Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egyre jobban szőrösödöm, mindenhol, SEGÍTSÉG!!! fórum

Egyre jobban szőrösödöm, mindenhol, SEGÍTSÉG!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3
13. trapiti (válaszként erre: 10. - Bogyóó)
2011. dec. 21. 23:31
Bővebben: makroszkóposan az ovariumok cystás elváltozása, a nemi hormonok (LH, FSH) szuintjének, arányának abnormálsi eltolódása, inzulin-rezisztencia, mentsruációs zavarok, fokozott szőrnövekedés, túlsúly, meddőség stb. által jellemezhető kórkép.
12. Bogyóó (válaszként erre: 7. - Trapiti)
2011. dec. 21. 23:31
Azért van befelé, de ezt is csak hallottam, , van de nem csöpög ki, viszont ha felnyúlok akkor véres...
11. trapiti (válaszként erre: 8. - Bogyóó)
2011. dec. 21. 23:30

Ennyiből még semmit sem lehet biztosan mondani. A lényeg, hogy hormonális problémák tünetei lehetnek amiket leírsz.

Egyébként polycystás ovarium syndroma, egy elég összetett endokrin kórkép.

10. Bogyóó (válaszként erre: 9. - Babszibobó)
2011. dec. 21. 23:29
Bővebben??? Oké utána tudok nézni, csak gondoltam megkérdezem...
9. babszibobó (válaszként erre: 8. - Bogyóó)
2011. dec. 21. 23:29
Polycisztás Ovárium Szindróma
2011. dec. 21. 23:27
PCOS???? Az meg mi???
7. trapiti (válaszként erre: 6. - Babszibobó)
2011. dec. 21. 23:24

Többek között ez is lehet :)


Csak melléksesen: nem létezik olyan, hogy "befelé menstruál" valaki. Olyan van, hogy kevls, pl. nem volt vastag a nyálkahártya. De mindenképp kifelé jön.

6. babszibobó (válaszként erre: 1. - Bogyóó)
2011. dec. 21. 23:21
Ez így hirtelen pl: PCOS tünet is lehet, főleg ha a menstruációddal is gond van!
2011. dec. 21. 23:20
befelé van és kevésamensid, szőrösödsz, ... egy sürgősnőgyógyászati kivisgálás kéne, hormon gond lehet
4. trapiti (válaszként erre: 1. - Bogyóó)
2011. dec. 21. 23:20
A másik fórumtémáddal összevetve, szerintem nőgyógyász-endokrinológushoz kellene fordulnod!
3. timycat (válaszként erre: 1. - Bogyóó)
2011. dec. 21. 23:18
A gyantától nem puhább, "vékonyabb" szőröd lesz, hanem kevesebb; az a kevesebb viszont jobban látható; de pl a pihék gyantázása sokkal jobban fáj -legalább is nekem- mint az erősebb szőrszálaké. Ergo semmi különös nincs abban, hogy a gyantától erősebb a szőrszál.
2011. dec. 21. 23:15
Esetleg megérne egy endokrinológiai kivizsgálást, pl. magasabb tesztoszteron szint okozhat ilyen panaszt.
2011. dec. 21. 23:12

Sziaztok!!!!


Kicsit szégyellek erről beszélni és nagyon zavar, de szeretnék tenni elenne. A lényeg, hogy szerintem a lábam, sokkal sokkal szőrösebb mint egy normális nőnek. Ha gyantázom azt a részt ahol még eddig nem pl. a combomat nyárra, ahelyett, hogy gyengébb lenne a szőr erősödik és sötétebb is.

És ami esztétikailag nagyon csúnya az a bikini vonalnál, a combom belső része teljesen olyan, erős és sötét, és sajnos azt veszem észre hogy egyre több helyen erősödik, pedig soha nem borotváltam magamat.


Valaki tudna ebben segíteni, mert nagyon elvagyok keseredve!!!!


Köszönöm

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook