Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egy topic, ahol segítünk egymásnak öltözködéssel, sminkkel kapcsolatos kérdésekben. fórum

Egy topic, ahol segítünk egymásnak öltözködéssel, sminkkel kapcsolatos kérdésekben. (beszélgetős fórum)


2010. márc. 12. 08:35
A ruhákban nem merek tippet adni, mert nem tudom, milyen színű a hajad, az nagyon fontos.
179. 8264513f31 (válaszként erre: 176. - Cicmic87)
2010. márc. 12. 08:34

Szia!


Szerintem a legeslegszebb a kék szem esetében, ha kihúzod fekete szemszeruzával + fekete szempillaspirál, gyönyörűen kiemeli. Szerintem felesleges a szemhéjpúder. És manapság divatos az olyn smink, ami nem erős, szinte nem is látszik, de csodásan kiemeli a szép szemet, ez pont olyan.

2010. márc. 12. 07:39

ha kék szemű vagy és esetleg az arcszíned világos rózsaszín, a hajad világos-vagy közepesen barna, aranyos- vagy vöröses színű akkor még ezeket tudom ajánlani:


Ruházat: az ilyen típusú hölgyek kisugárzását meleg, világos pasztellszínekkel lehet kihangsúlyozni, mint pl. a lazac, őszibarack, világoszöld, elefántcsont vagy mézszín.


Arcszín: nagyon vékonyan felvitt árnyalt nappali krém elegendő. A helyes árnyalatok a természetes, a világos bézs, az aranybézs és az őszibarack.


Rúzsok, szájfények: lazac, rózsafa vagy ragyogó vérnarancs színű rúzsok, szájfények.


Szem: pasztellszínű szemhéjfesték, a szempillafesték harmonizáljon a szem színével.



remélem tudtam segíteni.

177. b72bf01933 (válaszként erre: 176. - Cicmic87)
2010. márc. 12. 07:35

jó reggelt!


egy két tipp a festéshez:


Az alábbi színekből használjuk a világos tónusúakat, ha világos a hajunk/bőrünk, illetve ha fiatalosak akarunk lenni.


A fényes szemhéjporok kiemelik a ráncokat: bánjunk velük, csínján.


A sötét színeket lehetőleg kontúrként használjuk.


A kék, kékeszöld és kékesszürke

szemhez az alábbi szemfestékek illenek:

-pezsgőszín,

-világosszürke,

-világos-rózsaszín,

-halványsárga,


-égszínkék,


-türkíz,

-levendula,

-mályva,

-ezüstszürke,

-szénszürke,

-kakaóbarna,

-zafírkék,

-acélkék,

-szürkéskék,



-királykék,

-bíborvörös,

-bordó


-minden barnás árnyalat,

-barnásszürke,


-padlizsán,

-lila,

-levendula,

-mályva,

-téglaszín és

-fekete.

176. cicmic87 (válaszként erre: 175. - Matica)
2010. márc. 12. 06:20

Szia!


Remélem segítenek majd, de örülök,hogy írtál!!!!!!

175. Matica (válaszként erre: 174. - Cicmic87)
2010. márc. 11. 23:18

Szia!

Szerintem elférünk még egy páran :)Légy üdvözölve.

Én festésben nem vagyok járatos, de szerintem a lányok tudnak tippeket adni.

2010. márc. 11. 22:44

Sziasztok lányok!


Remélem lehet még a topikhoz csatlakozni.

Nekem az lenne a kérdésem,hogy ha kék a szemem akkor milyen festék illene nekem? Nem igazán szoktam magam festeni!! Nálam annyiból áll,hogy szemceruza, szempillaspirál és szájfény, úgy vagyok vele,hogy inkább nem festem ki magam mint ,hogy bénán nézzek ki.


Segítségeteket köszönöm!!!!

173. Matica (válaszként erre: 172. - B72bf01933)
2010. márc. 11. 19:43

:))))))


Nahhh akkor ahhoz mit szólsz, a párom mindig a nagy mellű nőket szerette. Én sajnos csak "B" kosarasat hordok, ami szintúgy nem nagy. Most ledobtam 10 kg-ot és még van bőven hátra. A melleimből megy le leghamarabb, mert ugyan honnan. Már anno is kicsi volt, mi lesz még ezután. Mondtam, hogy én is felfújatom, ja pénz az ablakban, de nem engedné. Addig még jó, míg a "fenekem" kompenzálja, de mit csináljak ha még az is összemegy?

172. b72bf01933 (válaszként erre: 171. - Matica)
2010. márc. 11. 19:20

muszáj lesz vmit kitalálni :D


most olvastam egy topicot műcsöcsökről.már bocs a kifejezésért,legszívesebben én is megcsinéltatnám mert gyűlölöm hogy ilyen kicsi.tök bírtam amikor szoptattam olyan nagyok és kemények voltak. :) de hát ki teheti ezt meg??aki milliomos.és akkor az már nem is nő akinek kicsi?váááá,fúj de feltudok háborodni.

171. Matica (válaszként erre: 170. - B72bf01933)
2010. márc. 11. 19:14

A kamillát megtaláltam a neten, elvileg jó a sötét karikákra de azoknak nem ajánlott akik allergiásak rá.

Nálunk sem valami fényes az anyagi. Most a párom a kereső, de sajnos tele vagyunk hitellel, amit fizetni kell. A betegségem miatt nagyon elúsztunk, most meg melóm nincs. Már régen úgy vásárolok, hogy megnézem mi hol olcsóbb. A páromnak mindent megveszek az útra, de magamnak csak pont annyit, amit meg is eszek. Már nem fér bele a pazarlás.

Azért bízom benne, hogy találékony vagy, és hó végén is jut az asztalra. :)

170. b72bf01933 (válaszként erre: 169. - Matica)
2010. márc. 11. 17:42

igen én is úgy tudom.meg az ubi is a szeplőkre jó.vagyis arra is.

a diétával most úgy vagyok,hogy annyira szar lesz ez a hónapunk hogy kénytelen vagyok kevesebbet enni vagy semmit...mert különben nem lesz pénzünk hónap végén.

mire kifizetünk mindent nem marad semmi.

:) jó kis diéta...

169. Matica (válaszként erre: 167. - B72bf01933)
2010. márc. 11. 17:27

Aham, megint értelmezési zavarom van :) Arra valóban nem jó.


Hallottam valami citromos lemosást is, de az mintha szeplők halványítására lenne jó, meg apróbb ráncokra. Vagy nem?

168. Matica
2010. márc. 11. 17:21

Kiki--

Sajnálom, hogy nem jött össze a kúra. Én is szemezgettem egy két turbósítóval, de már annyival megjártam. Így ha nehezen is, de megelégszem a heti egy kilócskámmal. Pedig jobbnál, jobb dolgokat hallok. Olyankor nehéz nem elcsábulni. De én vagyok a hüle, miért hagytam, hogy ennyire elhízzak. Próbálj inkább olyannál maradni, ami eddig is működött.

167. b72bf01933 (válaszként erre: 166. - Matica)
2010. márc. 11. 17:16
de az puffadság,a fekete karikákra nem jó
166. Matica
2010. márc. 11. 17:13

A bánfi jó, anno én is használtam, bár nekem van miből hullania bőven, fel sem tűnik.

De ha patikában kérsz valamit, szerintem segítenek.


Buborka jó a duzzadt szemre. :)

És a kamilla. Forralt vizbe a virágzat, olyan tíz percig áztatni. Arclemosó pamacsot belemártod és langyosan ráteszed a szemeidre.

165. Matica (válaszként erre: 162. - 8264513f31)
2010. márc. 11. 17:06

Szia Baba!

De jó Neked, én nem tudok 5x keveset enni. Próbáltam, de mindig éhes vagyok és az már nem öt, hanem 15. :) A gyüminapnál is így vagyok. Bármennyi gyömölcsöt is eszek, mindig éhes vagyok. Az érdekes, hogyha lötyit csinálok belőle, akkor nincs ilyen érzetem. Viszont ha napi három a kajcsi, akkor este veszek meg valami kajcsiért. Szóval, már nagyon unom, valamire csak be kellene már állni.

Figyi te kopott kisegér :))) milyen lesz a hajad? Milyet szeretnél?

164. b72bf01933 (válaszként erre: 163. - 8264513f31)
2010. márc. 11. 16:44

hűha hát jót kérdeztél.mondjuk én amióta a bánfi hajszeszt használom nem hullik,sőt sokkal gyorsabban nő.

a karikás szemre nem tudok semmit.sajnos nekem is olyan mintha behúztak volna egy jó nagyot...

2010. márc. 11. 16:11

Ha már mind itt vagyunkérhetnék tanácsot?!


Hajpakolás érdekelne, soha nem használtam még, de növesztem a hajam, és egy ideje nagyon hullik, a szép sörényem most nem valami vastag. Nem tudtok rá valami megoldást. Tabletta,pakolás stb.



Másik dolog:

Szem alól a karikákat mivel lehet eltüntetni, nem sminkre gondolok. Pl uborka, de az butaság, szerintem nem hatásos.

2010. márc. 11. 16:08

Szia Matica!


Na végre, Téged is látunk, már kerestünk. :)


Megyógyultam és meg is javultam. Kezd az anyagcserém felgyorsulni. átálltam az 5-ször keveset táplálkozásra, és azóta minden rendben van, a böjt óta nem is puffadok, bár nagyon figyelek is a táplálkozásomra. Most jól érzem magam. Szombaton a bátyám menyasszonyával nagy vásárlás, végre lecserélem a ruhatáram. Holnap fodrász és megbeszélem vele, mikor csinálja meg a hajam, meg a melíromat. Nagyon várom már, hogy új külsőm legyen, nagyon unom a mostanit, már olyan kopott kisegér vagyok. Évek óta, ideje színt vinni a ruhatáramba.


Eldöntöttem, szoknyákat is veszek. Nehogy már ne vehesem fel egy kis többlettel, mások milyen súllyal felveszik.

Nem igaz?

161. Matica
2010. márc. 11. 15:44

Sziasztok Lányok!

Bocsi, hogy eltüntem, de már vagyok. Összeomlott a számítógépem és a fiam csak most tudta megcsinálni. Olvasok ám vissza. Remélem jól vagytok! Puszi mindenkinek.

160. b72bf01933 (válaszként erre: 159. - 8264513f31)
2010. márc. 11. 14:09

kaptam emailben őket.


nem tudom mi van vele.nem láttam már egy ideje.talán másik topicban cseveg.

2010. márc. 11. 12:42

Hát ez nagyon tetszett, szétröhögtem magam. hol olvasod ezeket?


:D


Majd gyere csajos! Maticával mi van?


Szép napot!

2010. márc. 11. 09:18
na mentem.telepítem a gépem,ha kész vagyok jövök.
2010. márc. 11. 09:11

EZT MINDEN AUTÓS OLVASSA EL, DŐLNI FOG!!! JOGOSÍTVÁNYUNK VÉDVE VAN!!



Egy 70 km/h Max. sebességű útszakaszon, 250 km/h sebességgel radarba

futó autós védőbeszéde a bíróságon :



"Tisztelt bíróság, valóban láttam egy fehér alapú, kör alakú táblát, amiben a 70-es szám volt, de nem volt semmilyen mértékegység mellette. Ahogy önök is tudják, az 1837. július 4-i törvény kötelezi országunkat a metrikus mértékegység használatára. Továbbá az 1961. május 3-i 65/501 számú törvény kimondja, hogy a hosszúság mértékegysége a méter, és az idő mértékegysége a másodperc. Én el sem tudom képzelni, hogy a Belügyminisztérium nem tartja tiszteletben a Köztársaság törvényeit. Tehát logikus, hogy ha nincs odaírva a mértékegység, akkor a sebesség alapértelmezés szerint m/sec- ban értendő. A 70 m/sec maximális sebesség, megfelel 252 km/h-nak. A rendőrök azt mondták, hogy 250 km/h sebességgel autóztam. Nem is vonom kétségbe a rend őreinek pontosságát. Tehát 2 km/h sebességgel a sebességkorlát alatt voltam. Így tisztelettel kérem a bíróságot, hogy adják vissza a jogosítványomat, amit egy sajnálatos tévedés folytán vettek el a rend éber őrei. "


Hoppá!


A magyar KRESZ-ben (1/1975 KPM-BM rendelet) sincs mértékegység, csak az, hogy "sebesség", ami így logikusan m/sec-ot jelent!


Másik baki a KRESZ-ben a biztonsági öv, amire csak annyi előírás van, hogy be kell csatolni, de az nincs ott, hogy az ember előtt vagy mögött kell becsatolni!


Továbbá a KRESZ-ben az sincs pontosítva, hogy a biztonsági öv miknek, vagy kiknek a biztonságát hivatott szolgálni. Így az szolgálhatja az ülések biztonságos rögzítését is!

156. b72bf01933 (válaszként erre: 155. - 8264513f31)
2010. márc. 11. 09:11
várjál van egy másik is.
155. 8264513f31 (válaszként erre: 154. - B72bf01933)
2010. márc. 11. 09:07
ÚÚÚÚÚúúúhhh. Ez nagyon dúrva. Köszi, ezután hogy megyek így takolni? ;D
2010. márc. 11. 08:57

Tankolás


Poénnak is hatalmas , ráadásul meg is történt..állítólag!



Hatalmas sor a benzinkútnál. Merci érkezik a sor mellett, és beáll a kúthoz. Kiszáll belőle pár napbarnított golyófejű ruhásszekrény. A legelső Ladából kiugrik az ürge, és mutatja nekik, hogy hol a sor vége.


Végigmérik őt és a kocsiját, majd pökhendi hangon "öcsi, ha neked is ilyen kocsid lesz, akkor te is soron kívül tankolhatsz".


Ürge szó nélkül megfordul, és beül a Ladába. A kopaszok arcáról csak akkor tűnt el a vigyor, amikor indítózott, majd padlógázzal, csikorgó kerekekkel beleállt a merci oldalába. Ezután tolatás, majd ismét padlógáz vagy ötször. Azután kiszállt a kocsiból, forgalmit, kulcsot a lábuk elé vágta "öcsi, majd akkor tankolsz soron kívül, ha olyan gyakran cseréled a kocsidat, mint én", és elsétált, mielőtt köpni-nyelni tudtak volna. A két óra múlva kiérkező rendőr megállapította, hogy a Zsiguli lopott volt.

2010. márc. 10. 17:47
A lila, szürke jól passzol a pinkhez.
152. 8264513f31 (válaszként erre: 151. - B72bf01933)
2010. márc. 10. 17:46
Én egy pink felsőt vennék fel hozzá. Ezüst ékszrekkel. Egy vastag lila övvel még lehet azzal is jól nézne ki.
2010. márc. 10. 15:58
csajok...fekete szoknyához ,pink színű legginghez milyen felső illik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook