Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egyedül boldogan?!!! fórum

Egyedül boldogan?!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. febr. 3. 18:39

Ezt sasoljátok!


[link]


Semmi új információkat nem mondanak az "új" nickek...

2011. jan. 26. 08:04
Na,küldtem!:)
75. 06bfdda89d (válaszként erre: 73. - Veledjooo)
2011. jan. 26. 07:44

:) De együttjár az agyunk!:)Pont ezzel akartam nyitni,hogy ezen gondolkodtam...Én mondjuk azon,hogy minden változás jó-e tényleg...Szerintem ez nem az.Én nem tudom annak tartani.Szerintem sokkal könnyebb boldogabbnak lenni,ha az ember naiv.Utópisztikus leszek:képzelj el egy világot,ahol mindenki naiv...Nem hangzik rosszul...És hogy kapcsolódjunk a topikhoz:szerintem ha mindenki arra a sorsra jut,hogy kiábrándul,akkor jobb,ha inkább igyekszik azt más kárán tenni,jobb,ha minél kevesebb a saját tapasztalat.Jobb úgy dönteni,hogy az ember nem lesz naiv,mint átélni.Jó volt kedvesnek,aranyosnak lenni őszintén,mint ez az állandó vicsorgás itt belül,amit jelenleg érzek.Nagyon jégcsapos fagyos,bleh...Én nem örülök neki.És még sorolhatnék egy-két jelzőt,ha nem lenne ciki kiírni...

Jajj,írok ám,csak tegnap is úgy jártam,hogy pont,ahogy elküldtem,hogy jó,írok,már várt egy privi,aztán lenyúltak a nózid elöl.Írok,hogy tisztán láss,legyen egy összképed rólam!:)

74. 6a6e086e31 (válaszként erre: 73. - Veledjooo)
2011. jan. 26. 07:34
Jó Reggelt, ebben megint csak nagyon egyet értek veled:)
73. veledjooo (válaszként erre: 71. - 06bfdda89d)
2011. jan. 26. 07:12

Írj, mert elvesztettem a szálat! :))


... ma reggel filózgattam ezen a kérdésen munkába jövet, hogy haragszom, nem haragszom, meg ki tehet róla, ha valami félresikerül... és (esetemben) arra jutottam, hogy én... igaziból megismerünk valakit, valamiért vonzódunk hozzá, az az egy valami adott, aztán a többit meg hozzágondoljuk. Meg van az elképzelésünk az ideális társról, és ezt a burkot ráhúzzuk az illetőre... aztán amikor meg kiderül, hogy nem is olyan, nem is ő az, akkor pedig nagyon-nagyon megsértődünk, pedig háááát ő akkor is az a - számunkra - gáz pasi volt, amikor megismertük, csak mi nem voltunk hajlandók meglátni, becsuktuk a szép szemünket rendesen.... ezért aztán kié a balhé? nanááááá... :))))

72. 06bfdda89d (válaszként erre: 70. - Fibonacci)
2011. jan. 25. 21:41
Akkor tényleg örültem,csak...az újabb hidegzuhany a saját korlátaim lettek,amire nem számítottam...Most pedig tudomásul vettem,csak épp...haragszom az összes bűnbakra,akikről azt gondolom,hogy súlyos érdemben hozzájárultak ahhoz,hogy így vagyok.Még nem tudom,hogy leverem-e rajtuk,ma eljátszottam a gondolattal,bevallom...:)
71. 06bfdda89d (válaszként erre: 69. - Veledjooo)
2011. jan. 25. 21:39

Írok privit,mert...nem vagyok átlagos eset,így...

Így jártam!:P És erről nem kifejezetten az tehet,aki azt mondta,hogy elege van belőlem egy kerek életre és többet hallani sem akar rólam...Ez itt az alapvető baj.Illetve...ma is agyaltam ezen és igazából nem is bánom,hogy így alakultam.

70. Fibonacci (válaszként erre: 68. - 06bfdda89d)
2011. jan. 25. 21:10

Hát igen. Már akkor is gondoltam, hogy nem nekem szántad válasznak, hanem inkább magadnak bíztatásnak, csak nem akartam visszautalni, nehogy megbántódj. :)

Most akkor én mondom: Fel a fejjel!

69. veledjooo (válaszként erre: 68. - 06bfdda89d)
2011. jan. 25. 21:03

... ne mááár, mindannyian voltunk naívak, hülyék és ostobák... szerintem nincs olyan nő, aki ne dőlt volna már be néhány sima, kedves mondatnak, ábrándos tekintetnek... ajjjjajjjjj, de mennyire... megszenvedtük, belehaltunk, aztán eltemettük... evvan. A változás pedig természetes, bárki aki az utadba kerül és figyelmet szentelsz rá, változtat rajtad... illetve változol a kapcsolat folytán... ez is normális. Ki fogsz simulni, egész biztos, csak kicsit több idő kell.

Megkérdezhetem hány éves vagy? (akár priviben) :)

68. 06bfdda89d (válaszként erre: 67. - Fibonacci)
2011. jan. 25. 21:00

Így igaz.Ez meg itt a folytatás...Szerintem könnyű a képet összerakni...Ezek nagyon klassz mondatok annak,aki akar valakit,mert magányos.Közben én meg rájöttem,hogy bizonyos gátak miatt én már más nem is igen tudok lenni.Nekem ez kiskapu,kegyelemdöfés,akármi.Ennyi.Van egy bizonyos dolog,amivel már nem tudom felvenni a harcot,nem tudok belőle kitörni,elfáradtam.

Mostanában sok minden történt,ami elevenen felhozta.Majdnem vizsgám is bánta...:( Nem igazán tehetek róla.A sima napok meg csupa-csupa menekülés.Szép...

Szóval nekem ez nem igazán üzi - akkor még azt hittem az volt,mert minden áron rendbe akartam jönni ebből,így gyakoroltam is rendesen:) és...na jó,nem mesélek...Ez más sztori.:) A lényeg: valószínűleg azért nem tudok rendbejönni,mert ezzel együtt megváltoztam én is...Elég drasztikusan.

Tehát nem most vagyok megdőlve,ahogy mondtad,hanem már jó ideje és nagyon-nagyon durván.Így jár,aki hülye naiv ostoba,mint amilyen én voltam.Szopacs.

67. Fibonacci (válaszként erre: 65. - 06bfdda89d)
2011. jan. 25. 20:26

Ezt te írtad nekem a "milyen pasira vágysz" fórumon. Pedig én nem is voltam, vagyok negatív, csak realista. :) Ehhez képest te most nagyon megdőltél! Akkor most küldöm neked, hátha segít kicsit. :)


"Ah!Ne légy már ilyen negatív. . . Halászni is csak ott lehet, ahol dögivel van hal. Na. Ott kell szemezgetni. De az én pecahelyem, hétpecsétes titok. És most (is) van valaki kiszemelt áldozat, aki (szintén)ilyen és van még egy jó pár ott. . . :DDD


Fel a fejjel!!!:))) "


(válasz Fibonacci 41. hozzászólására) Válasz erre Privát üzenet

66. l.luiselotte (válaszként erre: 37. - Veledjooo)
2011. jan. 25. 20:01
Ezt nem tudtam én ilyen szépen megfogalmazni, hogy aki párkapcsolatban boldog tud lenni, az egyedül is képes a boldogságra, mert rendelkezik a boldogságra való hajlammal.( ez az én esetemben igaz is, mindkét állapotra )
65. 06bfdda89d (válaszként erre: 63. - Veledjooo)
2011. jan. 24. 21:11
Ó,én is leléptem szó nélkül...:D Kilakkoztam a körmeim...Végre lehet!Félévközben nem,más különben ugrott a félév!:P Igen...vannak ilyen sulik.És nem is vallásos,meg egyéb hasonló ext-rémség...:D Még van egy hetem így virítani...:DDD Pompás!:)Amúgy elegendő gyakorlás híján szerintem rémesen sikerült...:DDD
64. 06bfdda89d (válaszként erre: 62. - Veledjooo)
2011. jan. 24. 21:09

A mi?:DDD


Hm...Jól fogalmazol nagyon.Szívesen mennék veled privire,ha van kedved.Az kicsit lazább is,mindenki akkor válaszol,amikor jobban van ideje!A hsz.kicsit chat-jellegű...:D

63. veledjooo (válaszként erre: 61. - 06bfdda89d)
2011. jan. 24. 20:21
Bocsi, le kell lépnem, mert aprókám nyomulna a géphez. További szép estét! :)
62. veledjooo (válaszként erre: 61. - 06bfdda89d)
2011. jan. 24. 20:21
... az igazság, hogy nem tudok pozitívat írni pillanatnyilag, mert én is belefutottam méltatlan helyzetbe, de vannak kellemes kapcsolatok is... goooondolom. :) Kicsit lazítani kell, kötetlenül ismerkedni, bolondozni... hm? Nem szabad elhatárolódni, mert aztán jön a cica, a kutya, a hörcsög meg az aranyhal. ;)
61. 06bfdda89d (válaszként erre: 60. - Veledjooo)
2011. jan. 24. 20:11

Vuh...Kényesebbnél kényesebb kérdések...:)

1.Igyekszem ilyenbe nem belekeveredni,csak nem hagyják!:)

2.Pont náluk is csak a rosszat látom...:P

:DDD

60. veledjooo (válaszként erre: 58. - 06bfdda89d)
2011. jan. 24. 20:08
... azért kicsit nyitni kell... szerintem, max az ember, ha már megégett, legközelebb nem teszi bele szívét-lelkét. Állítólag úgy is lehet... (én még nem tudtam úgy.) Mondjuk ha vannak barátaid, akikkel elmászkálsz, ismerőseid, akikkel jókat dumálsz, akkor előbb vagy utóbb lazul ez a dolog szerintem. Talán látod majd magad körül, hogy nem mindenki annyira gáz....talán... :)
59. 06bfdda89d (válaszként erre: 57. - Veledjooo)
2011. jan. 24. 20:05
Brrr...Ne ijesztgess!:DDD
58. 06bfdda89d (válaszként erre: 55. - Veledjooo)
2011. jan. 24. 20:05
Miket kérdezel...:) Őszintén?Én nagyon szeretnék másképp dönteni,csak...nem megy!Néha meg is ijedek,hogy majd úgy végzem,mint a "Reszkessetek betörők2"-ben az a galambos nőci,he-he...:D De legalább nem mondhatom majd,hogy le se...:DDD
57. veledjooo (válaszként erre: 56. - 06bfdda89d)
2011. jan. 24. 20:04
:) Végülis lényeg, hogy jól érezd magad... és ha ez kell hozzá, akkor ez. Aztán majd ha más kell, akkor másképp lesz. :)
56. 06bfdda89d (válaszként erre: 54. - Veledjooo)
2011. jan. 24. 20:03
Defektes ja...Mert...Na mindegy.A lényeg,hogy rám jobb hatással van,ha inkább egyedül maradok.Ha semmi nem emlékeztet arra,ami épp aktuálisan sz*r.El teszek-veszek magamnak,mint egy öreglány,aztán kész.:D
55. veledjooo (válaszként erre: 53. - 06bfdda89d)
2011. jan. 24. 20:01
Értem... és akkor már vége... így döntöttél, örökre? Neeeeeeeeeeeem.... ugye neeeeeeem?
54. veledjooo (válaszként erre: 52. - 06bfdda89d)
2011. jan. 24. 20:00
Ma éppen ilyen defektes napod volt! :) Mindenkinek más az az idő, ami után tovább tud lépni, és nyitni tud egy újabb lehetőség felé...
53. 06bfdda89d (válaszként erre: 51. - Veledjooo)
2011. jan. 24. 19:59
Nem,mert nem igazán ez a lényeg.Egy eset,nem eset,nekem ez így már a pont az "i"-re.És elszenvedve magamat...hát...nem is tudnék másképp vélekedni.Lehetett volna,lsd:előző hsz!:)
2011. jan. 24. 19:58
Ja meg persze azóta lett volna egy pár igazán lehetőség is,amikről szépen lemondogattam...Ö-ö-ö...Beijedtem!:D Úgyhogy tényleg komolyan gondolom!:D Bár lehet,hogy: :( Á,mindegy is!:)Kicsit amolyan tao-san kezelem az ügyet már,csak néha egy-két aktualitás nem jó érzelmi reakciókat vált ki belőlem,amolyan defektest...:D
51. veledjooo (válaszként erre: 49. - 06bfdda89d)
2011. jan. 24. 19:58
... hát a továbblépés. Nem lehet mindent mindent megoldani, és nem is kell... szerintem. Nem minden ér annyit, hogy megoldáson törjük a fejünket, és pazaroljuk rá az időnként. Észrevettem, hogy nem akarsz többet írni róla.
50. 06bfdda89d (válaszként erre: 48. - Veledjooo)
2011. jan. 24. 19:55
:D Tök jó a nicked!:DDD
49. 06bfdda89d (válaszként erre: 48. - Veledjooo)
2011. jan. 24. 19:55
Hogy érted,hogy megkönnyebbülés?(A témáról nem írnék többet,ha nem gond.)De hogy érted?Te tudsz valamit?:)Én a megoldások embere vagyok és nem csak az én,de mások élménye alapján jutottam erre.
48. veledjooo (válaszként erre: 47. - 06bfdda89d)
2011. jan. 24. 19:50
... akkor ezután jön a megkönnyebbülés? ... mennyi időt voltatok együtt, hogy több mint 5 hónap, amíg kihevered?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook