyébként. Mi úgy szerveztük a dolgokat, hogy az egész "násznépet" meghívtuk egy állófogadásra a templomi esküvő után. Itt fogadtuk a gratulációkat is. Sem a templomi, sem a polgári szertartás után nem akartunk puszizkodni senkivel. Itt az állófogadáson mindenki gratulálhatott... Ez az állófogadás 2 órás volt. Egy barátunk halk latin gitárzenét játszott ezalatt. Ezután, akik hivatalosak voltak a vacsorára - közeli barátok, szűk rokonok - azok átsétáltak egy közeli étterembe. Mi addig rendbeszedtük magunkat, pihentünk fél órát stb.

Mi nagyon szeretjük a rock and rollt, így az atrakció egy kedves - hivatalos - Elvis imitátor volt. A vacsi után igazán feldobta már egyből a hangulatot. Aztán a zenekar is egy ilyen modernebb zenét játszott. Éjjel 5- ig tartott a buli. Nem volt benne semmi lagzis vonás. Az utólagos vélemények mindenki rszéről azok voltak, hogy elegáns, klasszikus esküvőnk volt. Ezt is szerettük volna. :-) Sok sikert!

13. timycat (válaszként erre: 12. - 54840f0fce)
2011. ápr. 27. 20:23
:D
2011. ápr. 27. 20:22
Nézd a tévét pénteken, Vili elveszi Ktit! Onnan lehet tanulni...:)))
11. timycat (válaszként erre: 10. - Pearl 1985)
2011. ápr. 27. 20:21

Hát ha nagyon muszáj lesz, akkor is csak esküvőt tartanék, anyakönyvvezetőset és a szülőkkel, barátokkal egy kajcsit és annyi.


Pici koromba rengeteg lagzira vittek és szerintem ennek hatására irtózom a lagziktól

10. Pearl 1985 (válaszként erre: 9. - Timycat)
2011. ápr. 27. 20:18

Az még nem biztos :)

Még bármi lehet.....

2011. ápr. 27. 20:16

kkor semmi habos-babos ruha! Én például a hófehéret sem erőltetném, valami ekrü vagy csontszínű, egyszerű vonalú, alakot kiemelő/szépítő szabás. A koszorúslányok ruhája is max színben egyezzen.


A zene: én a szalonzenére szavaznék

Maga a partit el tudnám képzelni valami szép parkban, állófogadás szerűen.


(ezt csak javaslom, bár nekem nem volt és nem is lesz lagzim)

8. Pearl 1985 (válaszként erre: 1. - Darcy01)
2011. ápr. 27. 20:04

Próbálj meg egy Esküvő szervezőt.

Igaz nem olcsó de az lesz amit Te akarsz és biztos segítene a mulatós helyett valami jó ötlettel.

Esetleg még a kedvenc zenekarotok :)

Ha hazai az még ok de ha külföldi az húzós anyagiakban :)

2011. ápr. 27. 20:01

Köszönöm az eddigi válaszokat. Egyelőre még csak elméletben tervezzük, nem tudom, hogy hány vendéget szeretnék. Nem túl sokat egyébként.


agisnak: természetesen, ezzel én is egyetértek. A letisztult, elegáns stílus híve vagyok:-)

6. agis
2011. ápr. 27. 17:55

Ultetett allofogadas-elegans es egyszeru megoldas.

Vonosnegyestol elalszik a nasznep (mar ha lesz) Inkabb szalonzenekar, az jo zenet is tud jatszani.


Egy szemelyes velemeny: az elegans eskuvohoz elegans par is tartozik. Szoval nem habos-babos ruha, es olcso muanyag zako.

5. alidamolnar (válaszként erre: 1. - Darcy01)
2011. ápr. 27. 16:32
Valami állófogadás féleség talán...
2011. ápr. 27. 16:31
na ez engem is érdekel...
3. 25a27430dd (válaszként erre: 1. - Darcy01)
2011. ápr. 27. 16:30
Hány vendég lenne?
2011. ápr. 27. 16:29
Nekem a vonósnégyes - klasszikus zenével - tetszik.
2011. ápr. 27. 16:28

Sziasztok!


A lényeg az, hogy futkos a hátamon a hideg a mulatós zenétől, a "vicces" játékoktól és a vőfély "poénos" szövegeitől. Szóval nem egy hagyományos helye-hulyás, mulatós esküvőt szeretnék.


Valakinek volt már hasonló?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook