Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » El kell, hogy mondjam... fórum

El kell, hogy mondjam... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: El kell, hogy mondjam...

1 2
18. badonyimariaeva (válaszként erre: 17. - F8528030f9)
2011. júl. 15. 12:17
Pontosan!
2011. júl. 15. 12:16

Ne haragudjatok,de nem illetlenség mások által nem értett nyelven írni?

Írjatok privit vagy ne írjatok!

16. pviki
2011. júl. 15. 12:14

Bár egyszer megfogadtam, hogy többet nem szólok bele kutyás témába, mert már egyszer összetűzésbe kerültem emiatt és nem ez a szándékom, de meg kell jegyeznem, hogy én nem gondolom a szomszédotokról, hogy állatkínzók.


Kutyás könyvekben is szokták ajánlani a paprikát a rágás ellen és a felugrálás ellen a lábára lépést. Ezt nem úgy kell elképzelni, hogy agyontaposod a kutyát, hanem csak ráteszed a lábad a lábára. Ez egy jelzés felé, hogy megtanulja nem szabad.


Nem hinném, hogy a verés célravezeőbb lenne ilyen esetekben, mégis sokan inkább azt választják. Nekem is van gondom a kutyámmal, mert én próbálom verés nélkül nevelni. Ez a nehezebb út, de nem bánom.

15. githaj (válaszként erre: 13. - Muraja)
2011. júl. 15. 12:12
Azt hiszem te saját magad szégyelled amit írsz, mert nem mered ugyanazt leírni magyarul, amit szlovákul. Tolem tobb választ vagy beírást nem kapsz, hiába provokálsz.
14. badonyimariaeva (válaszként erre: 13. - Muraja)
2011. júl. 15. 12:08
Most mi ez?
13. Muraja (válaszként erre: 12. - Githaj)
2011. júl. 15. 12:04

No to bolo ale pekne " su ako rodinny prislsusnici "

takze vy sa tlciete na vzajom aj v rodine .

Takze tolko staci a dakujem za vysvetlenie .

To nie na urazku ved to ti sama vies .

Sama deklarujes domestikovane nasilie .

12. githaj
2011. júl. 15. 12:00

Muraja 7. és 8.= as "okos" írására a válaszom:

1. sértegetéseidet magyarul is írhattad volna hogy mindenki megértse

2. a kutyák, mivel hogy van belőlük három, egy kinti , kettő benti nálunk úgy vannak kezelve mintha családtagok lennének, annyi szeretetek kapnak, hogy sok helyen a gyerekek nam kapnak annyit

11. Muraja
2011. júl. 15. 11:55

iba jedno co dokazas je nasilie , naco je ti psik ked ho nemas rada ? chces svoje klimakterialne zahvaty na nom vybijat ?

Iba predstava ze taka velka krava sa da do mlatenia maleho bezbraneho psika mi znechuti cely den.

2011. júl. 15. 11:54

Jó ötlet a csípős paprika a gazdinak, talán tanul belőle.

De jó erősen kend be a pohár szélét.

Majd meséld el, hogy mi történt!

9. githaj (válaszként erre: 7. - Muraja)
2011. júl. 15. 11:50
Hovoríš o sebe? Asi sa pozeráš do zrkadla keď píšeš.
8. Muraja (válaszként erre: 6. - Githaj)
2011. júl. 15. 11:45
Vies co ? ak neprestanes mlatit psika tak si ta najdem ! Moj brat sefuje vetron klubu na Zahori takze bacha !
7. Muraja (válaszként erre: 6. - Githaj)
2011. júl. 15. 11:43

Ti sprosta krava teba mali nalozit na pi.. !

Ze sa nehanbis si primitivna zena a nic ine !

Az mi je steba nedobre !Chod sa liecit alebo daj psika niekomu kto ho bude mat ozaj rad !

2011. júl. 15. 11:35
A mi kis Maxink/őzpincs/, kirágta a konyhában linoleumot, volt játéka is.Megfogtam egy kis fakanalat és elvertem a seggét. Megtette másodszor is, nagy lyukat rágott és apro darabokra szedte a gumit, kapott mégegyszer ugyanugy fakanállal, azóta nyugalom van. Nem bánt semmit sem, megtanulta hogy nem szabad.
2011. júl. 15. 11:12

Az asszonnyal beszéltél vagy a férjével? Lehet, hogy a nővel jobban el lehetne beszélgetni erről, talán ő érzékenyebb a témára.

Nálunk, amikor még kölyök volt a Leónk, mindent elhordott magával az udvarra... apám telefonját, az újságokat, de még a távkapcsolót is :))) Mégsem bántottuk.

4. pillangó86pillangó (válaszként erre: 1. - Ilike46)
2011. júl. 15. 10:22
az ilyen embereknek nem szabadna kutyát örökbefogadniuk! Szánalmasak, talán a gyereküket is így fogják nevelni?? :S Milyen fajta kutyus?
3. Derya (válaszként erre: 1. - Ilike46)
2011. júl. 15. 10:18

ez jó ötlet. :-)

komolyra fordítva a szót, sokat nem tusz vele tenni sajnos. :-(

ha tudsz próbálj meg vele beszélni a normális nevelési módszerekről.

sajnálom, hogy megint a kutyán csattan az ostor. :-(

2011. júl. 15. 10:12

Szia!

Én ezt nagyon nem bírom, ha állatokat kínoznak! Én is nagyon sajnálom ezt a kiskutyát, sajnos nem tudok okosat mondani!

Remélem elkerül onnan és nem vesznek újat!

Nem tudjátok elhozni?

2011. júl. 15. 10:08
Azt hiszed ismered, s rádöbbensz, hogy az az ember kivel szívesen töltötted az idődet és megosztottad a gondolataidat, hirtelen idegenné vált számodra. Hogy miért?
Mert a lelke beteg, szadista. Bennem munkálkodik valami, hogy megváltoztassam, mert aki sok szépre és jóra fogékony, hogy tud ily gonosz lenni?
Talán van remény a változtatásra, rádöbbenteni arra, hogy nem a helyén kezeli a dolgokat, még nem nőtt fel ahhoz, hogy tanítson, igazi szeretet adni tudjon, ne csak elfogadjon.
Szeretetet adni sokkal nagyobb boldogság, mint kapni. Ennek a varázsát még nem érzi...

Ugrás a teljes írásra: El kell, hogy mondjam...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook