Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egyetemen szakmai gyakorlat alól felmentés? fórum

Egyetemen szakmai gyakorlat alól felmentés? (beszélgetős fórum)


9. secret8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 11. 18:52

Szakmai gyakorlat híján a diplomád is veszélyben.

Benne kell lennie a jövőbeli életrajzodban is, hol szereztél szakmai tapasztalatot, enélkül kevés lehetőséged van elhelyezkedni. Hogy fogsz dolgozni?

2022. jún. 11. 07:59
Ezt ne az interneten próbáld kideríteni, van azon az egyetemen tanulmányi osztály, írj nekik egy emailt a kérdéseiddel miután felvettek. Nem baj ha korai, jobb felkészülni előre, mint akkor kapálózni amikor 1 hét múlva már a gyakorlatra kéne menned.
7. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 11. 07:30

Erről már nyitottál fórumot. Ott gondolom kaptál a kérdéseidre választ.


Az egyetemre most jelentkeztél, tehát a szakmai gyakorlat kérdése még várhat.


A szakmai gyakorlat tanulói jogviszony, nem jár érte fizetés és nem számít munkaviszonynak.

6. Hattori (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 10. 22:41
Nagyon spéci helyzet, írj dékánnak méltányosságit.
2022. jún. 10. 22:34
Szakm.gyakorlat alól az egyetem nem ad felmentést.
2022. jún. 10. 21:52
Érdekes. A szakmai gyakorlat úgy tudom nem számít munkaviszonynak. Nézz utána alaposabban.
2022. jún. 10. 21:48
Milyen szakon leszel ?
2022. jún. 10. 21:46
Mivel a gyakorlati oktatás fontos rèsze az oktatásnak, ezèrt nem sok esèly van arra,hogy felmentenek alóla. Nálunk a fősulin szigorúan vettèk a gyakorlati rèszt.
2022. jún. 10. 21:15
Tartós beteg súlyosan mozgássérült vagyok nappali képzésre jelentkeztem de nekem távoktatásban fog megvalósulni az egész. Meg tudtam, hogy aki szak.gyakorlatot végez azt bejelenti a munkaügy de a tesóm ápolásin van velem és ha gyakorlatra mennék az ápolási megszűnne. Ezért szeretnék felmentést kapni szerintetek ez lehetséges?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook