Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egyedül boldogan?!!! fórum

Egyedül boldogan?!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3
47. 06bfdda89d (válaszként erre: 45. - Veledjooo)
2011. jan. 24. 19:46
De ez ilyen summa summarum inkább már.;)
46. 06bfdda89d (válaszként erre: 45. - Veledjooo)
2011. jan. 24. 19:44
Ja.
45. veledjooo (válaszként erre: 44. - 06bfdda89d)
2011. jan. 24. 19:43
...úúúú, és még mindig ilyen indulatokat vált ki belőled? :/ ... akkor ez elég durva lehetett.. :/
44. 06bfdda89d (válaszként erre: 41. - Veledjooo)
2011. jan. 24. 19:42
5 hó
2011. jan. 24. 19:42
yessss...:)
42. 06bfdda89d (válaszként erre: 35. - 6a6e086e31)
2011. jan. 24. 19:37
Igen.Igyekszem!:)
41. veledjooo (válaszként erre: 40. - 06bfdda89d)
2011. jan. 24. 19:36
Mikor történt? ... ha nem titkos...
40. 06bfdda89d (válaszként erre: 34. - Veledjooo)
2011. jan. 24. 19:36

Kedves vagy igazán...Más is mondta már,hogy korai feladni,de...vannak koravének!:)


Hát...sz*r,ja.

39. 6a6e086e31 (válaszként erre: 37. - Veledjooo)
2011. jan. 24. 19:27
Egyetértek:)
38. 6a6e086e31 (válaszként erre: 36. - L.luiselotte)
2011. jan. 24. 19:26
Sajnos nagyrészt ez van, de vannak kivételes párok, akik megtalálják egymást és mindenben együtt tudnak lenni, jóban-rosszban.Akik figyelnek egymásra és a rosszban is egymást támogatják, nem fordulnak a másik ellen, ha már valami gond akad.Nem sok ilyet ismerek én sem, azt tény, d akik ezt megtapasztalják, a ők tényleg boldogok minden körülmények között.
37. veledjooo (válaszként erre: 36. - L.luiselotte)
2011. jan. 24. 19:21
Ez igaz... végülis azt gondolom, hogy aki párkapcsolatban tud boldog lenni, az egyedül is... vagy fordítva... aki egyedül képes a boldogságra, az tud csak párkapcsolatban is? ...hmmmmm...?
2011. jan. 24. 19:15
Bell 20-nak igaza van, hogy akinek párja van, az sem boldog. ( egymást teszik tönkre az emberek, a boldog időszak rövid ideig tart.) Az egyedüllétnek természetesen megvan a mindenki előtt ismert vonzereje, anyagi függetlenség, szabadidő, senkit nem kell kiszolgálni stb, de egy idő után nagyon meg lehet unni az egyedüllétet is, és az ember társra vágyik, persze lehet, hogy nem örökre.
35. 6a6e086e31 (válaszként erre: 33. - 06bfdda89d)
2011. jan. 24. 18:59
Én azt kívánom lásd majd máshogy:)Fogod is, remélem, de addig is jobb ha tényleg csak magaddal foglalkozol és élvezed az életed úgy ahogy neked jó!
34. veledjooo (válaszként erre: 31. - 06bfdda89d)
2011. jan. 24. 18:48
Friss nagyon az élmény? Annyira elkeseredettnek tűnsz... vagy ez nem is jó szó rá, de valahogy úgy tűnik, hogy nem olyan régen történt valami. Fiatal vagy még, hogy feladd.
33. 06bfdda89d (válaszként erre: 32. - 6a6e086e31)
2011. jan. 24. 18:34
De igen,mind.És ez alatt nem is csak azt az egy aspektust értem,amit írtam.Az csak az egyik része.Persze-persze most épp abból van elegem,az se kellene ismét élménynek,iszonyúan keserít,de...van itt még más is velük kapcsolatban.Én nagyon sötéten látom ezt a kérdést már több,mint egy éve az én életemet tekintve.De másokét is elnézve...Ez úgy ahogy van szar és reménytelen.Én speciel totál nem bízom már senkiben.Nem is akarok!Ha újra élhetném az éveim valamettől,tuti azt tenném,amit a topikindító írt!Tuti!Eddigi tapasztalatom,ami akár nem is feltétlen az enyém,csak más kára,dehát nekem is akad:ezt mondja!Persze a dühroham csak akkor szokott elkapni(ma is ez volt,kapóra jött a topik,he-he:)ha történik valami,ami legutóbbi élményemre emlékeztet,amúgy igyekszem messziről kikerülni őket...Hm...Néha sikerül!:)
2011. jan. 24. 17:42
Nem ilyen rosszak ezek a férfiak azért:)Én is szenvedtem már pasi matt, 2 év huza volna, általás, önáltatás után szabadultam a "szerelemből" nem mondom, hogy könnyű volt:)De, se előtte, se utána nem találkoztam szemét pasival, igaz valahol mind magával volt jobban elfoglalva..Most viszont a kivételt is megtaláltam!Remélem örökre:)
31. 06bfdda89d (válaszként erre: 30. - 1d1983f461)
2011. jan. 24. 14:33
A lényeget ki is mondtad...De nem elég csak az,hogy nem közli,hanem egyenesen hazudik.Mind.Hazudik rólad,az érzéseiről veled kapcsolatban,az elképzeléseiről és lesz*rja,hogy veled mi van...Én nem fogok a zavarosban (finom voltam és nőies)kotorászni az biztos.Etessék meg azt,akit tudnak.Én valósággal úgy látom,ahogy a viccben (valamelyikben szépen ki van gyűjtve)hogy a férfiak ha ezt vagy azt mondják,az valójában mit is jelent.Komolyan nem érdemelnek meg minket.Sem a hűségünket,sem azt,hogy szeressük őket,vagy törődjünk velük.Mert egy nap felkel és azt mondja: "hm...meguntam".Én meg őket.:SSSS
30. 1d1983f461 (válaszként erre: 29. - 06bfdda89d)
2011. jan. 24. 14:08

Én azért hiszek abban, hogy a megfelelő nő mellett a férfi tud normális lenni. Nekem is van rá példa, hogy aki végletekig szemét volt velem, az mára már példás férj és család apa egy másik nő mellett. Nem én voltam neki az igazi, csak az a baj, hogy ezt hogy ezt annak ellenére, hogy tudják nem mindegyik közli, mert amíg nem jön jobb Te is jó vagy...

Kérdés az, hogy Te (Mi) megtaláljuk e valaha, lehet nem, lehet igen. Sokáig Én is ezt éreztem, amit Te, de az idő sok mindent megold és átalakít. Biztos Te is engedni fogsz idővel, csak résen kell lenni, ha jön megint egy férfi és nem engedni, hogy ismét hülyének nézzen:)

29. 06bfdda89d (válaszként erre: 1. - B065921e9b)
2011. jan. 24. 13:59

Tudod mit?Igazad van!Én is erre jutottam.Ahogy elnézlek te még időben ébredtél...Annyira szemetek tudnak lenni...Ez amolyan: turkálj a ...-ban/ben(képzelj oda valami bleh-t)és próbáld megtalálni benne így,amelyik nem olyan...Ja,és közben újra és újra vakard le magadról a ...-t(amit odaképzeltél,mint férfi-társadalom megszemélyesítést)

Én nagyon rossz véleménnyel vagyok,és nagyon elegem van és esélyt sem látok,hogy ez az álláspontom változzon.Tele vagyok haraggal,dühvel,keserűséggel és méreggel és egy nagy adag gyűlölettel...Szerintem nálam itt vége a dalnak,ez hótziher...Csak azért nem mondom,hogy mind szemét úgy ahogy van(házasságon kívüliek is és az azon belüliek is),mert van egy-két nőtársunk,akik váltig állítják,hogy van kivétel...

28. 6a6e086e31 (válaszként erre: 8. - Shila)
2011. jan. 23. 15:28
Így van Shila, így kell ezt:)
27. 6a6e086e31 (válaszként erre: 1. - B065921e9b)
2011. jan. 23. 15:25
szerintem határozottan meg kell nekik mondani, hogy neked így jó és hagyjanak fel ezzel végre!Nem baj, ha akár meg is sértődik a másik, legalább betalál neki a lényeg.Nem értem miért foglalkozol amúgy ennyire azzal, hogy mások mit gondolnak, bár ha folyton szekálnak, akkor érthető, hogy még inkább foglalkoztat a dolog.ha neked tényleg így jó, akkor minden rendben és különben sem megy az, hogy valakit leakasztunk a szögről, hogy legyen egy párunk.Rossz kapcsolat minek?Vagy olyan amiről tudod, hogy nem igazi mély érzések vannak benne.Sokan elvegetálnak, de te nem ezt akarod, ezt értesd meg azokkal akik értetlenkednek folyton!:)
26. 0490ce3abb (válaszként erre: 1. - B065921e9b)
2011. jan. 23. 13:40

Nem tudom, miért nem lehet tényleg megérteni, hogy egyszerűen van olyan időszak az ember életében, hogy valóban nem vágyik társra. Főleg több, egymást követő rossz tapasztalat után... Pusztán azért együtt lenni valakivel, hogy ne legyek egyedül és elvigyen ide-oda, baromság. Ráadásul ha a másiknak tényleg fontos vagyok, ő meg nekem nem, akkor még fájdalmat is okozunk neki.

Én mások kérdezősködését azzal védtem ki anno, hogy "Ha erőltetetten keresnék társat, úgysem találnék." illetve "Majd a sors alakítja, majd jön akinek jönnie kell." Ebben igazat adtak és békén hagytak.

Sok sikert!

2011. jan. 23. 12:22

Amúgy valóban arról szól a dolog inkább, hogy ez egy jó kis téma, amibe bele lehet kapaszkodni. Nehéz néha jó beszélgetés témát találni és ha ez ott van, akkor könnyen rá tud cuppanni bárki. Lehet benne sokat okoskodni, vesézgetni :)


Főleg ha neki sincs párja. Akkor valahol közben magát is győzködi :)

24. f36e266467 (válaszként erre: 18. - B065921e9b)
2011. jan. 23. 12:19

Szia Bell, ha olyan ember szekáll, akivel ezt már átbeszélted, akkor kérd meg, hogy ezt a témát ne erőltesse, mert megbeszéltétek és már nincs mit hozzá tenned.


Ha folytatja, akkor kérd meg, hogy tartsa tiszteletben a kérésedet.


Ha ennek ellenére tovább folytatja, akkor én ilyenkor megmondanám, hogy akkor most hagyjuk a beszélgetést és szóljon, ha elő tud rukkolni olyan témával, ami nem ez.


Mivel megkérted. :)

2011. jan. 23. 12:13
engem is "sajnaltak" hosszu idon keresztul... a kornyezetemben mindenki mindenkivel kavar csak azert h ne legyen egyedul! en maskent elek. s emiatt en is hallgattam eleget a tanacsaikat, megjegyzeseiket. most ujra egyedul vagyok. s ujra elkezdodott! piszkalnak. de annyira h mar en is kezdem azt hinni h nem talalok senkit. szoval engem kellemetlenul erint. de nincs most olyan szemely akivel szivesen randiznek...
22. spinneli (válaszként erre: 16. - B065921e9b)
2011. jan. 23. 12:07
Értem...de párt mindenki maga választ, ahogy a párkapcsolatát is mindenki maga működteti, attól, hogy másoknak nem jön össze, nem jelenti azt, hogy a tied is boldogtalan lesz, az, hogy boldog vagy sem, egyedül rajtad és a párodon fog múlni, nem máson.
21. veledjooo (válaszként erre: 20. - Veledjooo)
2011. jan. 23. 11:45
...mármint lyányka koromban, 26 évesen mentem férjhez, tehát előtte én is hallgattam rendesen. :))
20. veledjooo (válaszként erre: 18. - B065921e9b)
2011. jan. 23. 11:45
... én humorral szoktam... bevált... nincs pasim... nincs ám, ma nem érek rá semmiképp, melo, meg tanulni, meg blabla... de holnap már lesz... eeeeeeesküszöm! :))
19. Shila (válaszként erre: 18. - B065921e9b)
2011. jan. 23. 11:39

Akkor csak fordits hatat es setalj el! akkor abbahagyjak,mert ok maradnak szar szituba. Vagy csinalj ugy mintha meg sem hallanad D:

Nincs tobb otletem :P

2011. jan. 23. 11:34

Az rendben is van, hogy erélyesen mondjam meg a véleményem, csak utána meg ő van megsértődve, hogy szemtelen vagyok vele. Elég nehéz ez, de úgy látom nincs már választásom, mint csendben átvészelni.


Csak az a nehéz, hogy elég lobbanékony vagyok, és könnyen felhúzom magam, (habár könnyen le is engedek) és néha már csak utólag jut eszembe, hogy jobb lett volna nem is válaszolni a kérdésére.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook