Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egy topic, ahol segítünk egymásnak öltözködéssel, sminkkel kapcsolatos kérdésekben. fórum

Egy topic, ahol segítünk egymásnak öltözködéssel, sminkkel kapcsolatos kérdésekben. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
300. Matica (válaszként erre: 296. - 84882672dc)
2010. márc. 22. 22:14
nekik is vannak jó számaik, neked tetszik?
299. Matica
2010. márc. 22. 22:04
Nálam mindig van ügyeletes. Hol nyálas zenét hallgatok, hol lájtosat de van hogy őrültet. Tegnap Emíl lurez, Ebola cola. Tiszta dili. Vagy Rúzsa Magdi: Gábriel, Kasza Tibi hangját pl nagyon imádom. Stefano és Rita, Edda, szóval mint látjátok mindenevő vagyok
298. Matica (válaszként erre: 295. - 8264513f31)
2010. márc. 22. 21:55

Azért mert, a korosztályodhoz képest érettebb a felfogásod. Igaz ki mit hozott. A komolyzenét pl csak azért szeretem, mert a volt ofőm a zene tanárom is volt, és ő nagyon elveteműlt, volt ezen a téren.


Ezt a Jamest megnéztem de eddig nem jött be.

2010. márc. 22. 21:47

magyarok közül kit szerettek?? én mostanában Zséda számait hallgatom...


Madonna Nekem nagy kedvencem...

296. 84882672dc (válaszként erre: 294. - 8264513f31)
2010. márc. 22. 21:46
red hot chili peppers??? :)
295. 8264513f31 (válaszként erre: 293. - Matica)
2010. márc. 22. 21:44

Nosztalgia? :) :)



Miért vagyok én elvarázsolt kislány? :))

294. 8264513f31 (válaszként erre: 292. - Matica)
2010. márc. 22. 21:43

Mondjak kedvencet?


Maiak közül: James Blunt (ő nagy kedvenc), Alan Jackson

Régiek: Madonna, Abba stb.

293. Matica (válaszként erre: 291. - 84882672dc)
2010. márc. 22. 21:34

Ákos, igen ő tud. Amikor a párommal megismerkedtünk a rádióból a valami végetért száma szólt. Sima tenyér a hátamhoz ér....ó csak játszik a szél...

Az volt az első csók. Hmmm

292. Matica (válaszként erre: 290. - 8264513f31)
2010. márc. 22. 21:26

Na most márrr, miért vagy ilyen undi? :)))

Én se mindig hallgatom, de most ez tetszett. :O

Beethovenbe és Vivaldiba, nem tudok belekötni,:( én is szeretem mindkettőt. Azért lettem annyira okos, mert sokat hallgattam kislányként :)

Na nem ám beképzeltnek nézni, volt valami felmérés is. Mozartot is csípem, bár a csokija jobb szerintem. :)


Nem csodálom, hogy idősebb pasikat vonzol. Te is olyan elvarázsolt királylány vagy mint én.


Akkor tuccc tuccccc zenét nem is fogunk együtt hallgatni? :) Na mondj valami kedvencet és meglátom, hogy beteszem e meglepinek a naplómba

291. 84882672dc (válaszként erre: 290. - 8264513f31)
2010. márc. 22. 21:17
nana, mai zene pl. Kovács Ákos is!! Az azért nem igénytelen zajongás!!! :))))
2010. márc. 22. 21:09

Matica!


Jazz??????Jesszus. Na engem könnyen elűznél. :)

Én a komolyabb zenét jobban kedvelem. Most Mága Zoltán feldolgozott dalait részesítem előnyben, imádom ugyanis Beethovent, Vivaldit.


Persze a diszkó is jöhet, de inkább a 80-as, 90-es évek diszkója. A mai zene többsége nekem nem zene. Igénytelen zajongás.:)

289. Matica (válaszként erre: 288. - 84882672dc)
2010. márc. 22. 16:52
Ja vagy úgy,:) nálam nem tudom mi a szösszenet van.... már utána vagyok
288. 84882672dc (válaszként erre: 287. - Matica)
2010. márc. 22. 16:42
nem tudom! meg fog jönni... ilyenkor mindig szörnyű vagyok - még magamnak is :)
287. Matica (válaszként erre: 286. - 84882672dc)
2010. márc. 22. 16:34
Aztán miért vagy olyan nyomi...vagyis morcos? Mi a gondja kedves? Sírjunk együtt.
2010. márc. 22. 16:28
sziasztok...én meg tanulgatok...hangsúly a "gatok"-nál van....mert olyan nyomi hangulatom van.... morcos vagyok :(
285. Matica (válaszként erre: 282. - 8264513f31)
2010. márc. 22. 16:16

Biztos nagyon édi :)))

Én majdnem kerianyuéktól hoztam egy ilyen picit. Da a kutyim nem biztos, hogy örült volna neki. Így is féltékeny a cicánkra, mert Marcika bejár a házba, ő viszont nem jöhet be, csak nagyritkán.

284. Matica
2010. márc. 22. 16:01

Csajok én reggel óta átmentem buddhába. :)

Úgy bereluxáltam, mintha be lennék lőve. Most is jazzt hallgatok, pedig már nagyon régen nem volt ilyen. Most Diana Krall-t hallgatom, olyan jó a hangja. Teszek be a naplómba egy számot hama.

Amúgy a nagytakarítás nem nagyon megy, kellene egy kis ösztönzés. :)

283. Matica
2010. márc. 22. 15:53
Olyan jó, hogy elbeszélgetünk, nem? :))
2010. márc. 22. 15:22
Egyébként a kiskutyákról annyit, hogy nekem is van. Bent él velem. Tcsi-csivava keverék. Nagyon picike. Ő bárhova mehet, az ágyamban alszik velem. Felugrik az ágyam sarkára és ott alszik, amíg alszom. Ha lent vagyok, a kanapéra fekszik. Imádom, egy gyönyörűség. Sokan megvetnek minket gazdikat ezért, de engem nem érdekel. Ők is élőlények. Ha egy elefánt beférne, őt is beviném, mert egy élőlény. :)
2010. márc. 22. 15:19

Szióka Mindenkinek!


Hát én elég nagyot szundítottam, mivel hajnalig horrort néztem. :)

Így 12 körül keltem fel. Olyan jót álmodtam, Zolival. Most meg esz a fene, hogy már megint ott jár az eszem. Nem lenne szabad, és mégis. Amikor próbálom elvonni a figyelmem, megjelenik az álmaimaban. Azt álmodtam, hogy egy helyen voltam vele, ott volt egy idősebb öregúr, aki azt mondta nekem, nem látom, hogy szeret engem tiszta szívéből? Na erre felébredtem. Mi ez, ha nem önkínzás? :) Megőrülök, hogy mindig ez vanb, mindig ő jár a fejemben. Miért nem tudom én a közelemben lévő vonzó pasikat nézegetni? Tiszta bolond vagyok. 21 évesen egy álmot kergetek hűségesen. :) Most pedig rossz, mert egy ilyen álom után üreséget érez az ember. Pár napja voltam a bátyusoméknál, ők közel laknak a kedveském városához. Így átmentem oda boltba. Mondanom sem kell, hogy hogyan néztem azt a boltot, mint egy palotát, mert tudom, ő is jár néha oda. Reméltem hátha arra jár, de mégis tartva tőle. Áhhhhhhhhhhhhh, nagy baj az agybaj. Én még mindig itt vagyok leragadva Csajok. Szerelmes lennék? Én úgy érzem, de ez nem lehet. Ennyire nem akarhat az ember csak 1 embert. Próbálom elhitetni magammal, hogy fellángolás, bár pár éve jó tartós láng, de hátha mégis. :)

2010. márc. 22. 14:59

na kész is van.a levesem is megfőtt.holnapra lesz apának mit ennie.


most pedig ezt a halom ruhakupacot kellene eltűntetni.de unom már ezeket a göncöket.

hajj de soha nem sikerül semmit beújítani hiába tervezem el előre.mindig közbe jön vmi.illetve hazudok,mert egy terep gatyót a múltkor sikerült :D

2010. márc. 22. 14:08

Sziasztok!


Írtatok ám rendesen.Elolvasgattam mindent és el is ment az időm.Neki kell állnom tiramisut csinálni.

Egész délelőtt csavarogtunk a városban,Gerinek kerestem baseball sapit,de nem találtunk csak idióta mesefigurásat,meg járkáltunk virágboltokba futó növényért mire az utolsóban benyögik hogy azt kertészetben kapni amit keresek.Nah jó akkor kivágtattunk oda is,és megtaláltam a szívem csücskét amit szeretnék ültetni,de majdnem seggre ültem az árától.2350 ft volt egy tő klemátisz (iszalag)....ááááááá,fene.Jó akkor a másik,a serleglonc az is volt de 900 ft.Jó akkor ez is a köv.hónap zenéje lesz. :(Végülis akkor sem leszek elkésve.


Délre haza is értünk ebéd,teregetés...úgyhogy míg gyerkőcöm alszik megcsinálom a desszertet ...


pusszancs nektek,majd jövök.

278. Matica (válaszként erre: 276. - 84882672dc)
2010. márc. 21. 23:23

A kutyidat mondjuk én az ágyamba nem engedném be, mert hova feküdne apusom? :)

Így is mindig balhé van mikor Marci hazajön, mármint a cicánk. Ő az ágy végében szeret feküdni a kis takaróján, az én oldalamon. Én elférek tőle, de a párom nem. Mindig megy a féltékenykedés, nem értem miért? :)


95-ről indultam, január közepétől. Szerencsére most minden összejött, hamar megtaláltam amivel tudok fogyni, úgy hogy bűnözhetek is akár. Persze most még nagyon könnyű, mert sok a felesleg. Az első cél, hogy 80 alá tudjak menni. 70-nél már nagyon boldog lennék, de 65 kg a végső. Húszévesen voltam annyi szerintem. :) Szóval valami ilyesmi, majd meglátom.


Olvastam a naplód, annyira aranyos :)

Tudom, rossz, hogy most stagnálsz, de azért szépen leadtál te is. Ügyes vagy :)

277. Matica (válaszként erre: 274. - 8264513f31)
2010. márc. 21. 23:02

De édes vagy :) Két napig nem szívom a véred, és máris elvonási tüneteid vannak :)))


Nahhh ha vacak idő lesz, akkor az miattad lesz mert olyan vagy márrrrr.

El ne utazz, mert én szeretném ha szép idő lenne. :))) Lehet, hogy jön az anyukám húsvétolózni.

Holnaptól asszem nagytakarítás kezdődik nálam is, mert már nem tudom tuvább húzni sajnos. :(


Nem ittam ám semmit :) huanita naplóját olvastam csak :)

276. 84882672dc (válaszként erre: 271. - Matica)
2010. márc. 21. 21:15

kösziii... mármint a kiskutyám dícséretét :)) nagyon nagy arc amúgy, igazi egyéniség... botrány miket művel néha :)))


amúgy látom Te is "ledobtál" már 11kg-t... gratulálok, mi a cél?????

2010. márc. 21. 21:13
sziasztok... én mára kimozogtam magam bőven, hulla vagyok :))) viszont sürgősen kell egy fodrász... szombaton esküvőre megyünk... szépséges akarok lenni :)))
2010. márc. 21. 21:00

Sziamia Mindenkinek!


Végre, hogy meggyógyultál Mati baba, hiányoltunk, mint mindig. :)


Bátyusékkal elterveztük ma, hogy Húsvétkor elmegyünk a Bükkbe egy gyalogtúrára, és Jávorkúton (Miskolctól nem messze, kedvenc hely) főzün egy jót bográcsban. Úgy beleéltem magam, pedig még addig van egy pár nap. De figyeljétek meg, olyan vacak idő lesz addigra. Tuti, mert én menni akarok. :)

273. Matica (válaszként erre: 267. - B72bf01933)
2010. márc. 21. 19:23

Szia kis kertész! :)

Milyen növényeket telepítettél a "kiskertedbe" ?

Nekem is kellene valamit kezdeni a kertemmel odakint. Mindig volt valami ültetve, de agyagos a talajunk, így nem sok minden marad meg nálunk. :(

A legsikeresebben a füvesítésem sikerült, azt bírja a föld. Igaz a gyomot meg alig tudom kiírtani közüle. Inkább a teraszon szépek a virágaim, de még nem fogtam hozzá.

272. Matica (válaszként erre: 258. - 8264513f31)
2010. márc. 21. 19:14

Én is Rékát vadásztam, de nem kaptam. Írtam a naplómban, Béres vót óccsón, aztán azt vettem. Ennyit megért. Igaz, azóta sem tudtam még végig csinálni a gerincem miatt, (na jó lusta is vagyok) de kezdőként szerintem le a kalappal magam elött. :) Mondjuk azt hittem pörgősebb lesz, azt igaz nem nagyon szeretem. Rajtam még a jóga is kifogott. :) Főleg akkor amikor az oktató azt mondta, hogy hajoljunk előre egyenes lábbal, mindkét tenyerünket tegyük a talajra, majd szépen lassan "lépegessünk" előre a kezeinkkel. Na ez fejben meg is volt, de ott kezdődött a gond, hogy kezeket a talajra. Mentem volna én, de a talaj annyira messze volt. :))))

Most már megy az is, de egy hónapomba telt míg elértem odáig.


Hát Baba beszélni és csinálni eccere, úgy nehéz.

Valamivel csak ki kell tölteni a műsoridőt. Az nem elég ha te csinálod? Mondjuk én nem bírom a stílusát a csajszinak de lehet, hogy azért egy próbát megér. Nahh majd még erre alszom egyet.

271. Matica (válaszként erre: 250. - 84882672dc)
2010. márc. 21. 18:50

Légy üdvözölve köztünk. :)

Jó kis fogyinaplód van, csak bekukk, de megolvasgatom ám majd hamarjában. :)

Kutyafejűd nagyon ott van. :))) Imádom én is őket, nekem is van egy játszótéri keverékem, a tiédnek a fele kb. Anyucija ónémet juhász volt, apuci meg valami zsebcírkáló, mert félúton megállt a növésben.:) Ha apusom hazahozza a gépet én is teszek fel róla képet. És van egy Marci cicám is, aki nem perzsa, csak egy sima házi kedvenc. Mostanában csak enni jár haza, mert keményen megy a csajozás. Szerintem a legjobb kandúr a környéken. :)))

❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook