Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egyedülálló anyák mindennapjai fórum

Egyedülálló anyák mindennapjai (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
209. mixy 12 (válaszként erre: 208. - Fe20557d00)
2007. aug. 21. 13:48
Igen rá jöttem,hogy nincs értelme a kesergésnek.Tegnap is hívott a volt párom,mert hallotta voltam bulizni és piszkálja a csőrét,hogy nem bezárkozom hanem inkább élem az életem egy kicsit.Örülök,hogy ti is jól éreztétek magatokat a hétvégén.A fiúkat nekem is el vitte az apjuk.Látom nem nagyon várod a munka kezdést.Amúgy mit dolgozol?Legyen további szép napotok.
208. fe20557d00 (válaszként erre: 207. - Mixy 12)
2007. aug. 20. 11:37

Ennek igazán örülök és jó hogy nem otthon keseregsz:)

Köszönöm kérdésed nekünk is jól telik a hétvége,elég sűrű programokkal.Voltunk kerti partin,a Balcsinál,és ma délután is megyünk grillezni a szüleimhez.Kislányom volt két napot az pjánál ők elmentek kirándulni...jól érezte magát.Még holnap meg holnapután szabin leszek aztán megkezdődik a kemyény munka:(.

207. mixy 12 (válaszként erre: 206. - Fe20557d00)
2007. aug. 20. 08:51

Szia!

Igen már sokkal jobban vagyok lelkileg és ebben sok része van a barátoknak.Megint el mentem bulizni és nagyon jó volt.Nem hagynak,hogy keseregjek és ez nagyon jó érzés.Veletek mi újság,hogy telik a hétvégétek?

2007. aug. 19. 20:47

Mi újság van veletek lányok?

Zsu77!Ha jól emlékszem most voltál hosszú hétvégén egy esküvőn...milyen volt?

Jutka2?Apuci itthon van az ünnep miatt?

Mixy!Lelkileg jobban vagy?

Abégil!....nagy a csend.

205. mixy 12 (válaszként erre: 204. - Zsu77)
2007. aug. 18. 17:03

Szia!

Hát van benne vmi igazság,amúgy nem is jött,nem is telefonált.Tehát a be ígért segítségből semmi se lett,de talán jobb is így.Szép hétvégét kívánok nektek.

204. Zsu77 (válaszként erre: 203. - Mixy 12)
2007. aug. 15. 12:11

Amúgy egy hazug fráter lehet (bocsi a nyíltságért), mert amikor megfenyegetett azt mondta boldog az exe mellet, aztán meg segíteni akar és nincs is az exe mellett. Jól teszed, ha nem foglalkozol vele.

Amúgy én is egy kicsit átértékeltem idővel a dolgot, nem biztos, hogy azzal őt bántom, ha teljesen elzárkózunk tőle, mint a hétvége mutatja, azzal inkább, hogy ami elől menekült ismét itt van vagyis a : FELELŐSSÉG.

Na ez jó magyartalan lett:P

203. mixy 12 (válaszként erre: 201. - Zsu77)
2007. aug. 15. 12:03
Én meg úgy vagyok vele már,hogy nem kell a segítsége.Mert amikor már jöttek a gondok akkor szépen le lépet ne utólag akarjon már segíteni,amikor már mással él.Az én életembe már nem engedm őt bele folyni semmilyen szinten,főleg azok után,hogy meg fenyegetett meg amiket tett.
202. mixy 12 (válaszként erre: 195. - Fe20557d00)
2007. aug. 15. 11:55
Már túl tettem magam a történteken és jobb is,hogy vége lett.Viszont a gyerekeket igen meg viselte ez,főleg a két kisebbet.A nagy fiam hamar át lépett ezen a szakitáson,viszont a kislány még mindig hiányolja mert ő úgy született,hogy tudja ki az apja,de ezt a jó madarat teljes mértékben el fogadta.És ő meg amikor kisétált az ajtón akkor azt se mondta nekik sziasztok.Ez gusztustalan volt tőle.
201. Zsu77 (válaszként erre: 191. - Mixy 12)
2007. aug. 15. 10:53
Persze, hogy ezt mondja, nálunk is elhangzott ez kb. 2 hétig, de semmit sem tett, hogy újra együtt legyen a család. Ő is bulizott, berúgott stb. Nálunk is tagadja a barátnőt, amit meg is értek, akkor mindenki őt hibáztatná, így meg kettőn áll a vásár alapon ketten "visszük el a balhét". Csak remélni tudjuk, hogy az igért segítség tényleg segítség lesz és nem a másik életébe való beleavatkozás.
200. Zsu77 (válaszként erre: 189. - 29f8245603)
2007. aug. 15. 10:49
Nem jó, hogy a családod így áll a dologhoz, de te azért ne legyél egyedül. Mikor ilyen kis depis hangulatban vagy sétálj egyet a picivel, beszélgess, vagy legalább írj. Könnyebben kibillensz belőle. Én is terveztem a kicsimnek kistestvért, de jelen helyzetbe , de már nagyobb pocakos koromban ezen túltettem magamat. Majd az élet hozza. Természetes, hogy társat szeretnél, hidd el, olyan fiatal vagy előtted az élet. egy gyerkőc mellől pedig egyszerűbben megoldhatod még a napi problémákat is egyedül, aztán előbb egy jó társ és már jöhet is a babuka:)
199. Zsu77 (válaszként erre: 194. - Fe20557d00)
2007. aug. 15. 10:44

Kicsit fáradt vagyok, mert itt a Balcsin most rengeteg német van és éjjel-hajnalban szinte tombolnak. Eszterke nem tud rendesen aludni tőlük, így nagyon nyűgös és még a munka is elég sok. Na, de még a jövőhét aztán ismét minden csendes és nyugodt lesz.

Nálatok mi a helyzet?

198. Zsu77 (válaszként erre: 193. - Ccd9bb7d17)
2007. aug. 15. 10:41
Mi a helyzet a kicsivel? Beteg még? Csak nem ebbe a nyamvadt calici vírusba esett bele?
197. fe20557d00 (válaszként erre: 187. - Ccd9bb7d17)
2007. aug. 15. 07:54
Kisfiad beteg még?Nálunk babóka napközben amíg dolgozom mamázik,jövő csütörtökön meg kezdődik az óvoda.Lesz névnapozás,párom és a kicsikém egyre jobban imádják egymást:-)Olyan jól telt a hétvége....
196. fe20557d00 (válaszként erre: 189. - 29f8245603)
2007. aug. 15. 07:50

Csendben vagy!!Remélem azért mert sűrű sűrű programok közeppette nincs időd írni:-)

Azért írj egy pár sort nekünk.

195. fe20557d00 (válaszként erre: 191. - Mixy 12)
2007. aug. 15. 07:49

Tényleg próbáld ki a netet:-)))

Egy részeges manusz totál kikészített volna,nagyon jól jártál hogy VÉGE!

Gyerekek hogy fogadták?Ők csípték?

194. fe20557d00 (válaszként erre: 192. - Zsu77)
2007. aug. 15. 07:46

Savanyú a szőlő apucinak:-))))

Egyébként hogy vagy?

193. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 192. - Zsu77)
2007. aug. 14. 17:28
ügyes vagy nagyon...:-))
192. Zsu77
2007. aug. 14. 12:53

Sziasztok!

Kicsit elhavaztam a munkámban. Most ebédelnek a kollegák gondoltam írok pár sort, mert 1-kor megyek én is haza, enni.

Nagyon jó ötlet volt az ügyvédnőmtől, hogy menjek bele a közös gyermekfelügyeletbe és adjak feladatokat neki. Szombaton esett az eső, a kislány az okos apukájával a kerben az eprek között járkált. Persze ők is és még az udvar is merő mocsok volt. Mondtam hol vannak az eszközök, úgyhogy hisztiző gyereket kellet rendbe tennie és még takarítani is kellett. Aztán mindig szemrehányást tesz miért nem altathatja el (csak nálam és a maminál hajlandó elaludni), no akkor rajta. Fél órát bömböltek, aztán fél órát nyűglődtek. Jött jelenteni alszik a kislány. Erre odatoltam a szuper bicót, amit közösen vett az egész családja vele együtt az első szülinapra és közöltem, hogy rögzítse a kormányt, mert így nem tudjuk használni. Idétlenkedett is rendesen, aztán apa megsajnálta. 7-kor már teljesen ki volt akadva, ment volna, de még kitaláltam, hogy légyszi vidd le a pelusokat a kukába, készíts már egy üveg teát stb. Nagyon megviselhette, mert azóta nem jelentkezett:)))))

191. mixy 12 (válaszként erre: 178. - Fe20557d00)
2007. aug. 13. 11:20

Szia bogica10!

Tudod,azt hittem vele jól fogok járni,de be látom nagyon nagyot tévedtem.Ma egyébként felhívott,hogy ő még nem fejezte be ezt a kapcsolatot és az exével sincs együtt,meg,hogy segíteni akar nekem...stb ja és én gondolkodjak el(szokásos bla-bla-bla)Valahogy nem tudok már be dőlni ennek a beszédnek.Pénteken is olyan szinten volt állitólag be rúgva,hogy a buszról igen nehezen tudott leszállni.Most már egyre jobban örülök én is,hogy el ment.Annak meg még jobban,hogy a szombatom nagyon jól sikerült.Még ha eleinte lelkiztem is a gyerekek miatt,de nem bántam meg.

190. fe20557d00 (válaszként erre: 189. - 29f8245603)
2007. aug. 13. 11:12

Azért abba is gondolj bele hogy nem minden babuska egyforma.Nálunk az én kicsikém nagyon nehéz baba volt,nem alvás,nem evés rendesen és ami csak belefér sírás!!!Totál ki voltam,és akkor még mellettem volt az exem.Szóval szerintem a vágy és amit a valós élet nyújt a között óriási a különbség....nagyon gondold meg.

Vannak barátaid?Te is kicsit próbálj meg egyedül is kikapcsolódni....hátha akkor nem csúszol olyan mélyre a depresszióba:-(

Beszéltek amúgy egymással?Mi a terve?Jön a Manódhoz?

2007. aug. 13. 11:02

Sziasztok!

nekünk gyorsan tellt a hétvégénk,lementünk bajára egy jo kis halászlevet enni,vasárnap pedig apukáméknál voltunk meg az "anyósnál"

teljesen képmutato a helyzet...ap,uéknál sem éreztem valami jol magam ezek után szoval kicsit olyan elvonulos hangulatban voltam.szerettem volna elbujni egyedül egy kicsit.

a babára én vágyom nagyon és legföképpen a mano miatt hogy legyen neki egy testvére akivel együtt nőhet fel.már sokszor ugy gondolom hogy teljesen egyedül is vállalnám.

igaz hogy fiatal vagyok még és sokmindent szeretnék még az élettől,többek között egy olyan férfit aki végre megbecsül és szeret ugy ahogy vagyok!!

bocsi de ugy érzem egy kicsit depis kezdek lenni...jo hogy van ez a forum!!!és persze ti akik ismeretlenül tartják a lelket egy sorstársban!!

188. fe20557d00 (válaszként erre: 187. - Ccd9bb7d17)
2007. aug. 13. 09:10
Szegényke:-(Remélem hamar meggyógyul!
2007. aug. 13. 09:09
most szóltak,bencust csak hozzák dokihoz,délután rendel:-(
2007. aug. 13. 09:08

:-)))Ezt én sem értem.Kb olyan szinten,mintha ők lennének házasok és én lettem volna a galád csábító aki a férje szeretője volt!!!!!

Szerintem a múltra féltékenyek és nem bírják elviselni hogy valaha voltak ezek a férfiak más nő mellett is boldogok.Ráadásul az exem engem nem utál...és tuti ez is zavarja.Volt hogy az én nevemen szólította ráadásul becézve....:-))Gondolhatod!!

És tuti azt is érzik hogy hiába váltunk el tőlük a kötődést teljes mértékbe nem lehet elvágni.Mondjuk biztos vannak olyan válások ahol igen,ott talán nem is féltékenykedik az új...nem tudom.

2007. aug. 13. 08:31
az elején az volt a helyzet,hogy én laktam h...on,a expasi uj...on,a nő a két város között féluton,férj és exférj és én Debr.ben doliztunk...időnként ő heti egy két nap ő vitta haza manót bölcsiből,és általában akkor vitte másnap reggel mikor én mentem a buszhoz,mert mindketten 8kor kezdtünk,így találkoztunk és bevitt dolgozni...persze titkoban,és ha hívta a nő,márpedig hívta,intett hogy meg se mozduljak...többnyire azért hívta,nem vagyok e ott...pedig akkor már rég nem volt semmi köztünk...a nőci oltzári féltékeny,nem is jöhetett soha egyedül a gyerekért az apa,még most sem...van hogy ketten jönnek,vagy a nőci egyedül....de miért ők féltékenyek????
184. fe20557d00 (válaszként erre: 183. - Ccd9bb7d17)
2007. aug. 13. 08:25

Aha!Hát nálunk sajnos a nő miatt lett a válás így a mai napig az exem titokba segít nekem.Sajnos több oldal kevés lenne ide hogy leírjam mennyit mocskolódott felém a nő:-(

Annyira féltékeny az exemre,hogy folyton engem mocskol.Olyan is volt hogy azt mondta exemnek hogy mindenki tudja hogy én kurválkodom....csak a volt férjem nem.Ezt az exem mesélte el nekem kiakadva hogy a nője mennyire utál engem.Pedig nekem lenne rá okom,ő lépett be az életünkbe és ő marta el tőlem...Persze aki menni akar elmegy,csak azt nem értem miért kell engem utálni!

2007. aug. 13. 08:16
szerintem megvolt....úgy értem ismerte,"üzletileg"...a nőnek tutira tetszett...hogy volt köze hozzá hogy elköltözött,vagy utánna csapott le rá lelkét pátyolgatni,fogalmam sincs,de már nem is érdekel...
182. fe20557d00 (válaszként erre: 181. - Ccd9bb7d17)
2007. aug. 13. 08:13
És azt megkérdezhetem hogy ez a nő amikor házasok voltatok már megvolt a párodnak? Vagy őt már később ismerte meg?
181. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 180. - Fe20557d00)
2007. aug. 13. 08:10

Köszönöm,egyelőre rendben van minden...csak el ne kiabáljam...Bencuska odavan apázni,majd sterdán jön haza,sajna hasmenős lett,de gyógyulgat...

Nekem is rendes az ex és a felesége is ilyen szempontból...volt hogy beteg volt a nagy,szállított az újasszony bennünket kivizsgálni...ez belefér,a férje fia.....amin meglepődtem,hogy a kicsi lett beteg,felajánlotta hogy elvisz,ne buszozzunk két gyerkőccel,így elvitt kivizsgálásra,másnap vissza,majd mivel kórházba kerültünk ők vittek be...voltunk együtt már gyerekprogramon...két gyerkőc és két anyukának látszó valaki,akik közül az egyikek gyerek mindkettőnek azt mondja anya...na meg is szokták kérdezni ki az anyukája!

2007. aug. 13. 07:57
Jutka2!Veletek mi újság?
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook