Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egyre jobb nő fórum

Egyre jobb nő (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egyre jobb nő

1 2
2011. nov. 2. 19:26

Ez aranyos kis cikk, nagyon tetszett! Jó, hogy valaki nem tartja normálisnak, hogy utálja a testét és ahelyett, hogy betegre diétázná magát, inkább igyekszik megszeretni önmagát úgy, ahogy van! És ha valamin változtat, akkor azt nem az önutálat, hanem az egészsége miatt csinálja..

Ügyes vagy!;o)

2011. nov. 2. 19:15
Gratulálok..) nekem nagyon tetszett!!
2011. nov. 2. 19:03
Gratula a cikkhez!Nagyon tetszett,neked pedig hajrá!:-)Csak így tovább..
2011. nov. 2. 18:44

"Ma visszasírom a 20 éves testemet, amit akkor utáltam." :o)

45-öt töltöttem a nyáron, nem sírom vissza a 20 éves testemet... az ajándék volt, a mainak minden centijéért minden egyes eltüntetett narancsbőr foltocskáért megdolgoztam... többre értékelem, és jobban szeretem, mint hajdan a 20 évest. :)

Szeresd és tiszteld magad... ha ez megvan, szeretni és tisztelni fogod a tested is, és eszerint fogsz bánni, törődni vele... :) ... jó úton vagy... hajrá! :)

2011. nov. 2. 18:16

Nem csak nekem lesz ismerős, hogy a húsz évesen rútnak tartott és takargatott testet visszasírja az ember lánya:))

Gratula a cikkhez, nagyon jó lett!

2011. nov. 2. 18:13

Imádtam:DDDD

Szeresd a tested bébi!!!!Hát ki , ha te se????

És ha te ,,,is más is fogja!!!

Jó kis cikk ez!!Pozitív és előremutató:DDD

2011. nov. 2. 18:08
Fodrok, hullámok, csíkok tarkítják a testem. A mellem két klasszik tejeszacskó, a derekam vonalát csak mérőszalaggal találom meg. A vörös alól kikandikál az ősz, ha hagyom. Tudom, mi az a bőrkeményedés és a szőrtüszőgyulladás. A szépségtanácsadó szerint már feszesítő krémet kellene használnom. Nem olyan karcsú, mint szeretném, mégis egyre jobban szeretem a testem!

Ugrás a teljes írásra: Egyre jobb nő
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook