Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egyéb élvezetek fórum

Egyéb élvezetek (beszélgetős fórum)


190. vmágika (válaszként erre: 187. - Ab4b6bc17d)
2008. jún. 17. 18:24

Szerintem itt falun még rosszabb is a helyzet,legalább is én ezt tapasztalom.


Hányszor,de hányszor hallottam hétfő reggelente a nagy tömegben a 15 évesek csak úgy ontották magukból hangosan a hétvégi élménybeszámolót!!


Szerintem se az alkoholtól várd a feloldást,inkább a párodtól.Ő sokkal többet tud segíteni:)


Az alkoholról nekem is hasonló a véleményem.

Az alkoholizmus is az első pohárkával kezdődik!

2008. jún. 17. 18:24
én szerencsére nem birom az alkoholt, ezért nem is iszom, a másik, h nem is izlik. Persze baileys jöhet mindig de az innivaló:)
2008. jún. 17. 18:22
Gimnazista koromban el-elmentünk discoba a barátnőkkel, haverokkal. Ez utóbbi körből bizony volt olyan szép, fiatal lány, hogy a földön fetrengett, négykézláb mászkált, mert annyira nem tudott mértéket tartani... ilyen életmód mellett nem is maradt szép és fiatal, pedig ő is kb. egyidős velem, 30 év körüli, most!
187. ab4b6bc17d (válaszként erre: 186. - Vmágika)
2008. jún. 17. 18:17

Hát, nem is tudom, Ági! Én is gátlásos vagyok, meg zárkózott alapjában véve, de soha nem gondoltam, hogy az alkohol majd felold bennem valamit.


Nem akarok itt hangzatokat kántálni, meg minden, de az alkohol csak rombol, öl és nyomorba dönt. A kis fiatal fruskáktól kezdve - a felnőtt embereken át az öregekig. Persze itt is igaz, hogy csak mértékkel... mert akkor nem lenne baj! De amíg affele sodródunk, amit írtál, hogy ettől várják az önbizalmat (ami ugye csak látszólagos, mert részegen nem is tudja, mit csinál), meg a megoldást... nagyon, nagyon, nagyon tragikus!

186. vmágika (válaszként erre: 184. - Ab4b6bc17d)
2008. jún. 17. 18:12

Szerintem erre leginkább azoknak van szükségük,akik egyébként gátlásosak és nem tudják magukat felszabadultan átadni magukakat az érzelmeknek.


Meg a 14 éves kislányok körében divat,mikor elvesztik a szüzességüket,hogy az italra foghassanak mindent.Azt is,hogy miért feküdtek úgy,mint egy darab fa.

Utólag persze mindig az a szemét pasi a hibás,aki "megerőszakolta".

185. ab4b6bc17d (válaszként erre: 169. - Lapozó)
2008. jún. 17. 18:06
Ez a kendős dolog jó ötlet. Az utolsó mondatod viszont megmosolyogtatott... muris lenne, ha látnám magam beszorulva a párom alá:) Ennél már csak az viccesebb, ha a férfi "belefullad" a nő nagy melleibe :) de én inkább úgy fogalmaznék, hogy belefelejtkezik...
184. ab4b6bc17d (válaszként erre: 168. - 80ASIQ)
2008. jún. 17. 17:56

Hali! Ez jó kérdés, mert én például sosem értettem, miért kell ahhoz leinni magunkat, hogy jól érezzük magunkat???


Nem vagyok antialkoholista, de nagyon keveset iszom, épp csak ünnepekkor, akkor is inkább Baileyst, krémlikőröket. Ami még jólesik, egy pohárka Sangria valamilyen zsíros kaja után. De a sört pl. nem tudnám meginnni magába, az is csak valami sült hús után esne jól.

Na, szóval, a mai fiatalok/felnőttek szerintem elképesztően sokat isznak! Hát, ne tudjátok meg, éppen egy olyan helyre megyek dolgozni, ahol ezek végzik... nem kell alkoholistának lenniük ahhoz, hogy 40-50 évesen "hadirokkantakká" váljanak a sok cigi-alkohol, pusztító életmódjuk miatt! Magyarán én nem tolerálom az alkoholizálást és mértéktelen dohányzást (főleg, ha passzívan még el is kell viselnem!)

2008. jún. 17. 15:35

fontos nekem, azért vagyok még vele...annyi okot adott már hogy elhagyjam de nem tettemm ert szeretem..na lényeg az, hogy maflamadár vagyok, az asztalra kéne csapnom, mert mindíg csaknyavajgok ez nemjó az nem de nem teszek semmit...még egy kis időt kap, utána kalap kabát..

szeretnék gyereket bizony bizony...és úgy hogy a 64 éves anyukám is boldog nagymama lehessen még sokáig...

lehet a gyerekét egyedül nevelő anyuka leszek, nem tudom hogy alakul a továbbiakban, de valóban sokat nem várhatok...

182. Zizisicc (válaszként erre: 178. - Blue Moon)
2008. jún. 17. 15:14
Szerintem meg igenis kéne erről beszélnetek. Te gondolsz valamit, eszerint viselkedsz, ő is gondol valamit ..... simán félreérthetitek egymást. Ez egy kicsit olyan, mintha homokba dugnád a fejed. Persze, ha ez az állapot Neked megfelelne, akkor nincs miért bolygatni, de nem így van! Téged ez megvisel, nem elégít ki semmilyen szempontból, ha jól figyeltem. Egy kicsit magadra kéne összpontosítanod. 28 éves vagy. Így szeretnél élni még x évig? Nem szeretnél gyereket? Ha igen, meddig várnál? Ha nem csinálsz semmit, ez egyre rosszabb lesz. Ha leültök, és tisztázzátok egymás közt, talán javulhat, de Te mindenképpen tisztábban fogsz látni, és még mindig dönthetsz, hogy ez Neked így nem elég, és mész, vagy hogy annyira fontos Neked Ő, hogy maradsz.
181. Blue Moon (válaszként erre: 168. - 80ASIQ)
2008. jún. 17. 15:09

ha iszom felszabadultabb vagyok..volt már olyan hogy annyira el voltam kenődve, hogy ittam és úgy menetem oda a páromhoz...le részegmalacozott...

de máskor mással jó volt, együtt ittunk együtt őrültünk meg (egymásért)....

ebbeől persze nem kell rendszert csinálni...

180. Zizisicc (válaszként erre: 177. - Blue Moon)
2008. jún. 17. 15:06
Igen én, én! :o)
179. Zizisicc (válaszként erre: 168. - 80ASIQ)
2008. jún. 17. 15:05
Alkalmanként tök jó lehet - mértékkel - de ha gyakran van rá szükség, akkor meg kéne keresni, hol a bibi, miért van rá szükség! :o))
2008. jún. 17. 15:05
nem hiszem, hogy ezen van mit beszélni...valahogy így alakult...11 éve vegyunk együtt én már nem várom a csodát, természetes, hogy megunt, a férfiak fordítva működnek mint a nők...én ragaszkodom hozzá és továbbra is lennék vele ő meg ahogyan múlik az idő egyre kevésbé...de betudom annak hogy öreg...:-)))
177. Blue Moon (válaszként erre: 176. - Zizisicc)
2008. jún. 17. 15:02
szia te te!
176. Zizisicc (válaszként erre: 173. - Blue Moon)
2008. jún. 17. 14:50
Beszéltetek már őszintén a problémátokról? Gondolom, igen. Ő mit mond? Mit vár a kapcsolatotoktól? Mit vár Tőled, és mit ad Ő Neked? És még lenne egy csomó kérdés ......
2008. jún. 17. 14:43
nem kocog de 1 héten 1x elmegyünk táncolni 2 órára...az nem túl sok..egyébként meg mostanában fizikai munkát végez, így még fáradtabb mint eddig mondjam azt használhatatlan..de nem baj így is szeretem :-)) Még ha nem is szakad meg, hogy tegyen kettőnkért valamit:-)) pedig leszoktam a dohányzásról is (16 évet cigiztem)...a kedvéért de úgy tűnik ez sem használ, mostmár végképp nem tudom mi a baj..:-))talán ha feltenném magam az internetre valami csábos pózban az tetszene neki....
174. 80ASIQ (válaszként erre: 173. - Blue Moon)
2008. jún. 17. 14:35
Ne add fel! Szokott kocogni? A fizikai kondíciójavítás állítólag segít. Nekem sem ártana, de ahhoz, hogy minden feladatnak, hobbinak, kedvenc időtöltésnek eleget tegyek, 48 órás napoknak kellene lenni. Jó lenna, ha nem lenne alvásigényem, akkor végigszórakoznám az éjszakát is.
2008. jún. 17. 14:18

én én...

a páromba lehelnék ha lehetne :-)))

de ő már un vagy csak nagyon vén...:-)))

172. 80ASIQ (válaszként erre: 171. - Blue Moon)
2008. jún. 17. 14:16

Már nem a régi? Őszintén és komolyan: 50 felett már hanyatlik az ember. Mi lesz veletek 10 év műlva?


Te vagy a "virágporos" meg "Telihold"?

Anyukám!! Te tudnál még életet lehelni belém! :)

171. Blue Moon (válaszként erre: 155. - 80ASIQ)
2008. jún. 17. 12:47
öreg vagy? ne keseríts el ...az én párom is 50...háááát.....már ne a régi...mint 39 évesen...kár hogy alig hiszem el:-(
2008. jún. 17. 12:43

"Ennek az ellenkezője is élvezetet adó, ha valaki a párja alatt vonaglik, kényelmetlen helyzetben, mégis csodás élményt adó módon."


Na,hát ha már itt tartunk,nekem ez a nyerő:)


Lehet,hogy kicsit perverz vagyok,de szeretem,a kiszolgáltatott helyzetet és az enyhe fájdalmat.


És a többiről még nem is beszéltem!:))

169. lapozó (válaszként erre: 164. - Vmágika)
2008. jún. 17. 12:31

Ugyan, a fojtogatás szót, én le sem írtam, de örülök, hogy ilyen elutasító vélemények jöttek.

Maradjunk, a kevesebb levegőnél.

Aki hason fekve, párnába szorítja az arcát, maszti közben, akkor tudja fölemelni a fejét, amikor neki elég, és így szerezhet élményt arról, hogy jó érzés-e?

Ajánlom, hogy valami könnyű anyagból - például muszlinból - való kendőt tegyen a hátára, fenekére, és élvezze, hogy az, a mozgástól, lassan, vagy gyorsabban....lecsúszik.

Ennek az ellenkezője is élvezetet adó, ha valaki a párja alatt vonaglik, kényelmetlen helyzetben, mégis csodás élményt adó módon.

168. 80ASIQ
2008. jún. 17. 11:46
Ja, és az alkoholfogyasztásról mi a véleményetek? Most mint szex közbeni gátlásosságoldó vagy vágyfokozó funkcióra gondolok, nem kocsmázásra! :D
167. 80ASIQ (válaszként erre: 162. - Lapozó)
2008. jún. 17. 11:44

Üdv az érkezőnek! :)

A fojtogatásnak én sem vagyok híve, én inkább a szokásosnál is több oxigént adnék, ha lehetne, nem kevesebbet.

Az apró ügyeskedések témája érdekel.

2008. jún. 17. 10:43
Egyébként lapozó, én is láttam már fojtogatós szexet, valamelyik CSI-ben volt eléggé szemléletesen, s persze exitussal végződött szerencsétlen nő számára. Hát én az ilyesmitől iszonyodom és szerintem minden normális lelkületű embertársam is.
165. vmágika (válaszként erre: 163. - Ab4b6bc17d)
2008. jún. 17. 10:28
Bred!Nemcsak kapni,adni is jó:)))
164. vmágika (válaszként erre: 162. - Lapozó)
2008. jún. 17. 10:28
Van amivel egyetértek,de a fojtogatást köszi,kihagynám.Egyéb élménybeszámoló jöhet!:))
163. ab4b6bc17d (válaszként erre: 162. - Lapozó)
2008. jún. 17. 10:27

Hááát.... szerintem a fojtogatós "szeretkezés" egyfajta perverzitás, az már nagyon durva szado! Könnyen átmehet a végkifejletbe, nem, én azt semmiképp nem tartanám élvezetesnek! Sőt!



A spanking játékos formája viszont okozhat örömöt szerény véleményem szerint. Lehet, hogy azt még élvezném is - kapni:)

162. lapozó
2008. jún. 17. 10:19

Kedves Hölgyeim és Uram!


Egy-szuszra olvastam végig, az itt leírtakat, és a két hozzáfűznivalom:

- a paskolás - például ájulásnál - megszokott, élesztési módszer, amelyet nem durva, de határozott pofozgatással érnek el,

miért, ne lehetne serkentő, éber állapotban is,a paskolás, akár fenékre, akár felhajtott szoknyával, akár....más változatokkal?

- aki ki akarja próbálni, hogy amikor kevesebb levegőt kap, mint amennyit kívánna, nagyobb-e olyankor az élvezet, maszturbálás közben is teheti,

nem akarom leírni részletesen, hogyan történik, de láttam ilyet, és ha valaki kérdezi, szívesen elmondom,

ennek egyik változata, amikor a férfi

- szeretkezés közben - a szeretett hölgy nyakát szorítja;

vannak más - apró - ügyeskedések, amelyek még nem durvák, de már örömöt fokozók lehetnek.

161. ab4b6bc17d (válaszként erre: 152. - 80ASIQ)
2008. jún. 16. 22:14

Semmi gond! Én nem bánom, ha másról is beszélgetünk :)


Egyébként meg mondjatok valamit, amit kibeszélhetünk ebben a témában. Mert érhetik az embert még megleptések...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook