Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ekcéma kezelése fórum

Ekcéma kezelése (beszélgetős fórum)


14. szaszy88 (válaszként erre: 12. - Tulipán***)
2023. jan. 9. 23:34
Igen mar nem viszket csak neha de akkor sem vakarom :D bizok a sudocrembe mert ez csak a femtol jott elobes orvos ir csak fel mas kremet viszont itt kulfoldon nem egyszeru orvoshoz eljutni akar 3_4 hetet is varni kell mire megvizsgal egy sima haziorvos sajnos. Koszonom
13. katt2 (válaszként erre: 8. - Soufflet)
2023. jan. 9. 18:28
Na, ugye... nyugodtan kérdezz, mindig segíteni fogok... :(
12. tulipán*** (válaszként erre: 5. - Szaszy88)
2023. jan. 9. 17:11
Próbáld lefertőtleníteni mert ha sokat vakarod és felszakad a bőröd, akkor el is tud fertőződni és az rettenetesen viszket. Szóval nem árt közben a fertőtlenítés, hátha azért viszket most, mert baktériumok kerültek a sebbe.
2023. jan. 9. 12:56
Én a jó öreg Flucinarra szavazok.
10. b9e097a9f6 (válaszként erre: 1. - Szaszy88)
2023. jan. 9. 12:40
Sok hidratálás ami segíti a tüneteket, de azonnali enyhülést nekem is csak a szteroid hozott, meg egy pimekrolimuszt tartalmazó, Elidel nevű krém.
2023. jan. 9. 12:38

Még egy szavazat az Eucerinre


[link]


Mindenféle viszketésre használtuk már.

8. Soufflet (válaszként erre: 7. - Katt2)
2023. jan. 9. 10:49

Excema?

Toled a legjobb tanacsot kerni.

7. katt2 (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2023. jan. 9. 08:57
Én is kipróbáltam rengeteg krémet, kenőcsöt, de rettenetesen viszketett egy kis ponton a bőröm. ( Az Exxema semmit nem ér. ) Volt otthon Fucidin, ez egy antibiotikum tartalmú kenőcs, egyszer bekentem, 5 perc múlva elállt a viszketés. Még kétszer bekentem és egy pár nap múlva semmi nyoma nem volt az excémának.
6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Szaszy88)
2023. jan. 9. 06:38
Van rengeteg krém, amit ajánlanak ekcémára, de ténylegesen sajnos nálunk is csak a szteroidos krémek váltak be.
5. szaszy88 (válaszként erre: 2. - Tulipán***)
2023. jan. 9. 00:27
Azota sem viseltem semmit de kb 1 hete mar h nem mult el … hol jobb hol rosszabb koszi
4. szaszy88 (válaszként erre: 3. - Vigyefene)
2023. jan. 9. 00:26
Koszi
3. vigyefene (válaszként erre: 1. - Szaszy88)
2023. jan. 9. 00:04

Van ez a krém is, ha hozzá tudsz jutni. Eczemára ajánják.

[link]

2. tulipán*** (válaszként erre: 1. - Szaszy88)
2023. jan. 8. 23:53
Nekem is ekcémás a bőröm és az ilyen gyulladások el szoktak múlni pár nap után, ha nem viseled többé a fémet. Azonnali segítséget sajnos csak a szteroidos krémek nyújtanak, amit orvos írhat csak fel. Lehet, hogy másnak esetleg beváltak más vény nélküli készítmények, nekem nem igazán.
2023. jan. 8. 23:45
Sziasztok. Fem allaergian van viszont neha semmi bajom ha pl par oran keresztul hordok egy nyaklancot ,de volt mar ugy h viszketett tole a boron .. de semmi komolyabb. Viszont legutobb kb 4 oran keresztul hordtam egy nyaklancot viszketett is a nyakam majd levettem magamrol masnapra ekcemas lett a borom. Meg soha nem volt ….!! Mar szaraz de nem akar elmulni… elkezdtem Sudocremel kenni attol jobb lett de amint abbahagytam visszajott az egesz piros lett es viszket. Adjatok otleteket mit csinaljak … borgyogyasHoz most nemtudok menni mert kulfoldon vagyok. Koszonom a tippeket

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook