Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Eldobjak egy 24 éves kapcsolatot, egy 21 éves lány miatt? fórum

Eldobjak egy 24 éves kapcsolatot, egy 21 éves lány miatt? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2010. dec. 15. 16:37
ahogy olvaslak titeket, egyre jobban az érik meg bennem, hogy a pasi okvetlenül lépjen ki a kapcsiból ha ő úgy ítéli meg, hogy annyira rossz, hogy már nem bírja elviselni. de én azt tanácsolnám neki, hogy ne meneküljön bele rögtön egy új kapcsiba, vagy legalább ne költözzön össze vele. gyógyuljanak be a sebek. itt a gond az ha a pasi társfüggő, mert akkor az egyikből ki a másikba be.
2010. dec. 15. 16:35
Szerintem ez csak kapuzárási pánik és nem kellene feldobni egy jól működő kapcsolatot egy fiatal, még tapasztalatlan lány miatt. Egy 21 éves "lány" még könnyen vagdalózik a szavakkal, aztán pl. pár év múlva tovább akar lépni, fiatalabb pasi kell neki, meg rájön, hogy nem is ezt akarja stb. Szóval nem látom értelmét. Ha a jelenlegi kapcsolatot továbbra is ápolná szebb jövő várna rá.
251. Sensitiv (válaszként erre: 245. - Tupecné)
2010. dec. 15. 16:31
nagyon jó oldaláról világítottad meg a helyzetet. :) kérdés: milyen a lányka mit igényel és milyen a pasi mit vár el. ha olyan igények találkoznak amit mindkét fél elvisel akkor rendben.
250. Sensitiv (válaszként erre: 244. - 7eed05a2a6)
2010. dec. 15. 16:29
nagyon erős voltál. :)
249. Sensitiv (válaszként erre: 243. - 16b5d6ae34)
2010. dec. 15. 16:28
hát, nagyot néznék ha egy 20 éves lánynak ez lenne az életcélja hogy egy 40 éves palihoz kösse az életét, szüljön és lehúzza a redőnyt. ha netán ez a célja akkor lelke rajta. én, hanyathomlok menekülnék. :D de ezt persze arra vonatkoztatom ha ebben a formában gondolod te is a komoly kapcsit. én arra gondoltam, hogy komolyan járnak csak nem költöznek össze, a lánykából nem válik cseléd stb.... tehát komoly kötöttségek nélkül élnék a világukat. a pasi élvezné a lánykát és a lány élhetné a világát nem lenne a pasihoz kötve, eljárhatna szórakozni. ettől még ez lehet komoly. csak az összebútorozás maradna el.
248. 4c1a787e8f (válaszként erre: 247. - Ripi52)
2010. dec. 15. 15:37

Igen, talán éppen ezért lehetne - ha egyátalán lehet - azt tanácsolni, hogy várjon minimum egy évet, és ha még akkor is akkora a love, akkor gondolkozzon el...


Tényleg olyan rossz a házassága? Mit tett Ő annak érdekében, hogy ne legyen az?


Aztán ha még mindig a lányzó, hát legyen.


Illetve egy 3. verzió:


Szakítson a feleséggel, de a lánnyal is... Ebben az esetben se kéne már a feleség??


Egy ilyen helyzetben szerintem, - ha tényleg a gáz a mostani kapcsolat, és javíthatatlan - akkor el kéne válni, és utána, hidegebb fejjel újrakezdeni... talán egy 35 évessel..


Azt az esetet ritkának találnám, hogy pont ők vannak a 21 évessel a világon egymásnak teremtve...bár kizárva semmi sincs...

247. ripi52
2010. dec. 15. 15:03

Sziasztok!

Itt egyértelmű helyes választ senki nem tud adni. Neki kell eldönteni, hogy egyáltalán mit is akar – de amint olvastam, ezt már el is döntötte. Szabadulni szeretne ebből a rossz kapcsolatból, ahol úgy érzi, hogy felesleges, csak egy megtűrt személy. Ez valójában, ahogy előadta így is néz ki, de azt tudni kell, hogy egy kívülálló mindig annak ad igazat, akit meghallgat, mert ugyanis nincs semmi ok nélkül. Én még nem találkoztam olyan nős pasival, aki dicsérte volna a feleségét, amikor egy harmadik a színre lép.

Ha nem érzi jól magát ebben a kapcsolatban, akkor igen is most váltson, és ne habozzon. Előbb-utóbb úgyis le fog lépni, ha nem a 21 hát majd egy 35 éves miatt. Csak egyet nem értek, hogy miben olyan biztos, hogy ez a lány valójában őt akarja, hisz még csak fél éve ismerik egymást. Ennyi idő alatt csak a szépet lehet látni a másikban, a jellemét nem.

Én nem marasztalnám…… igen is lépjen ki ebből a házasságból, mert csak egymást marcangolják. Ha viszont annyira nincs otthon megbecsülve, akkor vajon miért ragaszkodik hozzá a felesége? /Az ő állítása szerint./ Na, meg miért vágja a fejéhez, hogy impotens? Lehet, hogy mégis csak szeretne az asszonyka egy új jövevényt, csak nem jött még össze.

Mi is kb. 10 éven keresztül marcangoltuk egymást, de egyikünk sem lépett, míg csak fel nem bukkant egy 27 évvel fiatalabb leányzó. Én mindig bíztam benne, hogy talán helyre tudjuk hozni a házasságunkat, de ez csak hiú remény volt. Amikor megtudtam a dolgot, akkor csak azt mondtam, hogyha annyira szereted, mint ahogy mondod, akkor össze lehet pakolni és költözz össze vele. Ezt láttam helyesnek, mivel egyikünk sem tudott már a másiknak szeretetett adni. Ennek már 3 éve és állítólag jól el vannak egymással. Én is, igaz még párt nem találtam, mivel én nem voltam ilyen előrelátó, hogy egy harmadikat keressek. Ennek ellenére még mindig jobb így, mint házasságban magányosnak lenni.

Azt azért megkérdőjelezném, hogy valójában ott hagyna-e mindent a feleségnek. Egy válásnál vagyonmegosztás is van és akkor nem biztos, hogy önként lemondana arról, ami valójában megilleti. Nem lesz könnyű eset, de sok szerencsét kívánok az új kapcsolathoz.

246. 4c1a787e8f (válaszként erre: 1. - Esélytelen.)
2010. dec. 15. 14:32

Kedvesem!


Én 25 évesen, 2 gyerek mellett is voltam halálosan szerelmes egy 50 éves pasiba... Tényleg nagyon...

És kijöttem belőle... Ez olyan 3 éve volt. Mostmár jól vagyok, bár még néha mindig fáj. De nagyon jó volt így döntenem. Most néha úgy tisztább fejjel belegondolok, hogy úr isten, ha akkor ugrok, akkor most ugyan mi lenne velem...


Hogy hogy csináltam? Elkezdtem sokadszor drága férjemmel újra kapcsolatotépíteni, még mélyebbet, mint eddig. A pasit szépen leépítettem. Némiképpen segített az észheztérésben, hogy egyszer elkapott egy sms-t (a férjem), és akkor tényleg majdnem otthagyott. Akkor úgy szembesültem magammal, és nem tetszett a kép...


És sokat imádkoztam. Nem imákat mondtam, hanem megpróbáltam beszélgetni istennel. Akár úgy is, hogy megnéztem egy galambot, és próbáltam újratanulni az élet lényegét...


Meg szültem még egy gyönyörű babát neki...

2010. dec. 15. 14:00
1 ! 20-on éves lány élhet nevelődhet ugy is mint 1 komoly nő de akár élhet ugyis mint egy el kényeztetett anyuci - apuci kedvence aki mindent meg kapott gyakorlatilag ki volt ny.lva a feneke tehát ez az ö személyiségétől függ hogy mit igényel és mire képes másokért :(kész-e egy komoly kapcsolatra vagy még csak a törődést kéri kicsit másképp
244. 7eed05a2a6 (válaszként erre: 224. - Sensitiv)
2010. dec. 15. 13:52

eleinte én is sajnáltam magam de veszettül ,ekkor jött a nagyon okos felismerés, nem is éltünk jól, mert ha igen nincs az a nő akiért lecserél !

Persze ez idő alatt lefogytam 40,kg és átalakult az életem de ennek így kellett lenni ! jól vagyok és mindenekelőtt rohadt büszke mert az a helyzet hozzám szeretett volna hazajönni de sajna az a feleség és nő már eltűnt !

243. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 242. - Sensitiv)
2010. dec. 15. 12:11
Ezt nem tudhatod, lehet, hogy a lány ragaszkodik a komoly "kapcsihoz" - ami szerintem kapcsolat -, nem lát bele senki a másik ember szívébe, lelkébe.
2010. dec. 15. 11:51
egy fiatal lánnyal inkább járni kellene és nem arra rákényszeríteni, hogy komoly kapcsit éljen.
241. Királylány** (válaszként erre: 1. - Esélytelen.)
2010. dec. 15. 11:41

Ugródeszka lehetsz a lánynak.

Te is tudhatod, hogy nem veled fog egy 21 lány élete végéig élni.

240. noraelizabet (válaszként erre: 239. - Sensitiv)
2010. dec. 15. 11:40
Én is így gondolom.A férjem és köztem 6 év van és mindig is le tini csajozott.Most is kapok olyan megjegyzést,hogy könnyű neked Te még fiatal vagy.:)
239. Sensitiv (válaszként erre: 238. - Noraelizabet)
2010. dec. 15. 11:37
naja. a pali elmegy nyugdíjba és a hölgyemény akkor lesz a legszebb korban. és lehet, hogy majd akkor a pasit fogják megcsalni vagy esetleg el is hagyják, lecserélik ahogyan ő teszi a feleségével.
238. noraelizabet (válaszként erre: 237. - A14deb9047)
2010. dec. 15. 11:34
Ezért írtam neki,hogy ez ritka eset. Az a lány még 20 év múlva is csak 41 éves lesz.És Ő? Azt hiszi mindig ilyen virgonc lesz? Tele van a fórum párkapcsolati problémákkal.Pedig ott csak 4-5 év korkülönbség van a párok között,de ugyanaz a korosztály.Minden kornak megvan a velejárója és gyanítom itt bukik el a dolog. Mi sem azt akarjuk már 40 éves fejjel,mint 20 évesen.
237. a14deb9047 (válaszként erre: 236. - Noraelizabet)
2010. dec. 15. 11:26
Ritka, mint a fehérholló... De gyönyörű történet.
236. noraelizabet (válaszként erre: 9. - Esélytelen.)
2010. dec. 15. 11:22

Simán lehetne már ennyi idős lányod.Nem a gyerekedet látod benne?Apa-lány kapcsolat.Azt írod Te szerettél volna gyereket,de a párod nem.

Egyébként minden lehetséges.Itt lakik a lépcsőházunkban egy néni és zokogva mondta,hogy meghalt a férje.91 éves volt a néni csak 62 éves.6 gyereket szült ennek a férfinak.Én mindig azt hittem ,hogy ez a néni a lánya,mert mindig olyan szeretettel támogatta,sétáltatta. Ilyen is van.De ez ritka.

2010. dec. 15. 11:14

Láttam már ilyen boldog kapcsolatot, de nem ez a jellemző.


Ha ennyire rossz volt a házasságod, és örökös sem született, miért maradtál?

Te is legalább annyira hibás vagy mint a nejed.

2010. dec. 15. 11:08

3 emberből 2 fog sérülni és az nem a 21 éves lány lesz.

koppanni csak is TE fogsz de hatalmasat, de erre majd csak akkor fogsz rájönni mikor 2 szék között csücsülsz és majd azon gondolkozol mit hol és minek rontottál el, de akkor már késő bánat lesz.

233. apa40
2010. dec. 15. 11:06
Háááát, az még a közös számláról megy:)))
232. timejja75 (válaszként erre: 228. - Apa40)
2010. dec. 15. 11:04

:O)

remélem a felesége nem szívja majd a fogát,amikor ki kell fizetnie a sebészt...

231. caravell (válaszként erre: 215. - 91d4989ab9)
2010. dec. 15. 11:00

Ez hülyeség és önzés: a lelkünket nem árulhatjuk el, de azért az nem egyenlő azzal, hogy mindenkin és mindenen átgázolva a pillanatnak élünk! Persze nem minden emberben van tartás és becsület. Azután nekik van a legnagyobb szájuk, ha rajtuk is ugyanígy átgázolnak...

És lehet két szék közül a földre esni, vagy esetleg visszacsinálni, de már nem lesz olyan sosem, mint volt... Kevés az esélye, hogy ekkora korkülönbséggel tartós legyen az új kapcsolat, de nem ismerem a körülményeket ezek, csak általánosságok...

230. a14deb9047 (válaszként erre: 228. - Apa40)
2010. dec. 15. 10:51
Hogy ne legyen nagydarab macsó??
229. 9e32886f4a (válaszként erre: 226. - Sensitiv)
2010. dec. 15. 10:51
ámen :)
228. apa40
2010. dec. 15. 10:49
Biztosan plasztikai sebészhez ment. DÖNTÖTT
2010. dec. 15. 10:46
hova lett Esélytelenke?
2010. dec. 15. 10:29
egy 20as lányka ajándék egy 40es pasinak. de hol is? az ágyban. de az életben mint társként nemigazán. :( az újdonság varázsa erős, és az észérvekkel hadakozik. kérdés melyik terít le egy 40es akaratgyenge pasit. szerintem egy 20as lányka szexpartnernek kitűnő, visszanyeri a pasi a lendületét, életkedvét. de élettársnak feleségnek nehéz eset lesz. viselni kell majd a következményeket. onnantól kedzve reklamációt nem fogadnak el. visszaút nincs egy feleséghez se.
2010. dec. 15. 10:24
ez a két életkor azért veszélyes mert már egy 40es férfi lenyugodott, tudja mit akar, megfelelő egzisztenciával rendelkezik. az tény, hogy egy 20 éves lánynak a rajongása roppant imponáló lehet. de az idő telik, és a 40es pasi öregedni fog, és nem tudja tartani a lépést egy 20 évessel. egy fiatalnak vágyai vannak, még most kezdi az életet, csomó mindent ki akar próbálni, és minek kösse le magát egy 40hez aki már komoly kacsi híve. itt inkább az igények közti különbségek fognak gondot okozni. egy idősebb korosztálynak mások az értelmi képességei mint egy 20nak. és itt nem feltétlenül arra gondolok, hogy buta egy 20as. hanem arra, hogy egy 20as mindig támaszkodhat agyilag is a 40re mert az mindent átlát, tapasztal, megfontolt stb... de a 40es pasi elmondhatja ugyanezt egy 20as lánykától? persze hogy nem. és ez akkora űrt fog ütni a kapcsin, mert a pasi előbb-utóbb rájön, h a gondokban mindig egyedül lesz, mert a lányka azt hajtogatja majd h old meg apukám. :D
224. Sensitiv (válaszként erre: 222. - 7eed05a2a6)
2010. dec. 15. 10:19
sajnálom, h ilyesmit át kellett élned...... :(
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook