Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy olyan férfival lehet jóban lenni, aki csak lefektetni akart volna? fórum

Egy olyan férfival lehet jóban lenni, aki csak lefektetni akart volna? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2013. jún. 8. 15:29

Encsike, nincs barátnőd akivel ezeket a dolgokat átbeszélgethetnéd?

Lehet jót tenne egy pszichológussal elbeszélgetned, mert ez nem igazán normális a Te korodban, ahogy érzel magad iránt. Igazán nem bántó szándékkal írom, hanem segíteni szeretnék, hogy legyen több önbizalmad, és ezt 100% nem tudod megoldani, ha idáig nem sikerült. Pont szerencsétlenül belefutottál 2 olyan pasiba, akiknél nem jöttél be. Hidd már el, hogy nem kell nekik semmit megmagyarázni. Ha ők nem akarják a kapcsolatot veled, feleslegesen erőlködsz, csak még inkább magad ellen hangolod jelenesetben az a fiút. Hagyd, ne foglalkozz vele!!

48. cde472ac47 (válaszként erre: 47. - Moonlight13)
2013. jún. 8. 12:49

Nagyon is tapasztalatlan vagyok. Életemben ez a 2 srác volt eddig akiknél úgy éreztem, hogy talán lehetne valami, már elvileg alakult is volna valami, erre mégsem kellettem. 2-ből 2 visszautasítás. Mondjuk az egyikkel a csókig eljutottam, amit ő kezdeményezett.


A másik ami ezzel a sráccal kapcsolatban sokáig zavart, hogy neki nagyon sok lány haverja van. Fiú is van rengeteg, de lány is. Van aki "hugi" neki, de szóval ő nagyon feltalálja magát a nők között. Meg persze csajozik is nem is kicsit, mindig van nője. Na de ezen agyaltam sokat, hogy vajon miért nem tudott tőlem normálisan "elválni"? Megmondani hogy "Figyelj nem akarok veled kapcsolatot, zárjuk le, de attól még maradhatunk jóban". Miért nem tudtunk barátságban elválni? Miért kellett ilyen tuskónak lennie? Ha más csajokkal baráti a viszonya, akkor velem miért nem tudott az lenni. Mondjuk belegondolva azokkal a lányokkal nem volt soha nő-férfi viszonyban. Meg nyilván annyira nem voltam rá nagy hatással...De sokáig ez is zavart, meg kicsit most is...

47. moonlight13 (válaszként erre: 44. - Cde472ac47)
2013. jún. 8. 11:25
Nyugi, mindenkivel történt már olyan, hogy valaki tetszett neki, és nem talált viszonzásra! Nem vagy ezzel egyedül, csak ezek szerint még tapasztalatlan vagy ezen a téren!
2013. jún. 8. 10:32
sajnos a legtobb pasi cask azt akarja.
45. moonlight13 (válaszként erre: 44. - Cde472ac47)
2013. jún. 8. 10:23
Amit te kivetítesz magadról mások felé, ők is úgy viszonyulnak hozzád! Legyél mosolygós, magabiztos, és megváltozik az életed! Senkinek nem úgy alakul az élete, h minden férfinak tetszik, akit szeretne! Majd eljön az igazi, csak ne erre a két emberre görcsölj!
44. cde472ac47 (válaszként erre: 43. - Moonlight13)
2013. jún. 8. 10:12

Lehet igazad van. Ha pl veszek egy új ruhát, mindegy mit: nadrág, kabát akármi, egy darabig mintha lenne önbizalmam, jól érzem amgam a bőrömben. Csak egy idő után elmúlik ez az érzés és megint úgy érzem magam mint előtte. Olyan levertnek, meg "jaj ne nézzetek rám" inkább elbújnék. Én nem tudom mi ez velem.


Ráadásul ezek a csalódások is. Van ez a srác ugye aki "kidobott" van most egy másik akit szintén nem érdeklek úgy igazán, sőt kb semennyire csak ilyen "ha nincs más jó ez is" kategória vagyok nála, tiniként is több csalódásom volt, és úgy elmegy a kedvem mindentől...

43. moonlight13 (válaszként erre: 42. - Cde472ac47)
2013. jún. 8. 08:30
Egy kicsit lazulj! És ne akarj állandóan mindenkinek megfelelni! Ha mini szoknyában esne jól járnod, akkor járj abban! És ne foglalkozz annyit azzal, hogy mások mit gondolnak! Senkinek nem teszel azzal rosszat, ha változtatsz az öltözködéseden, vagy a hajviseleteden! Nézd meg az átváltoztatjuk műsorokat! Mindenkinek alapvetően változik meg az élete attól, ha frizurát és öltözködést vált, nagyobb önbizalma lesz. Lehet, hogy Neked is jót tenne egy nagy átváltozás!
42. cde472ac47 (válaszként erre: 38. - Lara1984)
2013. jún. 8. 08:26

Igen. Nagyon sokat aggódom azon hogy "XY utál engem mert ilyen és ilyen vagyok" meg van rólam egy kép az emberekben. Egy visszafogott, csendes, visszahúzódó lány vagyok. Egy olyan akit észre sem vesznek ha ott van. Pl szívesen lennék kicsit oldottabb, mondjuk van bennem egy nagy fokú szorongás meg rágörcsölés a dolgokra, de szóval olyan szívesen járnék nem tudom....pl miniszoknyában (most ez jut eszembe) de akkor megszólnak hogy "na a jókislányból mi lett".


Vagy nem csak ezen múlt, de elgondolkodtam anno ezen a srácon, hogy mennyire vonzó és tetszik nekem, hogy lehet lefeküdnék vele. Persze jó hogy nem tettem meg, mert most meg akkor azon agyalnék, hogy ilyen esetben miket mondana rólam, de ez is bennem volt. Hogy az ő szemében milyen leszek akkor.

41. moonlight13 (válaszként erre: 40. - Cde472ac47)
2013. jún. 8. 08:24
Ne haragudj, de szerintem az sehol nem egy nagy téma, hogy Veled találkozott valaki, akivel nem történt utána semmi! Túl nagy jelentőséget tulajdonítasz a dolognak!
40. cde472ac47 (válaszként erre: 35. - 9b10f3d7ff)
2013. jún. 8. 08:18
Igen így már értem köszönöm. Igazán úgy értettem hogy ő egy elég nagyszájú csajjal jóban van, akivel valamennyire én is, de ő jobb viszonyban van vele mint én. És inkább ez a lány viszi szét rólam a dolgokat. Mondjuk az is lehet nem is mondja el senkinek, hogy találkozgattunk, mert annyira nem vagyok nagy szám, hogy "dicsekedjen" velem. Főleg hogy semmi sem történt. Esetleg azt mondja majd hogy belezúgtam meg hogy milyen egy szemét vagyok mert kérdőre vontam....
39. Lara1984 (válaszként erre: 31. - 9b10f3d7ff)
2013. jún. 8. 00:05
Teljes mértékben egyetértek veled.
38. Lara1984 (válaszként erre: 30. - Cde472ac47)
2013. jún. 8. 00:02

Jó ég! Neked tényleg az számít, amit mások gondolnak? Egész életedben másoknak akarsz (sikertelenül és hiábavalóan) megfelelni, vagy elkezded végre a saját életedet élni?!

(Bocs, ha durva voltam, de ez jár a fejemben, ha olvaslak.)

37. Lara1984 (válaszként erre: 28. - Cde472ac47)
2013. jún. 7. 23:58
Ez egy s@ggfej. Nem érdemes foglalkozni vele. Megalázkodni meg még kevésbé.
36. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 34. - Cde472ac47)
2013. jún. 7. 23:45
Túldramatizálod a dolgokat.Nyugodj meg!
35. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 33. - Cde472ac47)
2013. jún. 7. 23:42

Ha az ember nem biztos magában, úgy gondolja már mindenki tücsköt-bogarat hord össze róla, annak a viselkedésén látszik (non-verbális kommunikációval) testbeszéddel, ahogy mozogsz, ahogy pillantasz, nézel másokra, hogy valami nem stimmel. Pont felhívod magadra a figyelmet, és nem eltereled, ha ilyen gondolatok foglalkoztatnak. Most nincs időm jobban elmondani, talán érthető.


Arra gondoltam a porond hasonlattal, hogy remélhetőleg, az osztálynak lesz miről beszélni egymással, szomorú lenne, ha ez lenne a fő attrakció. Ha jó viszonyban voltál velük, nem gondolnám, hogy ezen csámcsognának felnőtt emberek......aztán lehet én látom rózsaszínben a világot.

34. cde472ac47 (válaszként erre: 33. - Cde472ac47)
2013. jún. 7. 23:38
Belegondolva azért az kellemetlenebb helyzet lett volna ha eljutok vele a szexig, kihasznál és utána "dob" engem. Na akkor aztán végképp elásnám magam...Csak így meg az érzelmeimet hülyítette be, vagyis a fejem.
33. cde472ac47 (válaszként erre: 32. - 9b10f3d7ff)
2013. jún. 7. 23:18

"Ha nem leszel zavart,próbálsz felnőni a helyzethez, mondhat akármit, annyit hisznek, mint minden épeszű ember, és nem hiszem, hogy ezért Te lennél a porondon."


Ezt kérlek részletesebben fejtsd ki. Mi az hogy ne legyek zavart vagy az hogy nem én leszek ezért a porondon?

32. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 30. - Cde472ac47)
2013. jún. 7. 22:57
Ha nem leszel zavart,próbálsz felnőni a helyzethez, mondhat akármit, annyit hisznek, mint minden épeszű ember, és nem hiszem, hogy ezért Te lennél a porondon.
2013. jún. 7. 22:45

Annyit kapsz tőle, amennyinek érzed magad előtte.


Ne csinálj magadból bohócot, ha valamennyire is vonzódik hozzád, kerít rá alkalmat, hogy megkeressen. Most ha muszáj találkoznod vele, várj, ha köszön fogadd, de ne legyen több, ha meg nem is köszön felejtsd el. Legyél öntudatos NŐ, mert amíg nem ezt látja benned, hanem a lába előtt szűkölő kutyát, annak is fog nézni.

Figyeld meg,(majdnem) mindenkit annyira értékelnek, emennyire értékeli önmagát.

2013. jún. 7. 22:37

Elmúltam már 20.


Még valami. Oké ez pár hónapos történet, de ezzel a sráccal régebb óta ismerjük egymást mert osztálytársak voltunk gimiben. Tehát sok közös ismerősünk van, igen sok...Ő többekkel tartja a kapcsolatot, én kb senkivel. Szerintetek elmondhatta ezt a történetet az ismerősöknek? Eleve azt hogy én rá voltam kattanva nem is kicsit, akkor is és most is, meg hogy milyen hülye voltam. Ezt elmeséli szerintetek? Olyan ciki lesz oszálytalálkozón majd pl. hogy évek elteltével "gabalyodtunk össze".


Mondjuk tuti ha el is mondja, majd az ő szemszögéből meséli, nem hiszem hogy bevallja hogy csak le akart fektetni. Gondolom...Max majd azt mondja hogy aszexuális vagyok vagy ilyesmi :D

29. vacsa (válaszként erre: 28. - Cde472ac47)
2013. jún. 7. 22:01
Ne alázd tovább magad. Hagyd a francba. Hány éves vagy?
2013. jún. 7. 21:48

Csak nem tudom...Bennem van egy valami megfelelési kényszer dolog vagy nem is tudom minek nevezzem. Én kivagyok attól ha valaki utál engem, vagy rosszban vagyok vele. Egyszerűen rossz érzésem van tőle. Meg én nem is tudok bunkó lenni...


Vele összevesztem kicsit, vagyis az volt hogy ugye elkezdett hanyagolni, lemondta a találkozókat és megtudtam hogy egy haverjával van mikorra velem beszélte meg. Oké persze legyen a haverjával, de akkor ne rázzon le valami ócska dumával. Én megkérdeztem hogy miért hazudott, meg hogy rá miért szakít időt velem meg lemondja. Na és akkor jött azzal hogy: nehogy már te mondd meg nekem mikor kivel legyek (jó igaz nem voltam a barátnője csak randizgattunk) fogalmam sincs hogy miért a haverjával volt és miért nem velem, ő ezt nem bírja, nem is kíváncsi már rám többet.


Én mondtam neki hogy hát miért nem beszéljük meg, tényleg nem kellett volna számon kérőnek lennem, bocsi érte. De erre meg nem válaszolt.


És ezután volt a személyes találkozás rá X időre, mikor köszönt, vagyis intett még kicsit mosolygott is, de mikor oda mentem elforgott tőlem és kicsit sem érdekelte mit mondok. Ja annyit mondott hogy "Már nincs miről beszélni, én elmondtam a véleményem"


Csak ha újra találkozunk akkor nem tudom, hogy milyen viselkedés lenne a legjobb.

27. Suesue (válaszként erre: 9. - Cde472ac47)
2013. jún. 7. 21:30
Ne pazarold rá az idődet!!!
26. vacsa
2013. jún. 7. 21:19
Elvileg igen. De a te esetedben nem. Bunkó volt, nem is egyszer.Egy helló elég ha találkoztok.
2013. jún. 7. 20:52
Nem!Nagyon úgy néz ki csak te akarsz jóban lenni vele,hiszen ő minden zokszó nélkül kidobott mert nem engedtél neki,amit jól tettél,de nem hiszem hogy őt érdekelné a te "barátságod" a könnyű prédák hajkurászása közben.
24. 9b68993820 (válaszként erre: 9. - Cde472ac47)
2013. jún. 7. 20:28

Viselkedj úgy, mintha soha nem is történt volna köztetek semmi, és ne keresd a társaságát.


Ha valaki levegőnek néz és hozzád sem szól, az nagy parasztság, nem is értem. :( De ilyen pasival nem is lehet jóban lenni.

2013. jún. 7. 20:16
nem!! főleg ha ilyen bunkó lett veled.
2013. jún. 7. 20:14
NEM!!!
21. timycat (válaszként erre: 9. - Cde472ac47)
2013. jún. 7. 20:13
pfff, hát akkor maradj vele max "helló-szia-miújság?-semmi?"-szinten
20. timycat (válaszként erre: 1. - Cde472ac47)
2013. jún. 7. 20:11
Miért ne?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook