Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy visszahúzódó szürke lány vagyok és mégis a kicsit művi nők a példaképeim. Lehet belőlem olyan? fórum

Egy visszahúzódó szürke lány vagyok és mégis a kicsit művi nők a példaképeim. Lehet belőlem olyan? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
24. Scania
2014. jan. 21. 01:56
Szerintem azzal nem megy sokra ha idealokat ajanlgatunk neki... en imadom dita von teeset de en nem tudnek egyuttelni az extravagans stilusaval.
23. 25800e2d09 (válaszként erre: 11. - F4e58693bd)
2014. jan. 21. 00:17

tudod mit, ha már példaképet keresel akkor Dita von Teese :)


igazi pin up ideál. modern kori Monroe. :)

22. Cucicsillag (válaszként erre: 11. - F4e58693bd)
2014. jan. 21. 00:01
Haj hullamosodasda pedig menj el kreatinos jhajkiegyenesitesre, barinom probalta es bevalt neki :)
21. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - F4e58693bd)
2014. jan. 20. 23:59

Latom, korabban mar inditottal ugyanebben a temaban forumot, ha azota nem valtoztal /valtoztattal, folosleges is. Ami nem belulrol jon, az csak alca es sugarzik rolad, ha nem vagy onmagad.

Pl.hiaba nepszeru a francia manikur, egyszer csinaltattam olyanra, majd visszamentem a kormoshoz meg aznap, hgy csinaljon vmit, mert megvadulok. Azota sem kapott el ilyen inger, mert nem illik hozzam es kesz.

Probald meg elfogadni magad :)

20. Scania
2014. jan. 20. 23:39

Vegyél arctonikot vagy fekete szappant kifejezetten zsíros bőrre, és azzal tisztítsd az arcod reggel és este, meg keress egy hidratálókrémet úgynevezett BB krémet ami zsíros bőrre van. Ha rámírsz priviben a holnapi vizsgám után segítek neked válogatni, de sajnos ma nincs időm, még 5 tétel hátravan. A korrektorral egymagában nem sokra mész.. azt ne használd úgy. Majd küldök neked linkeket is.

A hajadra használj balzsamot és nagyon óvatosan vasald.

Első lépésként a legfontosabb a megfelelő tisztítás és hidratálás mielőtt bármit rákennél. A korrektort egyelőre hagyd. Csak ront...

2014. jan. 20. 23:37

Tényleg, az én hajam is ilyen színű ha nem süt rá a nap.


[link]

18. f4e58693bd (válaszként erre: 14. - A7dd008376)
2014. jan. 20. 23:36

Ő is példakép, róla is elolvasok mindent, meg az esküvőjüket néztem, tetszett a menyasszonyi ruhája, de az ő öltözködése nem éppen az én korosztályomnak való.

Arról nem is beszélve hogy hajügyileg hasonló vagyok. Színre mindenképpen.

17. f4e58693bd (válaszként erre: 13. - Scania)
2014. jan. 20. 23:34

Nagyon régen mikor reklámozták. Olyan 5-6 éve. Az jó volt ahogy visszaemlékszem. Igaz megfogta a körmeim meg az ujjaim, de ha jól emlékszem a karomon látható volt a különbség.

Csak nagyon zsíros a bőröm.

16. f4e58693bd (válaszként erre: 12. - Scania)
2014. jan. 20. 23:33

Igen-igen, a szőkítéssel nekem is ez volt a bajom. Sokszor fogdostam és azt mondtam hogy "mint egy száraz falevél". Mióta nincs szőkítve mintha gyorsabban is nőne. Igaz most is festve van, de sötétbarnás-vörösesre. Ha rásüt a nap akkor vöröses, de amúgy elég sötét színű, kb olyan mint az eredetim. De az eredetimnek semmi fénye nem volt, ezért kentem rá ezt a színt.


A hidratáló jó a zsíros bőrre is? Korrektort használok, de mintha folyna le az arcom.

15. Scania
2014. jan. 20. 23:33
Azért mert mindenkinek más tetszik.
2014. jan. 20. 23:31

*remelem, hogy nem!*

*miert nem inkabb Katalin hercegnere??*

13. Scania
2014. jan. 20. 23:30
Barnító testápolót próbáltad már?
12. Scania
2014. jan. 20. 23:29

Ha úgy gondolod, hogy önbizalmat adna ha úgy néznél ki, akkor nézz utána a stílusuknak, hogy hogyan öltözködnek, kísérletezz, légy bátor, és ha valami nem tetszik akkor keress mást helyette. Ne ragadj bele ebbe az állapotba amiben én 22 éve vagyok.. : ) Én is most kezdtem el küzdeni ellene. A hajad semmiképp se szőkítsd ki, mert az enyémet tönkretette (ombre festésem volt egy neves szalonban) és úgy gubancolódik a 20. féle balzsam után is, hogy jövőhéten vállig érőre-se vágatom..

Szerintem csak bátran, talán majd a kísérletezés útján megtalálod önmagad. Próbálj sminkelni, nem kell egyből profi készletet beszerezned, vegyél egy színezett hidratálót, és egy szempillaspirált.. esetleg szemceruzát. Nézz videókat, én főként onnan tanultam meg sminkelni. Önbizalmat ad. Ha akarod egyszer kisminkellek :D

Szóval hajrá.

11. f4e58693bd (válaszként erre: 8. - A0c1361e44)
2014. jan. 20. 23:29

Semmi ötletem nincs a hajammal. Olyan semmilyen.

Régen mikor melírozva volt azt szerettem, olyasmi színű volt mint Ramónának, de mivel vékonyszálú a hajam meg még hullámosodik is, nagyon nem volt szép. Nem volt szép tartása. Most sem az mondjuk, de mivel sötétbarna mintha tömörebbnek tűnne. De a hajvasaló sem tett neki jót, mert minden nap vasaltam + a szőkítés + tépett fazonja volt, mintha alig lett volna hajam.


Én legszívesebben tetetnék be póthajat hogy dúsabb legyen, meg szoliznék. De a póthajtól szerintem a még meglévő hajam is megritkulna, a szolitól meg a bőrrák miatt félek. A családomban 3 bőrrákos is volt, egy halállal. De valami szín jó lenne.

2014. jan. 20. 23:15
Igen, nem nehez igy kinezni.
9. Mazsinka (válaszként erre: 8. - A0c1361e44)
2014. jan. 20. 23:12
Ja, három grácia... díszpéldányok. Egyébként tényleg találhatott volna szebb példaképeket.
8. a0c1361e44 (válaszként erre: 1. - F4e58693bd)
2014. jan. 20. 23:06

Berki Krisztián felesége ronda.

Dukai Regina sem szép,

Kis Ramóna helyes.

Mind három nőnél a smink a lényeg, meg a festett haja. Én láttalak már téged, és ilyen vastagságú sminkkel, ami rajtuk van, belőled is lehet hasonló lány, bár szerintem már azzal is feldobnád magad, ha valamit kezdenél a hajaddal, és egy icipicit sminkelnél, és kicsit gyakorolhatnál arcmimikát, mosolyt, fejtartást, azt ami a legelőnyösebb neked:)

7. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - F4e58693bd)
2014. jan. 20. 23:04

Nekem a második és a harmadik nem tűnt művinek, így az egy szem fotó alapján.

Simán ki tudod próbálni azt a stílust, smink és öltözködés kérdése. Viszont, az, hogy hogyan érzed magad abban a bőrben és hogyan viselkedsz, az más kérdés.

Próbáld ki.

2014. jan. 20. 23:03
Csak ilyenek neeeeeeeee legyél!!
5. moonlight13 (válaszként erre: 1. - F4e58693bd)
2014. jan. 20. 23:03
Egy párszor már megpróbáltunk meggyőzni, de úgy tűnik lehetetlen! A kép alapján egy helyes lány lehetsz! Miért akarsz másokra hasonlítani?
4. tavasz007 (válaszként erre: 1. - F4e58693bd)
2014. jan. 20. 23:00

jaj, neeeeeeeeeee

ne legyél olyan kérlek.......túl sok fassságot adnak a TV-ben, nem jó hatással van a fiatalokra...

2014. jan. 20. 23:00
Ők egyébként tök hétköznapi emberek. Semmivel sem különbek nálad.
2014. jan. 20. 22:59
Legyél önmagad. Szeresd önmagad.
2014. jan. 20. 22:57

Egy szürke kisegér vagyok. Félhosszú, kicsit tépett barna haj, fehér bőrű vagyok, nem sminkelek. Farmernadrág, lapos fekete bőrcsizma, hosszított kötött pulcsik. Semmilyen sem vagyok.

Nekem mégis azok akiket irigykedve nézek mostanában például Berki Krisztián felesége:

[link]

Vagy Dukai Regina:

[link]

Vagy Kiss Ramóna

[link]


Én ilyen szeretnék lenni mint ők. Elérhetem hogy ilyen legyek mint hétköznapi ember?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook