Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Normális az, hogy a pajzsmirigyemre kapok hormont, mivel alul működik, és egyre jobban szőrösödök? fórum

Normális az, hogy a pajzsmirigyemre kapok hormont, mivel alul működik, és egyre jobban szőrösödök? (tudásbázis kérdés)


7. d90cea3281 (válaszként erre: 5. - Mese)
2010. nov. 27. 14:11
A túlsúly valószinüleg a csökkent pm működéstől van,de ha csak egy hete szeded a gyógyszert,olyan rövid idő alatt nem nő hosszú szőrszál.
6. mese (válaszként erre: 4. - 5ab9515924)
2010. nov. 27. 14:09
mit jelent a pcos, erről még nem hallottam.De a pajzsmirigy eredményeim olyanok lettek,hogy még az endokrinológus sem tudott rá mit mondani,több orvossal konzultált, és nem érthették, hogy miért ilyenek az értékeim, ilyennel még nem találkoztak. Ezért kaptam a gyógyszert.
5. mese (válaszként erre: 3. - D90cea3281)
2010. nov. 27. 14:07

Nem ezt ma vettem észre. Igen jelentős túlsúllyal rendelkezem, és hosszú évek óta nagyon magas az inzulinom...

A doki azt mondta, mindenképp női hormonoknak kellene termelődnie a gyógyszer hatására.Mikor ma belenéztem a tükörbe, az arcomon, nagyon hosszú,erős szálak jelentkeztek, az államon.. és hirtelen tele lettem pattanással, miteszerrel.. egy hete szedem a gyógyszert.

4. 5ab9515924 (válaszként erre: 2. - Mese)
2010. nov. 27. 14:04
akkor te pcos vagy.endrohoz menj.engem kedden műtöttek a pcosom miatt,és a mensim 2nap múlva megjött.
2010. nov. 27. 14:04
Én egy éve szedek l-tiroxint,nem lettem szőrösebb...szerintem más baj van .Doki mond valamit?
2. mese
2010. nov. 27. 14:00
a menstruációmat kellene hogy meghozza, mert már 3 éve nincs vérzésem, erre fel, férfias jellegekkel találkozom...és az inzulinszintem is triplája a megengedett értéknek....
1. mese
2010. nov. 27. 13:59
Normális az, hogy a pajzsmirigyemre kapok hormont, mivel alul működik, és egyre jobban szőrösödök?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook