Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » El akarják venni a kisbabám fórum

El akarják venni a kisbabám (beszélgetős fórum)


1 2
2021. júl. 31. 11:14

A baba valami fertőzés miatt lett koraszülött. Anyuka nem élt káros életet, nem dohányzott, nem ivott, nem drogozott. Egy csendes , visszafogott ember. Rendezett körülmények között élnek, védőnő volt fent látogatáson. Minden megvan véve a babának, pelebka, ruha, popsitörlő, babakocsi, mindennel felvoltak készűlve.

Pontossan nem tudom mi áll a jelentésben, nem olvastam.

Az én kislányom is koraszülött volt, és nagyon rendessen bántak velünk, mindemt elmagyaráztak amit kellett megtanitottak , hogy otthon mire figyeljek, mit csináljak.

Nekem is hihetetlen az egész történet

2021. júl. 31. 11:11
PIC-en az anyát utasítják, hogy a gyomorszondán keresztül etesse a babát????
2021. júl. 31. 11:09
Nekem is furcsa, sajnos nem voltam ott, nem tudom pontossan mi történhetett. Nekem ezt mesélte, de senki nem tud neki tanácsot adni. Voltak a férjével a rendőrségen, hogy feljelentik a korházat, de nem tudtak segiteni nekik, mert nem történt büncselekmény.
4. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 31. 11:05
Szerintem ilyen egyszerűen nincs, ha valamilyen ügyet átadnak a gyámhivatalnak az ennél jóval komolyabb, tehát vélhetően nem az a valódi történet...
2021. júl. 31. 10:53
Érdekes történet, több pontján elgondolkodtató
2021. júl. 31. 10:48
Hihetetlen történet.Este nincs védőnő az osztályon,nem ő az illetékes ilyen határozatot hozni.
2021. júl. 31. 10:28

Koraszülött volt a babám. A szülést követően pár nap múlva a védőnő behivatott magához és közölte haza mehetek. Fiatal anya kébt első babával nem tudtam ilyen helyzetben mit kell tenni ezért megkérdeztem tőle, hogy ebből nem lesz baj? Azt felelte nem, sokan csinálják ezt. Kiadták a zárójelentésem és haza metem. Hetente több alkalommal hordtam a babának be az anyatejet. Mikor annyira felerősödött befeküdtem a PIC részlegre hozzá. Az orrszonda még bent volt 3 hónaposan a picinek. Cumisüvegből evett meg a szondán keresztűl is a maradékot ami megmaradt. Ekkorra már nem volt anyatejem és tápszeres lett a pici. Az egyik nap mondta a nővér, hogy 40ml kell adnom neki. A baba nem ette meg cumiaüvegből ezért a.nővér azt mondta nyomjam be neki orrszondán keresztűl a maradékot. Ekkora a baba fulladozni kezdett, majd kikapták a kezemből. Este a védőnő behivott, hogy megakartam őlni a gyermekem. Megírt egy jelentést, adott belőle egy példányt, de én semmit nem írtam alá. Majd közölték, hogy a gyermekem közelébe nem mehetek, csak üvegen keresztűl nézhetem meg. A főorvos asszony semmien informáciot nem ad azóta a gyermekemről, nem áll szóba velem. Átadták az ügyet a családsegitőnek és a gyámhivatalnak. Tehetetlennek érezzük magunkat, szeretném végre a gyermekem a kezemben tartani és nevelni.- mesélte nekem a barátnőm.

Ilyen esetben mit lehet tenni? Kihez tudnak fordulni? Betegjogi képviselő nem tud segiteni.

Mit tehetnének?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook