Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » 41 éves vagyok, és egyre jobban élek. Utazások, bulik,... fórum

41 éves vagyok, és egyre jobban élek. Utazások, bulik,... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
33. Alnisa (válaszként erre: 25. - Tumbo2)
2023. okt. 17. 08:10
Igen, a férfiak nagy része elnyomja a nőket.
32. Alnisa (válaszként erre: 31. - MariannK54)
2023. okt. 17. 08:10

Miből gondolod, hogy iszik? Egy szóval sem írta.

Anyukád alkoholista volt? Leírásodból ítélve, igen.


Egyébként sztem sincs rondább látvány egy részeg nőnél. Rettentő amikor 15 éves csitri módjára hangoskodnak, viháncolnak. Nem azt mondom, hogy nem lehet jó kedve, de egy részeg nő mindig visszataszító. Bár számomra a részeg férfi is. De itt persze nem arról beszélek, hogy nem lehet meginni 1 sört, vagy egy pohár bort.

31. MariannK54 (válaszként erre: 30. - PöttyösPanka)
2023. okt. 16. 21:26
Nem hasonlítottam hozzá. Én azt írtam hogy a bulizó negyvesekről nekem ő ugrik be. Rossz tapasztalat. Ennyi. Nem tudom milyen élete volt, de biztos lehetett volna jobb is ha nem issza el az agyát. Meg a máját.
30. PöttyösPanka (válaszként erre: 28. - MariannK54)
2023. okt. 16. 21:15
Ő ilyen volt. Te pedig folytatod az ítélkezést. Pedig fogalmad sincs, milyen sorsa lehetett szegénynek. Az is beszédes, hogy egy alapvetően pozitív vallomás kiíróját egyből egy vén alkoholistához hasonlítasz. Pedig csak megosztotta, hogy jól érzi magát a bőrében.
2023. okt. 16. 15:29
De amúgy meg valószínű semmire nem emlékezett már másnap. Amikor kivakarta valaki az árokból. 😏
28. MariannK54 (válaszként erre: 23. - PöttyösPanka)
2023. okt. 16. 15:27
Egy alkesz volt, aki felfeküdt az asztalra, ha ahhoz volt kedve. Szánalom volt. Szánalmas az összes ilyen luvnya akinek abból áll a szórakozás, hogy hétvégente jól leissza magát aztan az d*gja meg aki akarja. Fiatalkorodban még tudsz takarózni azzal hogy nem tudom mit cselekedtem, vagy fiatal vagyok, megtehetem, de egy nő aki mar leélte az élete javát, tudjon már disztingválni. :) Egyébként 40 is lehetett, egy alkoholistáról nehéz megállapítani hány éves.
27. tumbo2 (válaszként erre: 15. - C5a6a8cba1)
2023. okt. 16. 15:20
én is,bár mindig az voltam.reggel elmegyek a boltba,a húgomhoz fél órára,másra nincs is igényem.
26. jooeva (válaszként erre: 23. - PöttyösPanka)
2023. okt. 16. 15:17

Ez nekem is eszembe jutott, illetve a kamasz gyerekeim megnyilvánulásain.

Mi elsősök voltunk középiskolában és a kezdő 24 éves tanár is "öreg" volt hozzánk képest, sőt még a 1 éves végzősök is.


Nem beszélve arról, hogy némely 40-50-es nő fényévekkel csinosabb, stílusosabb, kisportoltabb, mint sok huszonéves...

25. tumbo2 (válaszként erre: 22. - Alnisa)
2023. okt. 16. 15:15
nem csak azok,hanem akinek meghal a férje is,nagyon sokan.a húgom szomszédasszonyánál is átjáróház van,egész nap beszél mindenkivel,míg a férje élt,még a kapun belül sem mehetett be senki.de az öreg szomszédasszonyom is.jár fürdőbe,napközi otthonba,a férje sehova sem engedte.
24. jooeva (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 16. 15:14

Akkor hajrá!

Én már jóval elmúltam 40, de még 50-en innen.

Hasonlóan érzek én is, anyagi háttér biztosítva, gyerekek már nagyok, párom támogat (ő nem az a bulizós tipus) és igen, eljárok koncertekre, fesztiválokra, kocsmázni a barátnőimmel. És nagyon jó, élvezem!

25-30 éve is szerettem a pezsgést!

23. PöttyösPanka (válaszként erre: 21. - MariannK54)
2023. okt. 16. 15:07

Ha ti akkor húsz körül voltatok, lehet, hogy az az ötvenes nő igazából csak negyvenes volt, csak nektek tűnt rettenetesen öregnek. Amikor alsós voltam, az érettségizőket bácsiknak és néniknek láttam.


Ezen a hozzászóláson is látszik, hogy akinek az számít, hogy mások mit gondolnak róla, az sosem lesz boldog. Nem vagyok még ötvenes, de ha annyi leszek, és arra szottyan kedvem, biztos, hogy nem néhány csitri nemtetszése fog visszatartani attól, hogy belecsípjek pár fiatal srác hátsójába. A véleményetek arról a nőről sokkal inkább benneteket minősít, mint azt a nőt.

22. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 16. 10:05

Frissen elvált nő vagy? Mert általában amikor kiszabadulnak a nők egy szar kapcsolatból, akkor kezdenek el így élni.

Semmi gond ezzel, csak olyan tipikus. Szabadság öröme!

21. MariannK54 (válaszként erre: 10. - LBO)
2023. okt. 15. 18:52
A halálhoz még fiatal, az összes többihez meg már öreg. :) Emlékeztek amikor a huszas éveinkben kinevettük azokat akik idősebbek voltak mint mi, de mégis úgy viselkedtek mint egy tinédzser? A kocsmában ahol hétvégi bulik előtt összejöttünk, megalapoztuk a jókedvet úgymond, volt egy hippi nőszemély. Olyan 50-es éveiben járhatott. Bepróbálkozott minden fiatal srácnál. Szörnyű volt. Mondjuk volt benne pia, rendesen. :D Gondolom az Fi nem ilyen bulikba jár, de nem tudom, előttem mindig ő van. Ez a nő. Aki azt gondolta hogy ötvenakárhány évesen is bárkit megdönthet. :)
2023. okt. 15. 18:08
A bulizás nem életkortól függ, bulizásra mindig szükség van.
19. MariannK54 (válaszként erre: 13. - 55Judit)
2023. okt. 15. 17:59
Gandhi? Vagy Paulo Coelho? Könnyen beszélnek. Nekik elég volt az is hogy leültek egy pálmafa alá, aztan elgondolkodtak. A lemenő nap fényében. Az élet nem fekete meg fehér. Ha ilyen egyszerű lenne könnyen kisakkozhatnánk az életünket. De az ember mégis mindent elront. Még azt is ami elronthatatlan.
18. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 15. 17:42
Én is 40 vagyok es az elmúlt 4 évben sokkal többet bulizok, nyaralok, mint korábban. De ehhez el kellett jutni egy egzisztenciális jó szintre és az kellett, hogy felneveltunk már egy gyereket, aki tud vigyázni a kisebbre 😁😁😁😍
17. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 15. 17:35
Én is 40-es éveimben éreztem legjobban magam. Gyerekkorom után 40-55 között volt legszebb az élet.
2023. okt. 15. 17:34

Én már nem vágyom bulizni. Bár Ozorát megneznem pár órára de tovább nem 😂 utazni utaznek, de azért huszonevesen előre dolgoztam ez ügyben.

Pár évvel idősebb vagyok, mint te, de az én utamhoz képest ez most egy nagyon nyugodt és boldog korszak (nem tökéletes vagy hibátlan, csak nagy dolgok rendben vannak).

Kívánom hogy érezd jól magad a bőrödben még sokáig!

2023. okt. 15. 12:42
Én meg egyre introvertáltabb leszek ahogy öregszem.
14. Kacsahercegno (válaszként erre: 3. - MariannK54)
2023. okt. 15. 11:04

Uhhh ilyen rosszindulatú kommentet is rég láttam :D


Bocs az offért, vallomástevőnek jó szórakozást!!

13. 55Judit (válaszként erre: 3. - MariannK54)
2023. okt. 15. 09:32
Tök mindegy mi lett volna ha... Az ember amikor rágódik a múlton, olyankor magának árt. Abból kell kihozni a legjobbat, legtöbbet ami éppen van. Minden pillanatban van választási lehetőségünk nem egy, melyik útra lépjünk a mostani helyzetből. Ahol vagyok, oda én jöttem, és mindenki más is elmondhatja ezt.😀
2023. okt. 15. 08:00
41 évesen én is királynak éreztem magam--át fog ez az életérzés értékelődni--nem feltétlenül a megbánás irányába!! nem akarom a kedved szegni,de ez is csak egy korszak(eleje-vége)
11. LBO (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 15. 07:54
Én ugyan így vagyok. Gyerekek már nagyok, mindenünk megvan, most már csak élvezzük az életet. 😊
10. LBO (válaszként erre: 3. - MariannK54)
2023. okt. 15. 07:51
40 évesen nem fiatal? 😉
9. Myra
2023. okt. 14. 23:25
Gratulálok
2023. okt. 14. 23:14
Egészségedre!
2023. okt. 14. 21:52
Jó is az.😀
6. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 14. 20:47
Jól érzed magad, elégedett vagy, ez a lényeg, más nem számít.
5. Gretaa (válaszként erre: 3. - MariannK54)
2023. okt. 14. 20:18
Ha jól érzed magad nem számít ,hogy hoszonéves vagy negyven valahanyas évjáratú vagy szerintem.🙃
2023. okt. 14. 20:13
A lényeg hogy van időd ránk is, köszönjük! 😅
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook